مجله تاپ‌ناز‌

رنگ موی عسلی نسکافه ای + ترکیب این رنگ مو و تصاویر این رنگ وموی زیبا و جذاب

رنگ موی عسلی نسکافه ای

رنگ موی عسلی نسکافه ای بسیار زیبا است. در این قسمت فرمول ترکیبی رنگ موی عسلی نسکافه ای را به همراه تصاویر از این مدل رنگ موی زیبا را در اختیار شما قرار داده ایم و امیدواریم که مورد پسند شما قرار بگیرد.

رنگ موی عسلی نسکافه ای یکی از انواع رنگ موهای جذاب و شیک می باشد و اگر می خواهید که تغییرات مثبتی در ظاهر خود بدهید پس به شما این رنگ موی زیبا را پیشنهاد می کنیم.

تصاویر رنگ موی عسلی نسکافه ای و فرمول ترکیب این رنگ مو

رنگ موی نسکافه ای و رنگ موی عسلی جزو رنگ موهای پرطرفدار هستند که طبف های مختلفی دارند و شما می توانید این رنگ موها را انتخاب کنید تا موهای شما جذاب و زیبا شوند. در ادامه این مطلب فرمول ترکیب رنگ موی عسلی نسکافه ای را آماده کرده ایم.

رنگ موی عسلی نسکافه ای

ترکیب رنگ مو عسلی نسکافه ای

  • رنگ مو بلوند شکلاتی متوسط : ۳/۲ تیوپ
  • رنگ مو کاراملی : ۱/۳ تیوپ
  • اکسیدان شماره یک
  • پایه ۸ دکلره
  • مدت زمان مکث رنگ مو : ۲۰ دقیقه

رنگ موی عسلی نسکافه ای

تصاویر مدل های شیک رنگ موی عسلی نسکافه ای

این رنگ مو طیف های روشن ت اتیره دارد و خانم هایی که می خواهند رنگ موی خاص و زیبا داشته باشند می تواند این رتگ موی ترکیبی را استفاده کنند.

در هنگام انتخاب این رنگ مو بهتر است به رنگ پوست و دیگر ویژگیهای ظاهری خود توجه کنید تا پس از اتمام کار رنگ کردن موها از رنگ موی خود راضی باشید.

اگر می خواهید که جذابیت رنگ موهای شما بیشتر شود می توانید بخشی از موهایتان را هایلایت هایی ایجاد کنید و جذابیت مدل موهای خود را بیشتر کنید.

رنگ موی عسلی نسکافه ای برای زنان و دختران جوان بهترین انتخاب است و اگر شما قبلا رنگ موی عسلی و نسکافه ای را برای موهای خود به تنهایی استفاده می کردید پس بهتر است برای رنگ موهای خود از این رنگ موی ترکیبی استفاده نمایید.

 

رنگ موی عسلی نسکافه ای

رنگ موی عسلی نسکافه ای روشن

رنگ موی عسلی نسکافه ای

رنگ موی تیره با مدل موهای زیبا

رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای رنگ موی عسلی نسکافه ای

 

فرمول ترکیب رنگ موی خاکیفرمول ترکیبی رنگ موی زیتونی تیره  

امیدواریم که این ترکیب رنگ مو مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!