مجله تاپ‌ناز‌

دندانپزشکی اقساطی در غرب تهران (مرزداران)

هیچکس نمی‌تواند منکر این واقعیت شود که وجود دندان‌هایی پوسیده و خراب در دهان می‌تواند باعث شود که فردی زیبا و جذاب به شمار نیایید، هرچند که بقیه اجزای صورت و اندام شما در تناسب کامل و زیبایی باشند و یا این که هزینه زیادی را صرف لوازم آرایشی و بهداشتی و آراسته به نظر رسیدن خودتان کرده باشید.

بهترین دندانپزشک در مرزداران

متأسفانه با توجه به هزینه بالای خدمات دندانپزشکی در حال حاضر، بسیاری از افراد از پیگیری موارد مربوط به سلامت دهان و دندان خود طفره می‌روند و با این کار باعث می‌شوند اوضاع سلامت دندان‌هایشان هر روز بدتر شود.

البته در این که تقبل هزینه‌های بالای دندانپزشکی می‌تواند در شرایط اقتصادی کنونی کار دشواری به شمار آید، اصلاً تردیدی وجود ندارد اما با این وجود نکته‌ای که نباید از آن غافل شویم این است که این هزینه‌ها مانند سرمایه‌گذاری برای تمام طول عمر عمل می‌کنند و بسیار بیشتر از هر هزینه دیگری برای هر فردی آورده دارند. با ما در این مطلب همراه باشید تا روش‌هایی را برای مدیریت هزینه‌های سرسام‌آور دندان‌پزشکی بیاموزیم و با مرکزی در تهران آشنا شویم که این کار را با ایجاد امکان روش پرداخت اقساطی برای ما آسان‌تر کرده است.

چگونه هزینه‌های دندان‌پزشکی را مدیریت کنیم؟

به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان منکر این موضوع شد که هزینه دندانپزشکی شاید نسبت به بسیاری دیگر از خدمات درمانی پزشکی نسبتاً بالا به حساب می‌آیند. اگر افراد تحت پوشش بیمه تکمیلی نباشند این هزینه‌ها چند برابر هم خواهند شد. با توجه به این موضوع چند روش برای مدیریت هزینه‌های بالای مربوط به خدمات دندانپزشکی را با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است

شاید این جمله به نظر بسیار کلیشه‌ای باشد اما فراموش نکنید همواره پیشگیری روشی بهتر از درمان است. اگر چکاپ‌های دوره‌ای دندان‌پزشکی خود را به‌صورت منظم انجام دهید، همواره پیش از آن که مشکلی جدی سلامت دندان‌های شمار را به مخاطره بیندازد متوجه خواهید شد و برای درمان آن اقدام خواهید کرد. همواره هزینه‌های درمانی مربوط به دندانپزشکی هنگامی که پیش از شدت یافتن مشکل متوجه آن شده و برای رفع آن اقدام کرده‌اید بسیار کمتر هستند.

به همین دلیل هرچند که این عبارت ممکن است متناقض به نظر برسد اما بهترین راه‌حل برای مدیریت هزینه‌های دندانپزشکی مراجعه منظم و پیوسته به مراکز دندان‌پزشکی است.

هزینه دندانپزشکی

به یک دندانپزشک حاذق و توانمند مراجعه کنید

یک دندانپزشک بی‌تجربه و یا ناوارد می‌تواند حتی باعث از دست رفتن دندان‌های سالم شما شود. به همین دلیل لازم است که در هنگام انتخاب دندان‌پزشک دقت بسیار زیادی به خرج دهید و صرفاً بر اساس حق ویزیت و دستمزد دندان‌پزشکان و یا حتی این که طرف قرارداد بیمه شما هستند یا خیر، نسبت به مراجعه یا عدم مراجعه به یک دندانپزشک تصمیم نگیرید.

در صورتی که به دنبال یافتن بهترین دندانپزشک مرزداران و به طور کلی محدوده غرب تهران هستید توصیه ما به شما مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر صابر ملک پور است. با مراجعه به این کلینیک نه تنها خاطرتان از این که سلامت دندان‌هایتان را به دستان فردی متخصص سپرده‌اید آسوده خواهد بود بلکه با توجه به امکان پرداخت هزینه به صورت اقتصادی خیالتان از بابت هزینه دندانپزشکی هم آسوده خواهد بود.

دکتر صابر ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری، یکی از دندانپزشکان باسابقه و مجرب در شهر تهران است که اکنون با توجه به ضرورت رسیدگی به سلامت دندان برای همه افراد و هزینه‌های بالا خدمات و امور مربوط به دندانپزشکی برای رفاه حال بیماران خود امکان پرداخت هزینه به صورت اقساط را فراهم آورده است.

