مجله تاپ‌ناز‌

رژیم انار برای لاغر شدن + نکاتی برای لاغری با انار در ظرف 9 روز

با مصرف انار هم می توان لاغر شد. رژیم انار باعث می شود که شما در عرض 9 روز به اندامی زیبا برسید و تا حدی کاهش وزن دهید.

انار یکی از میوه های پرطرفدار است و خواص زیادی برای سلامت بدن دارد. افرادی که اضافه وزن دارند باید رژیم غذایی مناسب را انتخاب کنند و ما به آنها رژیم انار را پیشنهاد می کنیم.

میوه برای سلامت بدن مفید است و مانند یک سم زده در بدن عمل می کند. برنامه رژیم های لاغری میوه مانند رژیم های دیگر طولانی نمی باشند و اغلب پس از طی چند روز می توانید شاهد تغییراتی در سیستم بدنی خود شوید.

یکی از غذاهای گیاهی سالم انار است. انار میوه است که دارای انواع ویتامین C و A و E می باشد و آب انار منبعی غنی از پلی فنول است که جزیی از آنتی اکسیدان های قوی است. از انار و خواصی که دارد برای مقابله با چاقی و کاهش وزن می توان استفاده کرد. در ادامه رژیم لاغری با استفاده از انار برای برای شما دوستان عزیز قرار می دهیم.

رژیم لاغری و کاهش وزن انار

استفاده کردن از انار و رب انار و کنسانتره انار باعث می شود که به وزن ایده آل و دلخواه خود دست پیدا کنید. با مصرف کردن این میوه مفید می توانید وزن خود را ثابت نگه دارید و چربی های اضافه دور شکم خود را کمتر کنید. میوه انار به دلیل داشتن سدیم، کربوهیدرات، پتاسیم، آهن و ویتامین های C و B و کلسیم در درمان انواع بیماری های موثر بوده و میزان اسیدهای چرب را در خون کاهش می دهد. با داشتن برنامه غذایی مناسب می توانید از شر چربی های زائد خود برای همیشه نجات یابید. در ادامه برنامه غذایی انار برای کاهش وزن دادن را در اختیار شما قرار می دهیم.

چنانچه می خواهید که لاغر شوید آب انار بخورید زیرا انار مقدار کلسترول خون را کاهش می دهد و باعث لاغری شکم می شود. این میوه به عمق بافت ها نفوذ کنید و از تجمع چربی های جلوگیری می کند. اسید لینولنیک و پولیفنول موجود در انار باعث سوخت و ساز بدن می شود و چربی های اضافه بدن را می سوزاند. با داشتن برنامه رژیمی مناسب می توانید رد مدت زمانی کوتاه به وزن ایده آل و دلخواه خود دست یابید. برای این منظور می توانید علاوه بر رژیم سیب که باعث لاغری می شود و از برنامه غذایی انار برای کاهش وزن خود هم استفاده کنید.

 

 

برنامه غذایی با میوه انار و کاهش وزن در ۹ روز

با این برنامه رژیم روزانه 3 لیوان آب انار را به عنوان میان وعده میل کنید. با این برنامه هفتگی و رعایت نکات مربوط پس از 9 روز می توانید کاهش وزن را حس کنید. این برنامه غذایی علاوه بر کاهش چربی های بدن و کاهش وزن باعث بهبود دستگاه گوارش و شادابی و طراوت پوست می شود.

صبحانه

یک لیوان شیر – یک قاشق غذاخوری عسل- سه عدد خرما

دهانه

دو لیوان آب لیمو شیرین

ناهار

سالاد کاهو یک بشقاب

عصرانه

یک لیوان آب لیمو شیرین- سه عدد خرما

شام

یک لیوان آبغوره- عدسی یک بشقاب- ۱/۴ ماهی- یک عدد خرما- دو قاشق روغن زیتون

رژیم انار برای لاغر شدن

رژیم سه روزه انار

یکی از قوانین این رژیم این است که برای مصرف انار هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد و باید یک کاسه انار را جایگزین وعده غذایی و میان وعده های پرکالری کنید که رژیم سه روزه انار از روش هایی کاهش وزن فوری با انار محسوب می شود که علاوه بر انار می توانید از آب انار هم کمک بگیرید. فقط باید این نکته را به یاد داشته باشید که بیش از سه روز از این رژیم استفاده نکنید زیرا ممکن است به دلیل اینکه بدن مواد معدنی کافی دریافت نمی کند باعث آسیب رساندن به سلامتی شما می شود.

در این رژیم از چای و انواع دمنوش هم استفاده می شود و می توانید از سالادهایی که با انار تهیه می شوند مانند: سالاد گل کلم و انار، سالاد اسفناج و انار و سالاد کاهو و انار استفاده کنید که البته باید به این نکته توجه کنید که در تهیه این سالادها از سس های مختلف، توت فرنگی و گردو استفاده می شود که شما نباید این دسته سالاد ها مصرف کنید.

در این رژیم نکته مهمی که باید رعایت کرد خوردن دمنوش ترکیبی از زنجبیل، چای سبز و انار است که باید مواد را ترکیب کرده و اجازه دهید به مدت هفت دقیقه بماند تا به خوبی با هم ترکیب شوند و این معجون را به صورت ناشتا در صبح بنوشید.

نکته: در صورتی که از بیماری دیابت و یا دیگر بیماری های مزمن رنج می برید باید پیش از استفاده از این رژیم با دکتر خود مشورت نمایید.

بررسی عوارض انار

زیاده روی در مصرف این رژیم می تواند در هضم اختلال ایجاد کند و ممکن است باعث ایجاد استفراغ، حالت تهوع، اسهال و درد شکم شود.

مصرف انار باعث بروز آلرژی در بعضی از افراد خواهد شد.

افرادی که دچار زخم معده هستند هم باید با احتیاط انار مصرف کنند.

انار دارای ویتامین های مختلف است و برای سلامت بدن مفید است و در کاهش وزن هم نقشی اساسی دارد و می تواند مقدار چربی های بدن را کاهش دهد و در نهایت سوخت و ساز بدن را هم افزایش می دهد.

مطالب مشابه را ببینید!