رابطه غیر اخلاقی دیوید بکهام با این زن 27 ساله +عکس

رابطه غیر اخلاقی دیوید بکهام با این زن 27 ساله +عکس

 اين زن که اصالتا اهل بوسني است ” ايرما نيکي” نام دارد و مدعي است در هتلي در لندن با ديويد بکهام رابطه غير اخلاقي داشته است.

دیوید بکهام

اظهارات اين زن در يک مجله امريکايي به چاپ رسيد و همين مسئله “ديويد بکهام” فوتباليست مشهور انگليسي را بر آن داشت تا از اين زن و مجله منتشر کننده خبر شکايت کند . در تاريخ ياد شده او در بيمارستان و در کنار پدر بيمارش که از ناراحتي قلبي رنج ميبرده است حضور داشته و بنابراين کذب بودن ادعاي مطرح شده ثابت شد.
هنگام چاپ اين خبر ديويد بکهام در تيم ” ال اي گلکسي” امريکا توپ ميزد و با ارائه درخواستش به دادگاه و اثبات دروغين بودن ادعاي مطرح شده توانست بيش از 25 ميليون دلار غرامت دريافت کند.
مطرح شدن اين خبر کذب مربوط به سال 2010 ميلادي است ، او ميگويد اين مجله که صاحب امتياز آن يک فرد آلماني است با انتشار اين خبر کذب نه تنها خدشه اي به زندگي او وارد نکرده است بکله نشان داد اعتبار و ارزش اين مجله تا چه اندازه اندک است.
ديويد بکهام ميگويد تا کنون حتي اين زن 27 ساله را از نزديک نديده است و اگرچه اين مجله طي يک عذرخواهي رسمي اعلام کرد اين خبر دروغ بوده است اما مجبور به پرداخت غرامت شد. شنيده ميشود که ديويد بکهام به صورت جداگانه از اين زن بوسنيايي نيز شکايت کرده است.

مطالب مشابه را ببینید!