گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / روسیه با 4 گل جمهوری چک را مغلوب کرد
loading...

روسیه با 4 گل جمهوری چک را مغلوب کرد

روسيه و جمهوري چک در دومين ديدار گروه A رقابت‌هاي يورو 2012 در ورزشگاه ورکلاو به مصاف يکديگر رفتند که اين ديدار در پايان 90 دقيقه با پيروزي 4 بر يک روسيه به پايان رسيد.

روسیه

به گزارش ايسنا، جمهوري چک بازي را بهتر آغاز کرد و به توپ و ميدان مسلط بود اما نتوانست موقعيت جدي روي دروازه روسيه خلق کند. در دقيقه 15، بازيکنان روسيه خلاف جريان مسابقه صاحب يک موقعيت عالي شدند. کنستانتين زيريانوف با يک سانتر خوب توپ را روي دروازه پتر چک فرستاد، الکساندر کرژاکوف توپ را با ضربه سر به تير دروازه کوبيد و در ادامه زاگوئف بود که با يک شوت محکم دروازه چک را باز کرد تا روس ها از حريف خود پيش بيفتند.

در ادامه بازيکنان جمهوري چک سعي داشتند که گل خورده را جبران کنند اما با وجود اينکه مالکيت توپ را در اختيار داشتند، همچنان از خلق موقعيت جدي عاجز بودند و در مقابل بازيکنان روسيه هرگاه صاحب توپ مي شدند مي توانستند خود را به راحتي درون محوطه جريمه حريف برسانند و دروازه چک را تهديد کنند.

در دقيقه 24، آندري آرشاوين با يک پاس عمقي باعث از هم گسيختگي خط دفاعي جمهوري چک شد و شيروکوف را در موقعيت تک به تک با پتر چک قرار داد. شيروکوف نيز قدر اين موقعيت را دانست و با يک ضربه چيپ گل دوم تيمش را به ثمر رساند تا اختلاف دو برابر شود. در ادامه تلاش بازيکنان چک همچنان بي فايده بود و بازي با پيروزي 2 بر صفر روسيه در نيمه نخست به پايان رسيد.

با شروع نيمه دوم، بازيکنان جمهوري چک فشار بيشتري روي دروازه روسيه وارد کردند و در دقيقه 52، پيلار در عمق خط دفاعي روسيه صاحب توپ شد. اين بازيکن پس از دريبل کردن دروازه بان روسيه موفق شد دروازه اين تيم را باز کرده تا اختلاف به حداقل برسد.

در دقيقه 64، آشاوين با گل پاس عمقي، کرژاکوف را در موقعيت مناسب قرار داد اما اين بازيکن نتوانست ضربه مناسبي به توپ بزند. در دقيقه 71، بازيکنان جمهوري چک بودند که صاحب موقعيت خوبي شدند ولي ضربه محکم سلاسي با فاصله کمي راهي اوت شد.

در دقيقه 79، زاگوئف زننده گل اول روسيه يک بار ديگر در عمق خط دفاعي جمهوري چک صاحب موقعيت شد و دروازه اين تيم را براي بار سوم باز کرد. تنها سه دقيقه بعد، پاوليوچنکو که به جاي کرژاکوف وارد ميدان شده بود چند مدافع چک را فريب داد و با شوت محکم گل چهارم روسيه را به ثمر رساند تا تير خلاص شليک شود و روسيه با پيروزي 4 بر يک در اين مسابقه، بر صدر جدول گروه A تکيه کند.

چک هرچند در آخرين دقايق يک گل به ثمر رساند، اما پرچم کمک داور گل را مردود اعلام کرد.

پيش از اين ديدار نيز، دو تيم لهستان و يونان به تساوي يک بر يک دست يافته بودند. به اين ترتيب، روسيه با سه امتياز در صدر جدول قرار گرفت، لهستان و يونان هر دو يک امتيازي هستند و جمهوري چک بدون امتياز در رده چهارم حضور دارد. بازي هاي بعدي اين گروه روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

محل برگزاري مسابقه: ورزشگاه ورکلاو لهستان

هوا: باراني، 15 درجه سانتي‌گراد، رطوبت 85 درصد

داور: هوارد وب (انگليس)

ترکيب اوليه دو تيم:

جمهوري چک: چک، سلاسي، کادلچ، هابنيک، سيووک، رزک، روسيسکي، پلاشيل، پيلار، جيراچک، باروش،

روسيه: مالافيو، آنيوکوف، ايگناشويچ، ژيرکوف، برزوتسکي، شيروکوف، دنيسوف، زيريانوف، زاگوئف، آرشاوين، کرژاکوف

مالکيت توپ: جمهوري چک 51 درصد – روسيه 49 درصد

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *