رابطه جنسی زشت خانم معلم جوان با پسران دبیرستانی! +عکس معلم زن

رابطه جنسی خانم معلمبا دانش آموزان پسر

خانم معلم جوان 38 ساله با 4 دانش آموز پسر دبیرستانی رابطه جنسی داشت. این خانم معلم به دلیل داشتن رابطه نامشروع با دانش آموزان دستگیر شده است.

دستگیری معلم زن به دلیل داشت رابطه نامشروع

خانم «هیثر لی رابرتسون» اهل لافکین تگزاس در رابطه با ارتکاب این جرم توسط پلیس دستگیر شد. اتهام وی برقرار کردن روابط نامشروع بین معلم و شاگرد و قرار گذاشتن مکرر با 2 نفر از این دانش‌آموزان ذکر شده است.

رابطه جنسی خانم معلمبا دانش آموزان پسر

عکس خانم معلمی که رابطه نامشروع داشت

همزمان با شروع تحقیقات، پلیس هر 4 دانش آموز را مورد بازجویی قرار داد. یکی از این پسران دانش‌آموز به پلیس گفت که او از توسط اپلیکیشن اسنپ‌چت با خانم معلم ارتباط برقرار کرده است و معلم از او خواسته است که به منزل وی برود. او یکی از همکلاسی‌هایش را نیز همراه خود به منزل خانم معلم برده است.

سپس در بازجویی پلیس از 3 دانش‌آموز دیگر، آنها نیز داشتن رابطه مکرر با این معلم را تایید کرده‌اند. آنها گفته‌اند که دور از چشم پدر و مادرشان از منزل خارج می‌شده‌اند و خانم معلم آنها را با خودروی شخصی‌ خود به آپارتمانش می‌برده و دوباره به منزلشان می‌رسانده است.

رابطه جنسی خانم معلمبا دانش آموزان پسر

رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموزان پسر

خانم رابرتسون در بازجویی پلیس، صراحتا به جرم خود اعتراف کرده است. او در اعترافات خود گفته است که اخیرا اعتیاد به مصرف مشروبات الکلی پیدا کرده است و به همین خاطر برخی اوقات روابط نامشروعی که با دانش آموزانش داشته را به یاد نمی‌آورد.

 

فعلا تا اطلاع ثانوی این خانم معلم در بازداشت به سر می‌برد و مبلغ قرار وثیقه‌ای برای آزادی وی مشخص نشده است. دادگاه می‌تواند 20 سال مجازات حبس برای این معلم خاطی تعیین کند. مدرسه‌ای که معلم نامبرده در آن به تدریس مشغول بوده حاضر به مصاحبه در رابطه با این مسئله نشده است، اما مدیر مدرسه اعلام کرده است که خانم رابرتسون ساعاتی پس از اطلاع مدرسه از وقوع این جرم ، از کار خود در آنجا استعفا داده است.

رابطه جنسی خانم معلمبا دانش آموزان پسر

معلم زن بیشرم که با دانش آموزان دبیرستان رابطه جنسی داشت

همچنین :  پخش فیلم رابطه جنسی خانم معلم با دانش آموزان
مطالب مشابه را ببینید!