مجله تاپ‌ناز‌

راز خرید ارزان با کد تخفیف؛ چطور کاربران کانال تخفیف در هر خرید سود می کنند؟

همه ما چانه زدن در مغازه ها بر سر قیمت را تجربه کرده یا حداقل دیده ایم. حالا زمانه این کار سر رسیده و لازم نیست برای تجربه خرید ارزان یا تخفیف گرفتن چانه بزنید. در واقع، به جای اینکه شما به دنبال تخفیف باشید، خود فروشنده ها به شما تخفیف می دهند تا بیشتر از آن ها خرید کنید. البته، داریم درباره فروشگاه های اینترنتی صحبت می کنیم نه مغازه های فیزیکی یا سوپری های سر کوچه. فروشگاه های آنلاین راه های زیادی را برای رقابت با یکدیگر امتحان می کنند. هر کس روشی برای تبلیغ بیشتر و افزایش جذب مشتری دارد و ارائه کد تخفیف یکی از پربازده ترین ها است. با توجه به اینکه این روش تبلیغ بیشتر از بقیه به نفع مشتری است، طبیعی است که کاربران هم استقبال زیادی از آن بکنند. البته یک نکته را فراموش نکنید. همانطور که همه افراد نمی توانند در مغازه ها چانه بزنند و تخفیف بگیرند، خرید ارزان از فروشگاه های اینترنتی هم کار هر کسی نیست. برخی افراد راحت تر از بقیه می توانند کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی را پیدا کنند. خوشبختانه در حال حاضر شما لازم ندارید به دنبال این کدها بگردید؛ چرا که ما بهترین مرجع دریافت آن ها را به شما معرفی می کنیم. کانال تخفیف بزرگترین انتشار دهنده کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی است که با صدها سایت مختلف همکاری می کند. کافیست عضو این سایت شوید یا اپلیکیشن آن را دانلود و نصب کنید تا ببینید خرید ارزان و به صرفه چقدر راحت است. شما هم می توانید مانند دیگر کاربران این سایت کد تخفیف رایگان دریافت کرده و خریدی ارزان و پر سود را تجربه کنید. در ادامه به بررسی راز خرید ارزان با کد تخفیف از کانال تخفیف می‌پردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

راز خرید ارزان با کد تخفیف؛ چطور کاربران کانال تخفیف

با کد تخفیف و مزایای آن بیشتر آشنا شوید

همانطور که در ابتدا هم اشاره کردیم، کد تخفیف یکی از ابزار های بازاریابی و جذب مشتری است. چیزی که ارائه کد تخفیف را از سایر روش های تبلیغات فروشگاه ها متمایز می کند، قدمت و همیشگی بودن آن است. از مدت ها قبل حتی پیش از آن که سایت های فروشگاهی وجود داشته باشند، مغازه های متعددی پیدا می شدند که آخر فصل، یا در دیگر مناسبت ها، اجناس خود را حراج می کردند. این شیوه هنوز هم پا برجا و البته اثرگذار است. به طوری که حتی دیجیکالا هم به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران همواره سعی دارد با ارائه کد تخفیف دیجی کالا به مشتریان خود، آن ها را تشویق کند. این موضوع برای دیگر مجموعه های بزرگ مانند اسنپ، علی بابا، باسلام، بیمه بازار، فیلیمو، اسنپ فود و … هم صادق است. بدیهی است که این کوپن ها مستقیماً موجب افزایش فروش و درآمد یک فروشگاه می شوند. از طرفی، شما هم با استفاده از آن ها در هر خرید صرفه جویی کرده و سود می برید.

تخفیف فروشگاه های آنلاین به شکل های مختلفی ارائه می شود. برخی از آن ها از روش هایی مانند حراج آخر ماه استفاده می کنند. بسیاری دیگر هم به مشتریان جدید یا قدیم خود کد تخفیف حتی 100 درصدی برای خرید رایگان می دهند. این کدها از راه های مختلفی در اختیار افراد قرار می گیرد؛ اما راحت ترین روش، این است که به کانال تخفیف مراجعه کنید و مانند هزاران کاربر دیگر به صورت رایگان به تمام کدتخفیف های هر فروشگاهی که می خواهید دسترسی داشته باشید. تنها لازم است نام فروشگاه یا نوع کالایی که نیاز دارید را در این سایت جستجو کنید. به عنوان مثال، 3 تا از بهترین کدهای تخفیف و آفرهای دیجیکالا در ادامه آورده می شود.

