مجله تاپ‌ناز‌

رنگ مو رز گلد + مدل مو و رنگ رز گل Rose Gold برای دختران مشکل پسند

رنگ مو رز گلد

در این بخش رنگ مو رز گلد دخترانه Rose Gold بسیار زیبا را آماده کرده ایم. مدل موهای رنگ رز گلد بسیار پرطرفدار هستند. در میان این مدل های زیبا نکاتی در مورد کوتاه کردن و نگهداری از مو را هم به شما می گوییم.

مدل رنگ مو رز گلد

 

رنگ مو رز گلد

با دانستن این نکات، زیبایی ظاهری شما بیش از پیش می شود و رنگ موهای شما با مدل موهای شما تناسب پیدا می کند.

رنگ مو رز گلد

داشتن موهای مرتب و اصلاح شده، نشانه نظم و مرتب بودن زندگی است. اصلاح مرتب مو جزیی از برنامه حساب شده زندگی است . فرد می تواند در باقی امور زندگی هم نظم و قانون داشته باشد. فرم مو می تواند نشان دهنده اعتقادات، افکار، رفتارها، وضعیت روانی و گاهی هم موقعیت مانند سربازی و یا زندانی باشد.

رنگ مو رز گلد

جدیدترین رنگ مو دخترانه

کوتاه کردن مو با دفعات بیشتر، باعث نمی شود که رشد موهای شما هم بیشتر شود. دور ریختن انتهای مو، تاثیر مستقیمی روی رشد موهای شما ندارد. زیرا انتهاب مو تاثیری بر روی فولیکول پوست سر، که تعیین می کنند موها با چه سرعتی و چه مقداری رشد کنند، ندارد. پیرایش مو در واقع، موهای شما را برای رشد، سالم تر نگاه می دارد.

رنگ مو رز گلد

همیشه می توانید موهای خود را بیشتر کوتاه کنید، اگر 100 درصد مطمئن نیستید که می خواهید موهایتان را کوتاه کنید، قسمت کوچکی از مو را که کمتر از مقداریست که در نظر دارید، کوتاه کنید. همیشه فرصت دارید که موهای خ.د را کوتاه کنید پس از مقدار کوتاه تر شروع کنید تا ببینید ابتدا چه احساسی به آن دارید.

رنگ مو رز گلد

گاهی پیرایش موها را به تعویق بیندازید. گاهی فواصل زمانی میان پیرایش موهای خود را تغییر دهید، مثلا بجای مرتب سازی معمول 6 یا 8 هفته ای، وقفه ای 3 یا 4 ماهه بین کوتاه کردن مو ایجاد کنید. زیرا حدودا هر 3 یا 4 ماه انتهاب موها شروع به دو شاخه شدن می کند و موهای شما دچار موخوره می شود و این زمانی است که موهای شما واقعا نیاز به پیرایش دارد.

رنگ مو رز گلد

مدل هایت رنگ موی زنانه رز گلد

بـه گردنتان فکر کنید، آیا با گردنتان آسان هستید؟ بعضی دخترها نیستند! وقتی موهایتان را کوتاه میکنید ، مویی ندارید تا گردنتان را پشتش پنهان کنید.اگر واقعا می خواهید اینکار را انجام دهید، پس انجام دهید

ایجاد لایه، مطابق با جنس مو، زمانی کـه مو هاي خودرا کوتاه می‌نمایید، مطابق جنس موهایتان آن ها را خورد نمایید. مو هاي با جنس مجعد و محکم، با تکه‌هایي کـه کاملاً متقارن و یکدست نیستند، زیباتر میشوند. در صورتی برای مو هاي صاف، هر چقدر این تقارن و تباسب حفظ شود، بهتر اسـت.

رنگ مو رز گلد

کوتاهی موها را خودتان انجام ندهید، مـن همیشه موهایم را خودم کوتاه می‌کنم اما همچین کوتاهی شدیدی را هرگز خودم انجام نمی دهم. بعضی اصلاحات را اگر می توانید انجام دهید اما همیشه بهترین کار این اسـت کـه با یک حرفه‌اي قبل از شخم زدن مو هاي تان در دستشویی مشورت کنید.

رنگ مو رز گلد

شامپو نمودن مو قبل از کوتاهی را حذف نمایید، بـه هرحال بعد از کوتاهی، شـما باید مو هاي خودرا بشویید. پس نیازی نیست کـه دو بار موها و پوست سر خودرا شسته و خشک نموده و بـه انها آسیب بزنید.

