گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / سبک زندگی / روانشناسی / روش ترک اعتیاد به پورنوگرافی و فیلم های پورن

روش ترک اعتیاد به پورنوگرافی و فیلم های پورن

روش ترک اعتیاد به پورنوگرافی و فیلم های پورن , ترک دیدن فیلم سکسی و سوپر

ترک تماشای فیلم پورن یا سوپر

پورنوگرافی و تماشای فیلم های پورن به دلیل تاثیرات هورمونی بعد از مدتی تبدیل به یک عادت و اعتیاد می شود که خود فرد باید اراده کند و پورنوگرافی را ترک نماید.

اعتیاد به فیلم های پورن یا به اصطلاح فیلم سوپر بعد از مدتی غیر قابل کنترل می شود و ترک کردنش سخت می شود و به همین علت باید خیلی زود پورنوگرافی کنار گذاشته شود.

مقابله با اعتیاد به پورنوگرافی و ترک پورنوگرافی

1. بدانید که پورنوگرافی به خاطر تاثیرات هورمونی که دارد، از عادت های بد دیگر اعتیادآورتر است و درنتیجه فقط زمانیکه خودتان واقعاً بخواهید، می توانید آن را کنار بگذارید.

2. منابعی که از آن پورنوگرافی دریافت می کنید را شناسایی کنید. آیا این منبع اینترنت است؟ یا یک مجموعه فیلم؟. بین خودتان و آن منابع فاصله بیندازید. مثلاً: کامپیوترتان را در یک اتاق عمومی در خانه قرار دهید، نه در اتاق خواب شخصیتان. همچنین می توانید این وب سایت ها را در ویندوز کامپیوترتان بلاک کنید تا دیگر نتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

3. موقعیت هایی که شما را بیشتر تحریک می کنند، شناسایی کنید و با این موقعیت ها فاصله بگیرید. اگر یک آهنگ یا بازی ویدئویی خاص این تحریک را ایجاد می کند، آن را برای مدتی کنار بگذارید. شاید مجبور شوید چند وقت از رفت و آمد با دخترها یا پسرهای جذاب صرفنظر کنید. البته بعد از اینکه اعتیادتان از بین رفت، می توانید به وضعیت عادی برگردید.

4. یک عادت تازه را شروع کرده تا جایگزین عادت به پورنوگرافی شود.

5. پیگیری روند پیشرفتتان هم می تواند کمک کند. به ازای هر روزی که بدون پورنوگرافی می گذرانید، یک تیک روی تقویمتان بزنید. سعی کنید یک رشته طولانی از این تیک ها ایجاد کنید.

6. از دوستانی که شما را به اینکارها ترغیب می کنند، دوری کنید.

7. از شر منابعی که در دست دارید، خلاص شوید. روی دی وی دی های حاوی فیلم و تصاویر پورنو با خودکار خط بیندازید که دیگر قابل استفاده نباشند و بعد دور بریزیدشان. عکس ها و مجله های پورنویی که دارید را پاره کرده و دور بریزید. کلیه فایل های پورنویی که روی کامپیوترتان دارید را پاک کنید.

8. اگر به هر دلیل دوباره به پورنوگرافی روی آوردید، برای اینکه نتوانسته اید خودتان را کنترل کنید خود را مجازات نکنید، چون اینکار فقط اعتماد به نفس شما را پایین می آورد و باعث می شود بیشتر از قبل به پورنوگرافی روی بیاورید. برای چند روز استفاده از فیلم ها، عکس ها، شبکه ها و سایت های پورنو را برای خود ممنوع کنید.

9. استفاده از کامپیوتر را برای خود محدود کنید. شاید اگر کامپیوتر جلوی رویتان نباشد، به فکر این چیزها نیفتید. سعی کنید شب ها پای کامپیوتر ننشینید.

10. بعد از گذشت یک مدت طولانی—مثلاً شش ماه، یک سال– به خودتان پاداش بدهید.

11. کارهای اینترنتی مثبت برای خود ایجاد کنید. درمورد یک موضوع خاص عضو یک انجمن شوید. یا وقتی احساس بیکاری و بی حوصلگی میکنید از بازی های آنلاین استفاده کنید.

12. در صورت امکان از تنها ماندن در شب ها جلوگیری کنید.

13. در صورت امکان، برنامه ای دانلود کنید که کلیه سایت های پورنو را فیلتر می کند.

14. اگر با دیدن یک دختر یا پسر فکرهای اینچنینی به مغزتان رسید، سعی کنید بلافاصله فکرتان را به چیز دیگری مشغول کنید.

15. اگر با گوش کردن به موسیقی هوس میکنید سراغ پورنوگرافی بروید، مراقب خواننده هایی که آهنگ هایشان را گوش می کنید، باشید.

16. با کسانی که به آنها اعتماد دارید، در این رابطه حرف بزنید و از آنها بخواهید که از شما حساب بکشند. اکثریت مردم به پورنوگرافی اعتیاد دارند اما خجالت می کشند که آن را به زبان بیاورند.

