دیدنی های مونترال کانادا + مناطق گردشگری و تفریحی این شهر زیبا

مونترال کانادا دومین شهری است که تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند و به عنوان دومین شهر بزرگ دنیا هم شناخته می شود. این شهر دارای جابه های متنوع و دیدنی های زیادی بای گردشگران است.

این شهر یکی از مراکز تجازی و ارتباطی در دنیاست و یکی از شهرهای مهم و بزرگ کانادا است که تعداد زیادی گردشگر از آن دیدن می کنند و موزه های فرهنگی و تاریخی زیادی هم دارد. خیابان ها و فروشگاه های این شهر با علاقه مندان بسیار جذاب است و دارای برگترین مراکز خرید است که جزوی از دیدنی های مونترال هستند و یکی از نقاط عالی برای جذب گردشگر است.

دیدنی های گردشگری و تفریحی مونترال کانادا

شهر مونترال دیدنی های زیادی دارد که هر ساله تعداد زیادی توریست را به خود جذب می کند و به عنوان یکی از مراکز ارتباطات و تجارت هم ناخته می شود. هر کسی که به مونترال سفر می کند حتما موزه ها، پارک ها و خیابان های جذاب نظر او را جلب می کند.

دیدنی های مونترال کانادا

محله ی چینی ها

یکی از دیدنی های مونترال کانادا محله زیبای چینی ها است که در اواخر سال 1860 ساخته شده است و در آن زمان کارگران چینی برای کار در معدن به این شهر آمده بودند و شروع به ساخت این محله زیبا کردند که از خانه های رنگی زیادی ساخته است و امروز پر از رستوران و مغازه های مختلف آسیایی است که بعضی از افراد در آن زندگی می کنند و از سراسر دنیا در این محله رنگارنگ جمع شده اند.

دیدنی های مونترال کانادا

خیابان جذاب شربروک

این خیابان جذاب یکی از مکان های تماشایی است و یکی از زیباترین خیابان های مونترال محسوب می شود. این خیابان دارای انجمن هنری مونترال است که در سال 1816 نام این خیابان از روی اسم فرماندار کانادایی به نام جان شربروک برداشته شده است.

مطلب پیشنهادی: اطلاعاتی در مورد شهر کبک بهترین شهر کانادا

دیدنی های مونترال کانادا

پارک مونت رویال

یکی دیگرا ز مکان های زیبای مونترال پاک مونت رویال است که تعداد زیادی توریست و گردشگر از قدم زدن در این پارک سبز لذت می برند و این شهرک به دلیل سرسبزی زیاد به ریه سبز مونترال معروف شده است و از نردیک بسیار تماشایی است.

دیدنی های مونترال کانادا

شهربازی لارُند

کسانی که به شهربازی علاقه دارند می توانند به مونترال بروند و از امکانات بی نظیر این پارک لذت ببرند و از امکانات آن استفاده کنند. این شهربازی به آدرنالین این شهر معروف است که هر ساله در فصل تابستان علاقه مندان زیادی به آن سر می زنند.

مطلب پیشنهادی: تورنتوی کانادا | دیدنی های شهر تورنتو و جاهای زیبای این شهر
مطالب مشابه را ببینید!