مجله تاپ‌ناز‌

رها اعتمادی ؛ بیوگرافی و عکس های رها اعتمادی

رها اعتمادی از خوانندگان بسیار معروف ایرانی در خارج از کشور است که به دلیل همکاری با سندی و گروه بلک کتس به معروفیت بسیاری دست یافت. در این بخش از سایت تاپ ناز نگاهی بر زندگی رها اعتمادی خواهیم داشت. در ادامه با ما همراه شوید.

photo 2024 03 16 18 10 00

بیوگرافی رها اعتمادی

رها اعتمادی مجری و ترانه سرای ایرانی متولد 12 آبان سال 1363 در شهر تهران است. او یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خودش دارد. ندا 2 سال و بابی 6 سال از او بزرگتر هستند.

رها اعتمادی

مهاجرت از ایران

رها پس از 6 ماه زندگی در ایران، خانواده اش به کشور سوئد رفتند و تا 19 سالگی در سوئد زندگی کرد. او برای تحصیلات دانشگاهی به آمریکا رفت و 4 سال در آنجا ماند. سپس به کشور انگلیس آمد و در لندن ساکن شد.

رها اعتمادی

ورزشکار حرفه ای

او در دوران کودکی در رشته تنیس شروع به فعالیت کرد و در سن 16 سالگی برای نخستین بار از سوی فدراسیون ورزشی برای مسابقات تنیس راهی ایران شد (فقط همین یک بار را به ایران سفر کرد) و در مسابقات مقام سوم را به دست آورد. او هم اکنون هم مربی تنیس می باشد.

رها اعتمادی

تحصیل در آمریکا

رها اعتمادی فارغ التحصیل رشته روانشناسی و جامعه شناسی از دانشگاه لس آنجلس آمریکا است و پس از اتمام تحصیلات به لندن برگشت.

رها اعتمادی

مجری گری و ترانه سرایی

او یکی از مجریان شبکه من و تو و یکی از دست اندرکاران و تهیه کنندگان این شبکه می باشد.

رها اعتمادی شاعر و ترانه سرا نیز می باشد. او ترانه سرایی را از سن 14 سالگی شروع کرد و از کودکی در محافل شاعرانه و ادبی شرکت داشته است.

رها اعتمادی

برنامه های او

او مجری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش و استیج هم بود و برای شبکه من و تو مستندهای زیادی تولید کرده است.

رها اعتمادی

قطع همکاری با شبکه من و تو

رها اعتمادی از سال 2017 پس از 7 سال همکاری از شبکه من و تو جدا شده است و فعلا با این شبکه همکاری ندارد و هم اکنون در لس آنجلس زندگی می کند.

رها اعتمادی

ازدواج با فائقه آتشین

شایعه ازدواج رها اعتمادی با گوگوش در دی ماه سال 1397 در بین سایت های ایرانی پخش شد. این خبر را شمار زیادی از سایت های ایرانی منتشر کردند.

رها اعتمادی

پدر رها، حسن اعتمادی که خود قبلا مجری و تهیه کننده این شبکه که مسئلیت سردبیری اتاق خبر را برعهده داشت بود می گوید بودجه شبکه منو تو دولتی است و از طرف پنتاگون تامین می شود

او بارها گفته باید پسرش به مردم واقعیت را بگوید

پدر رها اعتمادی نیز بعد از سال ها خوش خدمتی علیه این شبکه قد علم کرد !!

حسن اعتمادی پدر رها اعتمادی مجری و تهیه کننده برنامه شبکه من و تو مدعی شد بودجه من و تو بودجه دولتی و از طرف پنتاگون است، حسن اعتمادی سردبیر اتاق خبر شبکه من و تو بوده است.

در سال ۲۰۲۱ میلادی با ترانه‌های وی و آهنگسازی سیاوش قمیشی و خوانندگی گوگوش آلبوم ۲۱ منتشر شد.

مطالب مشابه را ببینید!