کد تخفیف دیجی کالا خرید اول

 • کد تخفیف: DKY20
 • مقدار تخفیف: 20 هزار تومان
 • حداقل خرید برای اعمال کوپن: 50 هزار تومان
 • محدودیت کد: فقط برای اولین سفارش معتبر است

کد تخفیف ارسال رایگان خرید اول دیجی کالا

 • کد تخفیف: BTSFREE
 • مقدار تخفیف: 100 درصد تا 39 هزار تومان
 • حداقل خرید برای اعمال کوپن: 300 هزار تومان
 • محدودیت کد: فقط برای سفار اول معتبر است

تخفیف 80 درصدی دیجی کالا

 • کد تخفیف: بدون نیاز به کوپن (حراجی)
 • مقدار تخفیف: تا 80 درصد برای دسته بندی های مختلف
 • حداقل خرید برای اعمال کوپن: ندارد
 • محدودیت کد: بدون محدودیت خرید اول
خرید ارزان با کد تخفیف دیجی کالا

سود بیشتر در خرید اینترنتی با کانال تخفیف

شاید تا پیش از این هم سایت ها یا دیگر منابعی را دیده اید که کد تخفیف فروشگاه های اینترنتی را منتشر می کنند؛ اما بهترین گزینه پیش رو کانال تخفیف یا آف چنل است. البته که این حرف بی پایه و اساس نیست. اگر دلایلی که در ادامه بیان می کنیم را بخوانید شما هم قانع می شوید که کانال تخفیف بهترین گزینه برای تجربه خرید ارزان و پر سود است. البته، این مزایا مختص خریداران نیست. اگر صاحب کسب و کار باشید هم، آفچنل بهترین راه برای معرفی بیزینس شما و جذب مشتری از طریق انتشار کد تخفیف است.

تنوع بالای فروشگاه ها و تخفیفات آنها

اولین مزیتی که کانال تخفیف را از دیگر سایت های انتشار کد تخفیف متمایز می کند، تنوع بالای آن است. کانال تخفیف با بیش از 2000 فروشگاه ها اینترنتی در زمینه انتشار کدهای تخفیف همکاری می کند. تعدد سایت ها باعث می شود هر گاه به دنبال تخفیف یک فروشگاه یا کالایی خاص از آن می گردید، به احتمال قوی آن را پیدا کنید. برخی از فروشگاه های بزرگ و پر مخاطب کانال تخفیف عبارت اند از دیجی کالا، اسنپ مارکت، دیجی استایل، اسنپ اکسپرس، دیجی کالا جت، نماوا، با سلام، اکالا، ازکی دات کام، بانی مد، دیجی پلاس، تپسی و تکنولایف.

به غیر از فروشگاه ها، تنوع کد تخفیف های این سایت هم زیاد است. به بیان دیگر، هر فروشگاهی چند مدل کدتخفیف متفاوت دارد. برای مثال، کد تخفیف اسنپ اکسپرس را در نظر بگیرید. برخی از انواع کوپن های تخفیف این سوپرمارکت آنلاین مخصوص سفارش اول اند. برخی دیگر هم محدودیت خرید اول ندارند. کد ارسال رایگان یا کدهای منحصر به یک برند یا محصول خاص هم از دیگر پیشنهادات این سوپر مارکت اینترنتی اند. کانال تخفیف نه تنها همه انواع این کدهای تخفیف را در اختیار شما می گذارد بلکه با مراجعه به دسته بندی هر یک، پیدا کردن آن ها را نیز برایتان راحت تر کرده است. در نتیجه، همیشه و در هر خریدی فرصت سود بیشتر و خرج کمتر برای کاربران فراهم است. دو نمونه پراستفاده از کدهای تخفیف اسنپ اکسپرس در زیر ذکر شده است و برای دریافت کوپن های بیشتر می توانید به کانال تخفیف مراجعه کنید.

