مجله تاپ‌ناز‌

راهنمای انتخاب گردنبند

اگرروزهای پیش رو  به هر دلیل قصد خرید لباس ندارید، نگران نباشید. شما می‌توانید با تیپ و ستی متفاوت در اماکن مختلف ظاهر شوید، بدون اینکه احتیاج به گذراندن وقت در فروشگاه‌های لباس داشته باشید. کافی است سری به یک فروشگاه زیورآلات بزنید و یکی از این مدل گردنبندهای پیشنهادی ما را بخريد. این گردنبندها بلوز، تاپ و پیراهن ساده شما را تبدیل به نمونه‌ای متفاوت می کنند. انگار لباس تازه‌ای خریداری کرده باشید.

این آویز مناسب لباس‌هایی است که یقه ایستاده یا بسته دارند. بلوزهای حریر یقه کراواتی هم با این مدل گردنبندها همخوانی خوبی دارند و ست زیبایی برای شما خلق می‌کنند؛ ستی که در مهمانی‌ها و دید و بازدیدهای عیدی شما را شیک‌پوش‌تر از همیشه نشان می‌دهد.

گردنبند

اگر قصد پوشیدن یک بلوز شومیز دارید و گردنبندهای تنگ گردنی احساس خفگی در شما ایجاد می‌کند، این نمونه چند رشته‌ای را امتحان کنید. در نهایت سبکی و بدون وزن اضافی، پیراهن شومیز شما را جلوه تازه‌ای می‌دهد.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

یک پیراهن تک‌رنگ را با این گردنبند ست کنید؛ زیبایی آن قطعا خودتان را هم شگفت‌زده می‌کند. سنگ‌های رنگی این گردنبند جلوه پیراهن شما با همه سادگی‌اش به کلی تغییر می‌دهد و عوض می‌کند.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

اگر لباسی با یقه باز دارید، حتما این گردنبند را امتحان کنید چون همان پیراهن ساده شما تبدیل به يك پيراهن رنگارنگ و مناسب روزهاي بهاری می‌شود. این گردنبند را روی لباس‌هایی با رنگ تیره یا روشن می‌توانید امتحان کنید.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

این هم تقدیم به دختر خانم‌های جوان که به کارهای هنری خاص علاقه دارند. دخترهای نوجوان که دلبسته تیپ‌های اسپرت هستند از داشتن این تیپ گردنبندها خوشحال می‌شوند؛ هماهنگی خوبی بین این مدل گردنبند با لباس‌های اسپرت این نسل وجود دارد مثل لباس‌های گل میخ دوزی شده.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

دخترهای جوان و نوجوان این روزها به زیورآلات ترکیبی علاقه خاصی یافته‌اند؛ زیورآلاتی که در عین استفاده از مواد ارزشمند مثل سنگ‌های قیمتی یا طلا، طراحی اسپرتی دارند. این گردنبند با ترکیب 2 رنگ زرد و سفید و داشتن آویز قلب سفید، چنین ویژگی‌اي دارد. به یک دست لباس اسپرت با این گردنبند فکر کنید که حال و هوایی متفاوت پیدا می‌کند.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

این نمونه از آن گردنبندهایی است که موقع خرید آن دچار تردید می‌شوید؛ به دلیل خاص و متفاوت بودن آن این پا و آن پا می‌کنید که آیا این گردنبند به کار شما خواهد آمد یا نه؟ این گردنبند با سنگ‌هایی در شکل‌های مختلف این امکان را به شما مي‌دهد که لباس اسپر‌ت‌تان را تبدیل به لباسی رسمی کنید. شما می‌توانید تاپ و شلوار جین خود را با چنین گردنبندی، رسمی و مناسب دید و بازدید کنید.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

این گردنبند را به خانم‌های مسن پیشنهاد می‌کنیم چون به دلیل حجم بالای آویز آن این قدرت را دارد که چروک‌های گردن را بپوشاند. این گردنبند را به مادربزرگ آراسته خودتان هدیه بدهید و ببینید چقدر خوشحال می‌شود. این گردنبند رنگ لوکسی دارد که می‌توانید آن را با تمام لباس‌ها ست کنید.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

ظرافت زنجیرهای این گردنبند، آن را تبدیل به نمونه‌ای مناسب برای خانم‌هایی کرده است که به زیورآلات ظریف علاقه دارند. نکته قابل توجه در سنگ‌های سبزی است که برای ساخت زیورآلات به کار می‌رود. سنگ‌های سبز درخشش خاصی دارند و روی اغلب رنگ‌ها از گرم گرفته تا سرد زیبایی خودشان را نشان مي‌دهند.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

این هم یک پیشنهاد ویژه برای آن پیراهن مشکی که سال پیش خریدید. با خریدن این گردنبند، سال نو را با لباسی شاد و خوش‌رنگ شروع خواهید کرد. سنگ‌های رنگی نیمه‌قیمتی این روزها بازار گرمی دارند، بهتر است شما هم در اين میان خوش‌سليقگی خود را نشان دهید.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

لباس‌های یقه‌دار انگلیسی را با اين گردنبند ست کنید. مدل‌های مختلف بلوز شومیز و کت با این گردنبند جلوه و زیبایی خاصی پیدا می‌کنند. این گردنبند را بیش از همه برای بلوز‌های کرم و قهوه‌ای پیشنهاد می‌کنیم. رنگ طلایی این گردنبند باعث جلوه بیشتر لباس شما می‌شود.

ست کردن لباس با گردنبند,اصول خرید گردنبند

منبع : مجله زندگی ایده آل

مطالب مشابه را ببینید!