شما می‌توانید در زمینه‌های مختلف مربوط به دندانپزشکی مانند ترمیم، جراحی لثه، ایمپلنت و عصب‌کشی به مطب دکتر ملک پور مراجعه و بهترین خدمات را دریافت کنید. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز اقدام به دریافت نوبت از این مطب دندانپزشکی کنید و همین‌طور مشاوره قبل از انجام هر درمان را به صورت رایگان دریافت کنید.

دندانپزشکی اقساطی

درمان خود را عقب نیندازید!

حتی اگر مراجعه‌های منظم و دوره‌ای به دندان‌پزشک را فراموش کردید، ضروری است تا هنگامی که احساس کردید که دندان‌های شما نیاز به درمان دارند، بلافاصله به دندان‌پزشک مراجعه کنید. عقب انداختن وقت دندانپزشک باعث می‌شود تا آسیب‌های جدی‌تر و گاهی جبران‌ناپذیری به دندان شما وارد شود که در آینده شما را وادار به صرف هزینه بیشتری خواهد کرد.

 بیشتر هزینه کنید!

شاید به نظرتان برسد که همه عبارت‌های ما در بخش مدیریت هزینه‌های دندان‌پزشکی متناقض هستند اما واقعاً در بسیاری از موارد با انتخاب درمان‌های گران‌تر و مناسب‌تر در بلندمدت هم به سلامت خود کمک کرده‌اید و هم می‌توانید از مراجعه چندباره به پزشک و صرف هزینه زیاد پرهیز کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که از مرغوب‌ترین مواد برای درمان خود استفاده کنید و در صورت نیاز به استفاده از روکش مواردی را انتخاب کنید که عمر مفید و عملکرد بهتری دارند، هرچند گران‌قیمت‌تر باشند.

کلام آخر

همان‌طور که در طول مطلب به این موضوع اشاره کردیم در هنگامی که نوبت به دریافت خدمات درمانی خصوصاً در حوزه دندانپزشکی می‌رسد به‌هیچ‌عنوان نباید بر اساس هزینه دریافتی مراکز مختلف نسبت به انجام یا عدم انجام یک درمان تصمیم‌گیری کنید. در بسیاری از موارد هزینه پایین نشانگر عدم تخصص و استفاده از مواد و تجهیزات نامناسب است که هزینه‌های آتی زیادی را به شما تحمیل می‌کند. این هزینه‌ها همواره مادی نیستند و در بسیاری از موارد مراجعه به این کلینیک‌ها و دریافت خدمات از آن‌ها می‌تواند باعث هدر رفتن وقت و همین‌طور آسیب‌های جبران‌ناپذیر به دندان و در موارد بسیار حادتر از دست دادن دندان شود.

در هزینه نهایی خدمات دندانپزشکی عوامل متعددی مانند نوع درمان موردنیاز، تجهیزات و مواد موردنیاز و مورداستفاده، تخصص دندانپزشک، موقعیت مطب و همین‌طور تجهیزات مطب دخیل هستند. با این حال همه به این موضوع واقفیم که اگر قصد نداشته باشیم در هزینه‌های دندان‌پزشکی صرفه‌جویی کنیم امکان تقبل هزینه‌های سرسام‌آور آن که برای بسیاری از افراد وجود ندارد.

در این شرایط راه‌حل پیشنهادی ما به شما این است که به جای این که برای پایین آوردن هزینه‌های خود به سراغ کلینیک‌های نامعتبر و افراد با تجربه بروید، از خدمات دندان‌پزشکی اقساطی استفاده کنید که به شما این اجازه را می‌دهد که نه‌تنها از بهترین کیفیت خدمات بهره‌مند شوید بلکه از نظر مالی نیز فشار زیادی را به شما وارد نمی‌آورد.

کلینیک دندان‌پزشکی دکتر صابر ملک پور یکی از بهترین کلینیک‌های دندان‌پزشکی در تهران است که در محدوده غرب تهران واقع شده است. در این کلینیک امکان پرداخت اقساطی هزینه‌های دندانپزشکی وجود دارد. این موضوع باعث می‌شود تا نه‌تنها خاطرتان از تخصص و تجربه پزشک آسوده باشد بلکه متقبل هزینه بالایی نشوید که شما را ناگزیر از عقب انداختن موعد رسیدگی به سلامت دندان‌هایتان کند.

رضایتمندی بالای بیماران پیشین برای شما این اطمینان را به وجود می‌آورد که سلامت دندان‌های خود را به دستانی متخصص سپرده‌اید که تلاش دارد خدمات سلامت دندان را برای همه افراد با بهترین کیفیت در دسترس کند.

مطالب مشابه را ببینید!