کد تخفیف خرید اول اسنپ اکسپرس

 • کد تخفیف: Exp40
 • مقدار تخفیف: 40 هزار تومان
 • حداقل خرید برای اعمال کوپن: 80 هزار تومان
 • محدودیت کد: فقط برای اولین سفارش معتبر است

کد تخفیف اسنپ اکسپرس 50 هزار تومانی

 • کد تخفیف: ASNP
 • مقدار تخفیف: 50 هزار تومان
 • حداقل خرید برای اعمال کوپن: 100 هزار تومان
 • محدودیت کد: برای اجناس دارای تخفیف نارنجی معتبر نیست
خرید ارزان با کد تخفیف سوپر مارکت اسنپ اکسپرس

توضیح کامل شرایط استفاده از کد تخفیف ها

اگر قبلاً تجربه خرید از فروشگاه های اینترنتی با کد تخفیف را داشته باشید، ممکن است با پیغام های ارور و خطا هنگام وارد کردن کوپن مواجه شده باشید. این موضوع اغلب به این دلیل اتفاق می افتد که بن های تخفیف دارای شرایط استفاده اند. آگاهی نداشتن از این شروط سبب می شود خریدتان ناموفق باشد. توضیحات دقیق کانال تخفیف و امکان ارتباط با پشتیبانی سایت این مشکل را برطرف کرده است. کافیست توضیحات نوشته شده برای هر کد را بخوانید تا بتوانید بهترین پیشنهاد تخفیفی با بالاترین میزان سود را انتخاب کنید. اگر در استفاده از کد تخفیفی نیز ایرادی مشاهده کردید می توانید آن را از بخش گزارش خطا به ادمین منتقل کنید تا در کوتاه ترین زمان رسیدگی شود.

به روز رسانی و انتشار جدیدترین کدهای تخفیف

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، از کد های تخفیف زمان دار استفاده می کنند که مدت محدودی اعتبار دارند. این کوپن ها پس از مدتی با یک کد دیگر جایگزین می شوند. گاهی هم تخفیف های ویژه ای برای مناسبت ها اعلام می شود. کانال تخفیف به صورت روزانه و مداوم کدها را به روز رسانی می کند تا همواره به جدیدترین کد تخفیف ها دسترسی داشته باشید.

کد تخفیف رایگان در کانال تخفیف

یکی دیگر از مزیت های مهم کانال تخفیف برای تجربه خریدی به صرفه، رایگان بودن کد ها است. رایگان بودن کد تخفیف سبب می شود بدون پرداخت هیچ هزینه ای، از فروشگاه مورد نظر خود تخفیف گرفته و خریدی ارزان با سود بیشتر را تجربه کنید. روزانه هزاران نفر از این راه در خریدهای آنلاین خود سود می کنند و شما هم با عضویت در سایت یا اپلیکیشن کانال تخفیف می توانید جزء افرادی باشید که در لحظه از طریق پیامک، ایمیل، پوش نوتیفیکیشن، کانال تلگرام، اینستاگرام و… از بیشترین کدهای تخفیف باخبر می شوید.

مزایای کانال تخفیف برای کسب و کار ها

واضح است که عضویت در آف چنل برای کاربران آن سود و مزایای فراوانی به همراه دارد؛ اما این سؤال هم پیش می آید که چرا بیش از 2000 فروشگاه مختلف تصمیم گرفته اند از این سایت برای انتشار کد تخفیف خود استفاده کنند؟ ویژگی های کانال تخفیف و امکاناتی که در اختیار فروشگاه های همکار خود قرار می دهد، باعث شده این آنلاین شاپ ها مشتاق به استفاده از آن باشند. اولین مزیتی که می توان به آن اشاره کرد، دیده شدن است. در آفچنل نام شما در کنار فروشگاه های بزرگ و خوش نام قرار می گیرد. به عبارتی، هم بهتر دیده می شوید و هم با کد تخفیف مشتریان بیشتری را به سایت خود هدایت می کنید. نکته مثبت دیگر تنوع و انعطاف روش های همکاری است. فرقی ندارد که کسب و کار شما در چه حوزه ای است. در هر حال، این امکان را دارید که از میان چندین پلن همکاری مختلف با تعرفه های متفاوت، گزینه ای را انتخاب کنید که بازده بیشتری برای شما دارد. لازم به ذکر است که دریافت راهنمایی و شروع همکاری هم بسیار ساده است. کافیست از طریق تماس تلفنی یا ارسال درخواست همکاری اقدام کنید. وجود فروشگاه های معروف نیز به تنهایی نشان دهنده اعتبار و کارآمد بودن کانال تخفیف به عنوان یک شبکه تبلیغاتی است.

مطالب مشابه را ببینید!