نوع موهایتان را درنظر بگیرید، شـما میتوانید با هر نوع جنس مویی، موهایی کوتاه داشته باشید اما بـه موهایتان فکر کنید. مو هاي مـن در ریشه فر هستند کـه بـه این معناست کـه نمی توانند بـه خوبی دختری با مو هاي صاف، مدل کوتاه داشته باشند.

رنگ مو رز گلد

بهتر اسـت مو هاي طبیعی را در حالی‌کـه خشک هستند پیرایش نمایید، برای خانم‌ هایي کـه مو هاي با حالت طبیعی دارند بهتر اسـت کـه موهای شان موقع کوتاه شدن خشک باشد. در این حالت نتیجه کار بهتر خواهد بود. البته تشخیص این موضوع رابه آرایشگر خود واگذار نمایید.

رنگ مو رز گلد

عکس خوشگل ترین رنگ موی دخترانه

تمام چتری‌ ها مساوی کوتاه نمیشوند، اگر بـه این موضوع فکر میکنید کـه موهایی با مدل چتری داشته باشید، ابتدا متوجه شوید کـه چـه چیزی برای صورت شـما و جنس مو هاي شـما بهترین حالت را دارد.چتریهای بلند وباریک، برای صور‎‌هاي مربعی شکل مناسب اسـت، در صورتی کـه چتری کوتاه برای صورت‌ هاي گرد زیباتر خواهد بود.

رنگ مو رز گلد

مو هاي کوتاه کار بیشتری می برند، کوتاه کردن موها باعث نمی شود کـه مراقبت از انها آسان‌تر شود. بلکه نگه‌داری مناسب از مو هاي کوتاه، مستلزم مراجعه بیشتر و مرتب‌تر بـه سالن زیبایی میباشد، تا حالت و سبک مو هاي شـما در وضعیت مناسبی حفظ شود. بنابر این اگر مو هاي کوتاهی دارید با توجه بـه رشد موهایتان، در زمان مناسب خود بـه سالن مراجعه نمایید.

رنگ مو رز گلد

اگر مو هاي خود رابه مقدار کم ودر دوره‎هاي منظم کوتاه نکنید، موخوره بـه سراغ مو هاي شـما خواهد آمدبه گزارش مجله مد تاپ ناز اگر بـه صورت مرتب مو هاي خودرا کوتاه نکنید، موخوره‌هاي پایین مو بیشتر شده و بتدریج بـه سمت بالای مو می آیند و باعث شکنندگی و ضعیف شدن مو هاي شـما می‎‌شوند.

رنگ مو رز گلد

مدل های رنگ موی دخترانه Rose Gold

چند گزینه برای مدل کوتاهی مو داشته باشید، وقتی بـه سالن زیبایی مراجعه می‌نمایید، ممکن اسـت آرایشگر شـما، بشما بگوید کـه این مدل یا حالت خاص، با توجه بـه جنس مو هاي شـما، برای شـما مناسب نیست، و یا این کـه نیاز بـه نگه داری و کار بیش از آنچه شـما فکر میکردید، خواهد داشت.

رنگ مو رز گلد

آیا تراشیدن موها تأثیر واقعی در رشد و افزایش موها دارد؟ پاسخ منفی اسـت و تراشیدن تنها باعث قطع ساقه مو می‌گردد و نقشی در پیش گیری از ریزش مو و یا افزایش تعداد موها ندارد البته دو نکته در این مورد قابل ذکر اسـت: یکی این کـه نوک مو هاي بلند بتدریج نازک می‌شود ولی وقتی مویی تراشیده میشود.

رنگ مو رز گلد

هنگام تراشیدن موها، نوک آن بطور ناگهانی قطع شده و حالت زبر و برنده اي پیدا می کند کـه بنظر می‌رسد موهاضخیم تر شده اسـت در حالیکه قطر واقعی آن تغییری نکرده اسـت. نکته دوم آن کـه کوتاه کردن موها باعث کاهش آسیب هاي محیطی بـه ساقه مو میشود ودر نتیجه در مواقعی کـه ریزش مو ناشی از کشش و یا شکستن ساقه مو باشد کمک میکند.

رنگ مو رز گلد

 

 

با رعایت کردن نکاتی که در بالا ذکر کردیم شما ظاهر بهتر و زیباتری خواهید داشت.

مطالب مشابه را ببینید!