مجله تاپ‌ناز‌

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه – شرکت دکوراسیون داخلی سفید

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه – شرکت دکوراسیون داخلی سفید

امروزه طراحی دکوراسیون منزل با وجود ایده های جدید و روش های نوین بیش از گذشته مورد استقبال قرار گرفته است و افراد هر از چند گاهی سعی می کنند طراحی مدرن و جدیدی برای خانه خود داشته باشند. زیرا با این کار ساده می توانند ارزش و بهای منزل را افزایش دهند. طراحی دکوراسیون داخلی خانه شامل قسمت های مختلف خانه (آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن و …) است. طراحی داخلی خانه با هدف ایجاد هماهنگی بین اجزا وعناصر موجود برای گرم و صمیمی شدن فضا انجام می شود. از آنجایی که افراد بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانند، باید به دکوراسیون خانه توجه ویژه ای شود تا برای افراد تکراری نشود.

دکوراسیون دکوراسیون منزل شیک و فوق العاده

دکوراسیون خانه با هدف ایجاد فضایی جدید با توجه به عناصر روز و هماهنگی اجزا انجام می شود. البته سلیقه اشخاص هم در دکوراسیون داخلی خانه دخیل است. برخی از افراد فکر می کنند که می توانند طراحی داخلی را خودشان انجام دهند. اما نباید فراموش کرد که این کار اصولی دارد و فقط یک متخصص در این زمینه می تواند آن را انجام دهد. پس فراموش نکنید که از بهترین مشاوران و کارشناسان طراحی داخلی کمک بگیرید.

کمک گرفتن از یک فرد برای مشاوره دکوراسیون داخلی و طراحی باعث میشه که شما در میزان بودجه خود صرفه جویی کنید. شرکت دکوراسیون داخلی سفید ترکیبی از دانش معماری، طراحی داخلی، روانشناسی، مشاوره تخصصی و کوچینگ است. برای مشاوره رایگان با کارشناسان گروه دکوراسیون داخلی سفید با شماره های سایت شرکت تماس بگیرید.

دکوراسیون منزل مدرن و فوق العاده

دکوراسیون منزل مدرن یکی از سبک های پرطرفدار و محبوب است و به دلیل هزینه کم در بین مردم بسیار محبوب است. در این سبک، کاربردی بودن فضا و خلوتی بسیار بااهمیت است. یکی از مهمترین موارد در سبک مدرن نوع نورپردازی است. خانه هایی که دارای پنجره هستند بهترین گزینه یعنی روشنایی را دارند اما برای خانه هایی با نور ضعیف، باید از روشنایی ها و لامپ های جدید و مدرن استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده این است که از وسایلی استفاده شود که کاربردی بوده و انتخاب و چیدمان آن ها هدفمند باشد و اگر ضرورتی ندارند کنار گذاشته شوند با این ویژگی ها فضایی دور از شلوغی و شیک و دلنشین داریم.

اگر سبک دکوراسیون مدرن را انتخاب می کنید باید با گیاهان رابطه خوبی داشته باشید زیرا وجود آنها برای خانه ضروری است. خرید وسایلی با اشکال هندسی منظم و نامنظم برای سبک مدرن بسیار مناسب است. مثل قاب عکس برای دیوار، لوسترها، گلدان ها، صندلی های جدید و… که اینها باعث زیبایی هر چه بیشتر منزل می شوند.

تاریخچه استفاده از دکوراسیون مدرن به قرن نوزدهم باز می گردد. یکی از مهم ترین اصولی که در این سبک دکوراسیون باید رعایت کنید سادگی است، البته سادگی به صورتی باید باشد تا خانه شما خسته کننده نباشد.

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه – شرکت دکوراسیون داخلی سفید

طراحی دکوراسیون مدرن آشپزخانه

دکوراسیون های مدرن و امروزی توجه اکثر طراحان و افراد را به خود جلب کرده است؛ این دکوراسیون ها ساده، شیک و منحصر به فرد به نظر می رسند. اگر می خواهید دکوراسیون آشپزخانه را به سبک مدرن طراحی کنید، ابتدا باید کابینت های امروزی و مدرن را برای نصب روی دیوار آشپزخانه انتخاب کنید. توجه داشته باشید که انتخاب طرح و مدل کابینت آشپزخانه بسیار مهم است. زیرا بیشتر فضای آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند.

