رنگ مو باعث شد چهره زن باردار شبیه به یک هیولای ترسناک شود! +عکس

رنگ مو باعث شد چهره زن باردار شبیه به یک هیولای ترسناک شود! +عکس

ترکیبات شیمیایی موجود در رنگ مو باعث شد که چهره زن جوان باردار بسیار وحشتناک شود. رنگ مو باعث شد صورت این زن بسیار تورم کند جوری که اطرافیان از دیدن او وحشت کنند.

 

حساسیت وحشتناک زن باردار به رنگ مو

 

زن باردار بعد از استفاده از یک رنگ مو به وضعیت دردناکی دچار شد حساسیت به ترکیبات شیمیایی رنگ مو صورت او را دو برابر کرد به طوری که این زن با دیدن چهره ای در آینه وحشت زده شد.

“سامانتا اسپلی” 29 ساله ساکن یورک شایر به دلیل بی توجهی به خطرات رنگ کردن مو در دوران بارداری چهره اش را دچار تغییرات ترسناکی کرد.

او برای تغییر رنگ موهایش برخلاف هشدارهای پزشک تصمیم به استفاده از رنگ موی شیمیایی گرفت که چند روز بعد از رنگ کردن موها و زمانی که از خواب بیدار شد حساسیت روی چهره به خوبی نمایان شده بود.

رنگ مو باعث شد چهره زن باردار شبیه به یک هیولای ترسناک شود! +عکس

رنگ مو باعث شد چهره زن باردار شبیه به یک هیولای ترسناک شود! +عکسعکس از وضعیت ترسناک زن باردار بعد از رنگ کردن موهایش

سامانتا می گوید بعد از رنگ کردن موهایم شب بدون آنکه احساس مشکلی داشته باشم خوابیدم اما صبح روز بعد وقتی از خواب بیدار شدم چشمانم به سختی باز می شد احساس کردم یک وزنه روی صورتم است ، مقابل آینه که رفتم وحشت زده شدم  درست شبیه هیولا شده بودم.

در حال حاضر به تجویز پزشک یک هفته است که از خانه بیرون نرفته ام چرا که بایستی داروهای ضد آلرژی که برایم تجویز شده در شرایط خاصی مصرف کنم.

او در مصاحبه با دیلی میل گفت :دوست دارم همه زنان بدانند که نباید بدون توجه به نوع رنگ مو و وضعیت جسمی دست به این کار بزنند ، من در حال حاضر به خاطر یک بی دقتی تبدیل به هیولا شده ام ،( با خنده تکرار می کند ) بله درست مثل یک هیولا که بچه های فامیل با دیدن من وحشت کرده و سعی می کنند جایی دور از من باشند.

رنگ مو زن باردار را تبدیل به هیولا کرد! + تصاویر

نوشته های مشابه