رابطه زشت سکس تل و رواج سکس اینترنتی در ایران!

رابطه زشت سکس تل و رواج سکس اینترنتی در ایران!

این روزها متاسفانه سکس تل و سکس اینترنتی در ایران بسیار زیاد شده است به گونه ای که علمای مذهبی نیز واکنش نشان داده اند.

رواج سکس تل و سکس اینترنتی

آیت الله موحدی کرمانی از رواج سکس تل و سکس اینترنتی در ایران گلایه کرد و نسبت به این موضوع هشدار داد . به گزارش تاپ ناز آیت الله موحدی کرمانی  گفت : سکس تل و سکس اینترنتی در ایران رایج شده است

 

وی هشدار داد  سکس تل و سکس اینترنتی در ایران رایج شده است امروز فضای مجازی در منکرات در اولویت نسبت به موضوع انتخابات و حجاب قرار دارد.

رابطه زشت سکس تل و رواج سکس اینترنتی در ایران!

آیت‌ الله موحدی کرمانی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به تعیین اولویت‌ های امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: اولویت‌ های منکرات باید مشخص شود که با صحبت‌ های انجام شده توسط اعضا متوجه نشدم که کدام یک از موارد جزء اولویت‌ های منکرات است. همچنین مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات‌ شان به شبیخون فرهنگی اشاره می‌ کنند، آیا مسئولان چنین فرمایشات رهبری را تحلیل کرده‌ اند که منظور مقام معظم رهبری چیست. وقتی مقام معظم رهبری فرهنگ را در اولویت می‌ دانند و به شبیخون فرهنگی اشاره می‌ کنند؛بنابراین باید این موضوع را مورد توجه قرار دهیم، موضوعی که امروزه گرفتارش شدیم و وارد منازلمان شده است.

وی افزود: شبیخون فرهنگی امروزه به سراغ همسران و فرزندان کوچک و بزرگمان آمده است. برای مثال اگر وارد یک ضیافت خویشاوندی شوید، متوجه می‌ شوید که همه اعم ازکوچک و بزرگ، سرشان را وارد موبایل‌ ها کرده‌ اند و آیا این سوال برایمان پیش آمده است که در این موبایل‌ ها چه می‌ گذرد و مردم چه می‌ بینند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران تصریح کرد: محتوایی از سوی خبرگان مجلس به دستم رسید که در این محتوا خطرات فضای مجازی منتشر شده است. در این محتوا متوجه شدم که فضای مجازی می‌ تواند دین و اسلام را از بیخ ریشه کن کند و چنین قدرتی را دارد.

وی بیان کرد: بدحجابی بد است اما فضای مجازی صدبرابر بدتر است. در این محتوای بدست آمده از مزایای فضای مجازی گفته شده که شامل بانکداری الکترونیکی، تسهیل در ارتباطات، دسترسی به منابع علمی، کمک به محیط زیست، دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک است.

آیت الله موحدی کرمانی تصریح کرد: ترویج میلیون‌ ها سایت در راستای ترویج فساد، فحشا، فیلم و عکس مستهجن، انتشار مطالب و فیلم‌ های ضد خدا، دین، تشیع و معنویت و جاسوسی از حریم شخصی از جمله آثار منفی اینترنت بوده که در این محتوای بدست آمده از مجلس خبرگان است.

وی بیان کرد: اینترنت سبب تشویق به خودکشی، ارائه راهکارهای آسان برای خودکشی، انواع مفاسد جنسی، ایجاد شبهه، دعوت به بی‌ غیرتی، کمک به شورش، فروش اسلحه، فروش مواد مخدر، گرایش به سازمان مجاهدین خلق و منافق و ایجاد انحرافات فکری و محتوای ضاله می‌شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران تصریح کرد: در فضای مجازی شاهد هستیم که بسیاری از دختران، عکس‌ های برهنه‌ ای از خودشان را منتشر می‌ کنند که این امر س ک س اینترنتی و تل س ک س است که متأسفانه این امر در کشور رایج شده است.

وی بیان کرد: متأسفانه از سوی برخی مسئولان شاهد خیانت در معرفی اینترنت شدیم. یعنی بسیاری از مسئولان اینترنت را به خوبی معرفی نکردند و آثار منفی و مثبت آن را یکسان برای جامعه اعلام کرد‌ه‌اند درحالی که اینطور نیست و آثار منفی آن بسیار است.

آیت الله موحدی کرمانی اظهار کرد: در این محتوای بدست آمده عنوان شده است که ما می‌ توانیم با توسعه و رشد فناوری اینترنت و شبکه ملی اطلاعات و مدیریت، آن را به راحتی یک اینترنت امن، سالم، پرسرعت، و ارزان در اختیار مردم قرار دهیم.

وی خطاب به اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: امروز فضای مجازی در منکرات در اولویت قرار دارد و حتی موضوع انتخابات و حجاب در اولویت‌ های دوم و سوم قرار دارد. تا جلسه بعد حتما مصوبه‌ ای در این خصوص تهیه و در جلسه بعد اسفندماه ارائه شود.

آیت‌ الله موحدی کرمانی اظهار کرد: اگر در روزگاری تأسیس فاحشه خانه با هزینه‌ های سنگین دایر می‌شد متأسفانه امروز با کمترین هزینه و از طریق اینترنت ایجاد شده است. ائمه جماعت باید این منکر اصلی یعنی اینترنت را در خطبه‌ ها فریاد بزنند تا همه احساس خطر کنند.

وی بیان کرد: هر مسئولی که نمی‌تواند مناسب و هماهنگ با دین، نظام و رهبری گام بردارد، یک لحظه نشستن بر سرمسئولیت و دریافت یک ریال حقوق حرام است.

ارضا شدن جنسی افراد با سکس تل و سکس اینترنتی

نوشته های مشابه