زمان خاکسپاری عسل بدیعی

زمان خاکسپاری عسل بدیعی

رضا داودنژاد درباره وضعیت پیوند اعضای زنده‌یاد عسل بدیعی و زمان خاكسپاری پیكر این بازیگر تأكید كرد: در حال حاضر آزمایش‌های لازم برای پیوند اعضا انجام می‌شود كه این آزمایش‌ها دو روز طول می‌كشد از این رو به احتمال زیاد اوایل هفته آینده مراسم خاكسپاری انجام می‌شود.

داودنژاد درباره آخرین وضعیت پیوند اعضای زنده‌یاد عسل بدیعی كه روز گذشته چشم از جهان فروبست به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر پیكر زنده‌یاد بدیعی در بیمارستان “مسیح دانشوری” است و آزمایشات لازم برای پیوند اعضا در حال انجام است. بعد از این آزمایشات مشخص می‌شود كه كدام اعضا می‌توانند برای عمل پیوند مورد استفاده قرار گیرند.

وی تأكید كرد: امروز به دلیل اینكه سیزدهم فروردین‌ماه است تعدادی از پزشكان مدنظر در بیمارستان نیستند اما به صورت فوق‌العاده این آزمایشات در حال انجام است. زمان مورد نیاز برای انجام تمامی آزمایشات موردنظر دو روز تعیین شده و به همین دلیل زمان مراسم خاكسپاری بعد از طی این دو روز مشخص می‌شود.

این بازیگر جوان سینما كه از اقوام زنده‌یاد عسل بدیعی است ادامه داد: با در نظر گرفتن دو روز مورد نیاز برای آزمایشات لازم جهت پیوند اعضا به احتمال زیاد مراسم خاكسپاری در اوایل هفته آینده برگزار می‌شود.

عسل بدیعی بازیگر جوان سینما در آثار متعدد سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت روز 12 فروردین‌ماه به دلیل ایست قلبی و مشكلات تنفسی دار فانی را وداع گفت.

مطالب مشابه را ببینید!