مجله تاپ‌ناز‌

دیزاین نشیمن + 40 مدل از تزیین و دیزاین نشیمن شیک و زیبا

دیزاین نشیمن

در این بخش از تاپ ناز مدل های دیزاین شیک اتاق نشیمن را مشاهده می کنید. اگر می خواهید برای سال نو، دکوراسیون منزل را تغییر دهید پس باید نشیمن را هم تغییر بدهید، می توانید از ایده های ارائه شده الگوبرداری کنید و الهام بگیرید.

یکی از مهمترین بخش های منزل، اتاق نشیمن است که زمان زیادی را در این بخش منزل می گذرانیم و می تواند تاثیر زیادی در روحیه داشته باشد، به همین دلیل طراحی این قسمت از منزل باید به دقت انجام گیرد و دقت زیادی در طراحی آن به خرج دهید.

دیزاین نشیمن

اتاق نشیمن یکی از بخش های مهم در منزل است که به دلیل در مرکز دید بودن بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و معرف سلیقه شما در منزل است، پس باید دیزاین اتاق نشیمن با دقت انجام شود و بسیار شیک باشد و البته باید امروزی باشد.

سبک چیدمان و دیزاین اتاق نشیمن

برای دکوراسیون اتاق نشیمن می توانید از سبک های مختلف استفاده کنید و بنا بر نوع سلیقه و چیدمان دیگر نقاط خانه انتخاب شود، سبک مینیمال و مدرن، کلاسیک و سنتی که البته هر کدام طرفدار خاص خودش را دارد، ولی سبک مدرن امروزه بسیار با اهمیت است.

سبک مدرن سبکی می باشد که به جز زیبایی ساده اش، لوکس بودن نیز همراه دارد، که نظم و یکپارچگی را در نشیمن منزل شما ارمغان می آورد، ولی آیا ما سبک مدرن را به خوبی می شناسیم و تا چه حد از این سبک اطلاعات داریم و ویژگی های آن را می شناسیم، چه خوب است که برای طراحی و دیزاین منزلتان به سبک مدرن و یا سبک دکوراسیون سنتی و هر نوع سبک دیگر مقداری بیشتر نسبت به آن نوع چیدمان شناخت پیدا نموده و سپس آن را در منزل خود انجام دهید.

دیزاین نشیمن

چیدمان مبلمان در منزل

بیشتر برای طراحی اتاق نشیمن از مبلمان بهره می برند، ولی رنگ و طرح و یا حتی سایز و اندازه مبلی که انتخاب می کنید هم بسیار قابل توجه است و نیازمند دقت است که زیبایی و شیک بودن منزل شما را تضمین می کند.

به طور مثال اگر اتاق نشیمن شما بزرگ است آزادید که از مبلمان هایی دارای طرح ساده یا شلوغ یا رنگ های تیزه یا روشن بهره ببرید، نوع قرارگیری مبلمان یا به عبارتی همان چیدمان مبلمان نیز در زیبایی دیزاین منزل شما تاثیرگذار می باشد، مبلمان اتاق نشیمن را بهتر است مقابل میز تلویزیون یا شومینه قرار دهید.

یکی دیگر از عوامل موثر بر زیبایی و شیک بودن دکوراسیون اتاق نشیمن نورپردازی خوب است، نورپردازی موجب می گردد تا فضای اتاق متفاوت به نظر برسد و البته بر جذابیت آن هم اضافه کنید.

دیزاین نشیمن

تفاوت اتاق نشیمن و پذیرایی

در زمان های قدیم منازل دارای وسعت بیشتری بودند و به همین دلیل به قسمت های مختلف تقسیم می شدند، به این صورت که به جز آشپزخانه و اتاق نشیمن و سرویس بهداشتی، دارای اتاق پذیرایی نیز بودند، ولی امروزه به دلایل گوناگونی از جمله افزایش جمعیت ابعاد خانه کوچک تر شده است، با کوچکتر شدن منزل در نتیجه قسمت هایی مانند پذیرایی و … که ضروری نیستند، از طراحی منزل حذف می شود و یا ادغام می شود، یعنی در اتاق پذیرایی آنچنان کاربرد ندارند و اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی را کاربردی یکسان یافته است، ولی بعضی که صاحب منزل بزرگی هستند هنوز هم اتاق پذیرایی را در منازل خود قرار می دهند.

دیزاین نشیمن

اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی هر چه در زبان عامیانه و متداول یکسان به کار برود، دارای تفاوت های چشمگیری می باشد، اتاق پذیرایی مکانی شیک و لوکس برای پذیرایی از مهمانان می باشد، د صورتی که اتاق نشیمن قسمتی از منزل است که بیشترین زمان خانواده در آن می گذرد، البته چیدمان و دیزاین اتاق نشیمن هم دارای شیک بودن و نظم بالایی است.

بهره گیری از گیاهان سرسبز و گل های زیبا در اتاق نشیمن بر زیبایی و جذابیت همراه با شیک بودن اتاق نشیمن می افزاید و باعث تنفس در منزل می شود، به این معنی که هوای منزل را تمیز نگه می دارد و شادابی اهل خانه را به همراه دارد، پیشنهاد می شود که از گیاهان سبز استفاده کنید زیرا نسبت به گیاهان رنگی و ابلق نور کمتری نیاز دارند.

دیزاین نشیمن

طراحی اتاق نشیمن شیک

دیزاین نشیمن

دیزاین نشیمن زیبا

دیزاین نشیمن

دکوراسین نشیمن با مبل

دیزاین نشیمن

مدل های دیزاین منزل

دیزاین نشیمن

شیک ترین دیزاین منزل

دیزاین نشیمن

عکس های دیزاین نشیمن با چیدمان شیک

دیزاین نشیمن

دیزاین نشیمن

مدل های دیزاین نشیمن با تی وی و مبل

دیزاین نشیمن

دیزاین دیوارهای نشیمن

دیزاین نشیمن

مدل های دکوراسیون

دیزاین نشیمن

دکوراسیون نشیمن زیبا

دیزاین نشیمن

دزاین نشیمن با مبل

دیزاین نشیمن

نشیمن شیک و زیبا

دیزاین نشیمن

نشیمن با رنگ سیاه و سفید

دیزاین نشیمن

مدل های زیبای دیزاین نشیمن

دیزاین نشیمن

نشیمن زیبا با مبل های سفید و روشن

دیزاین نشیمن

دیزاین زیبای اتاق نشیمن

دیزاین نشیمن

دیزاین نشیمن و دیوارهای نشیمن

دیزاین نشیمن

دکوراسیون نشیمن زیبا

دیزاین نشیمن

مدل های تزیین نشیمن

دیزاین نشیمن

نشیمن زیبا

دیزاین نشیمن

چیدمان اتاق نشیمن

دیزاین نشیمن

نشیمن با رنگ های خنثی

دیزاین نشیمن

اتاق نشیمن

دیزاین نشیمن

استفاده از تابلو در نشیمن

دیزاین نشیمن

استفاده از تابلوهای زیبا در اتاق نشیمن

دیزاین نشیمن

محل نصب پرده در نشیمن

دیزاین نشیمن

نشیمن لاکچری

دیزاین نشیمن

نشیمن با رنگ آبی

دیزاین نشیمن

مدل های دیزاین نشیمن لاکچری

مطالب مشابه را ببینید!