ترک فیلم پورن

همچنین : دلیل اعتیاد به فیلم پورنو چیست؟

نکاتی درباره اعتیاد به پورنوگرافی

√ بدانید که اعتیاد به پورنوگرافی تنها لذتی نیست که باید از آن دوری کنید، به آن بعنوان یک اعتیاد نگاه کنید که هیچوقت قابل درمان نیست.

√ پورنوگرافی می تواند باعث شود که در مقابل جنس مخالف خجالتی تر و افسرده تر شوید.

√ موقعیت هایی که این اتفاق ها برایتان می افتد را شناسایی کنید. آیا وقتی بی حوصله هستید به پورنوگرافی روی می آورید یا وقتی عصبانی هستید؟ یا وقتی دلتان شکسته است؟ خسته اید یا احساس تنهایی می کنید؟.

√ مشکل اعتیاد به پورنوگرافی مختص شما نیست، پس ناراحت نباشید. البته این هم بهانه ای برای تماشای اینگونه فیلم ها و عکس ها نیست.

√ اگر تصمیم گرفته اید با این عادت خود مقابله کنید، فقط کافی است یک نه محکم به خود بگویید و بلافاصله به کار دیگری مشغول شوید.

 

هشدارهایی در مورد پورنوگرافی

– وقتی در حال ترک پرنوگرافی هستید، هیچوقت کسی را مجبور به سکس با خودتان نکنید، چون اینکار فقط مشکل را بدتر می کند.

– تماشای پرنوگرافی برای افراد ممنوع و غیرقانونی است. پس قانون مدار باشید.

– اگر احساس می کنید از نظر هورمونی تحریک می شوید، کارتان را به خاطر آن  توجیه نکنید.

– به خاطر آن از خودتان متنفر نشوید. شاید به نظر عجیب باشد اما اکثر آدم ها پورنوگرافی نگاه می کنند. یادتان باشد شما تبهکار نیستید، یک قربانی هستید که باید خود را نجات دهید.

– از رفتن به سایت هایی که پرنوگرافی ندارند، اما لینک های سایت های پرنوگرافی در آنها هست، خودداری کنید.

پورنوگرافی | مشکل اعتیاد به فیلم های پورن

loading...

13 دیدگاه ها

 1. سلامـ
  بسیار عالی ومفید

 2. من به لطف خدا از همین امروز شروع به ترک می کنم.حتما موفق میشم.پورن هیچ چی چز بد بختی و اعتیاد نداره.

 3. سلام من خیلی بد بودم و شدم ولی فردا شب که شب قدر حتما شب بیدار و دعا گو برای ترک زنا و زنای چشم تلاش می کنم دعای جوشن کبیر مشلول و سریع الاجابه با لهجه عربی مثلا کسره را ای کوتاه میگن می خونم تا پورن را ترک کنم

 4. ترکش کار ساده ای نیست بتور کنید من الان عرقه سرد روی پیشانیمه.

 5. مشکل ناتوانی نعوظ ( برانگیختگی ، راست شدن ، شق کردن ) به علت بی حس شدن مغز از 90 سالگی رسیده به 20 سالگی تو یوتیوب بزنید تاثیر پورنو و خودارضایی هفته ای 2 بار لازمه اما پورن نشانه سلامتی نیست هولاکویی هم ببینید

 6. سلام به همگی من هم مثل شما این مشکل روداشتم اما بادیدن ویدیو خدایی خدا غریبه به خودم اومدم واز این مشکل خلاص شدم . به شما هم پیشنهاد می کنم این ویدیو روببینید

 7. سلام علیکم خدمت شما..
  من‌ مدت ها است به فلم های پورنو رو آورده ام و از طریق تماشا کردنش ارضا میشوم اما بعد از ارضا شدن واقعا خجالت میکشم زیرا میدانم خدا و رسول اش از من ناراحت میشود.
  اما دیگر صبر به حد نهایت اش رسیده است.
  دیگر به امید خدای پاک این عمل را ترک میکنم.
  ان شاالله راه های خوب را تعقیب میکنم و از کار های زشت مانند سایر این اعمال خود را جلوگیری میکنم

 8. فیلم های پورن واقعانکبت بالاست پارک کردنش بسیارمشکل است،فقط اراده پولادین میخواهد.

 9. سلام لطفادعام کنین دیدن این فیلماروترک کنم ازوقتی ازدواج کردم دچارش شدم بخاطرسردمزاج بودن شوهرم لطفا دعام کنین دیگه دارم ازدست خودم کلافه میشم

  • با سلام بهتر است در غذاخوردن دقت کنید. با یک دکتر طب گیاهی صحبت کنید و غذاهایی که سرد مزاجی را کم میکند و گرم مزاجی را زیاد میکند، بخورید. ان شاءالله خدا کمکتون میکنه. توکل، محبت به همسر، تصحیح غذاخوردن قطعا کمکتون خواهد کرد.

 10. سلام
  من چند بار سعی کردم ترک کنم نتوانستم بعد از یک ماه فیلم نگاه نمی کردم دچار افسردگی می شودم باز دوبار شروع میکردم الان کلا نا امید شدم شاید دلیلش این باشه تنهام کسی نیست بهم روحیه بده لطفا اگر کسی می تونه بهم کمک کنه راهنمایی کنه. ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...