پس از انتخاب کابینت ها باید وسایل دیگر مانند ماشین لباسشویی، گاز و یخچال را در جای مناسبی قرار دهید. سادگی و کاربردی بودن فضای آشپزخانه از ویژگی های سبک دکوراسیون مدرن است علاوه بر این، طراحی داخلی مدرن از شلوغی فضای آشپزخانه جلوگیری می کند. پس بهتر است شما تعدادی کابینت و قفسه دیواری را برای فضای آشپزخانه در نظر بگیرید. سپس سرویس آشپزخانه و سایر وسایل مورد نیاز را درون کابینت ها و قفسه ها بچینید.

اگر می خواهید فضای آشپزخانه شما پر انرژی و منحصر به فرد به نظر برسد، بهتر است از رنگ های گرم برای طراحی داخلی استفاده کنید. زیرا رنگ های گرم برای طراحی آشپزخانه های بزرگ و کوچک انتخاب های مناسب و ایده آلی به حساب می آیند.

بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است و حس گرمی را به خانه می آورد. همچنین فضایی برای تعاملات خانوادگی محسوب می شود بنابراین داشتن محیطی مدرن و شیک بسیار مهم است. بازسازی یک روش بسیار راحت و اقتصادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه سنتی است. علاوه بر ارزان بودن، بازسازی می تواند فضا و کارایی را نیز افزایش دهد. تغییراتی مانند تعویض کفپوش و یا بیشتر کردن نور پردازی و رنگ دیوارها در بازسازی آشپزخانه بسیار مهم است. اما مسلماً تعویض یا نوسازی کابینت بیشترین تاثیر را خواهد داشت. اگر نمی خواهید کابینت را عوض کنید، می توانید درها و صفحه رویی را عوض کنید. این تغییرات می توانند در مدرن شدن سبک آشپزخانه تاثیر گذار باشند.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دکوراسیون منزل محسوب می شود و زیبایی آن نقش مهمی در دکوراسیون آشپزخانه ایفا می کند. شرکت دکوراسیون داخلی سفید در راستای طراحی و تولید کابینت آشپزخانه اهدافی همچون ارائه خدمات حرفه ای در کنار اقتصادی ترین قیمت را دنبال می کند و همواره کوشیده تا رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

شرکت دکوراسیون داخلی سفید همواره در طی سالها کوشیده تا خود را به روز نگاه دارد و جدیدترین طرح ها را در ایران پیاده سازی کند، همچنین در خط تولید نیز ماشین آلات پیشرفته به کمک استادکاران در خلق و تولید انواع کابینت آشپزخانه با هر طرح و متریالی آمده تا جامه عمل به طراحی ها بپوشاند و در نهایت ایده های شما را به واقعیت تبدیل کند.

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه – شرکت دکوراسیون داخلی سفید

انواع سبک های دکوراسیون آشپزخانه

  • دکوراسیون آشپزخانه مدرن
  • دکوراسیون آشپزخانه به سبک کلاسیک
  • دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک
  • دکوراسیون آشپزخانه با کابینت پلکانی
  • دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای
  • دکوراسیون آشپزخانه سنتی
  • دکوراسیون آشپزخانه به سبک روستیک


شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون منزل سفید

اکنون که با طراحی دکوراسیون داخلی و نکات آن آشنا شدید، وقت آن است که بهترین شرکت دکوراسیون داخلی را بشناسید؛ زیرا یک شرکت خوب می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل طراحی و اجرا باشد. مشاوره گرفتن از یک شرکت دکوراسیون داخلی باعث می شود تا ارزش و بهای پرداخت شده برای دکوراسیون منزل کاملا به چشم بیاید. شرکت دکوراسیون داخلی سفید یکی از بهترین شرکت های طراحی داخلی منزل است که با هوشمندی و تخصص طراحان خود می تواند بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد. طراحان شرکت دکوراسیون سفید با مهارت خود می توانند در کمترین زمان ممکن به طرح و کیفیت مورد نظر شما برسند

مطالب مشابه را ببینید!