زنان برهنه در المپیک انگلستان!

زنان برهنه در المپیک انگلستان!

درباره برهنه شدن زنان راگبی المپیک در انگلستان

این زنان که برهنه شده و بدن هایشان را به نمایش گذاشته اند، معتقدند اعتماد به نفس بالا از سلامت جسم و تناسب اندام می‌تواند در عملکرد ورزشی آنها تأثیر مثبت داشته باشد.

این روز ها که خبر های المپیک در سراسر دنیا پیچیده است و همه در تکاپوی رسیدن به این مسابقات هستند، خبر های جالبی هم از برخی کشور ها میشنویم که باعث تعجب میشود. چندی پیش خبری از برهنه شدن زنان راگبی در انگلستان در سراسر دنیا پخش شد که واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

 

زنان راگبی انگلستان برهنه مقابل دوربین:

پنج ستاره از 7 بازیکن تیم ملی راگبی زنان در آستانه بازی های المپیک بدون لباس مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند. پنج بازیکنی که برهنه در مقابل دوربین ها حاضر شدند تا توانایی جسمی و تناسب اندام شان را به تماشا بگذارند عبارتند از: کلر آلن(Claire Allan)، دانیل واترمن(Danielle Waterman)، مایکلا استنفورد(Michaela Staniford)، امی ویلسون هاردی(Amy Wilson-Hardy) و هیتر فیشر(Heather Fisher).

 

این زنان برهنه شده و بدن هایشان را به نمایش گذاشته اند، معتقدند اعتماد به نفس بالا از سلامت جسم و تناسب اندام می‌تواند در عملکرد ورزشی آنها تأثیر مثبت داشته باشد.

 

هیتر فیشر که مبتلا به طاسی مقطعی است، می گوید پس از اینکه رشته ورزشی اش را به راگبی تغییر داده، شرایط جسمی اش بهبود قابل توجهی یافته است. این ورزشکار 32 ساله می گوید: «من از حدود سال 2010 در نزدیکی جام جهانی راگبی مبتلا به طاسی شدم که دلیل آن می‌ تواند استرس های این دور از رقابت ها باشد.»

 

او ادامه داد: «اگر چه راهی که آمدم دشوار بود اما اعتماد به نفس بسیاری درباره بدنم پیدا کردم. از زمانی که راگبی کار کرده ام پاها و شانه هایم بزرگتر شده اند اما به نظر من خوب و مطمئناً مؤثر هستند.»

 

مایکلا استنفورد 29 ساله می گوید: «من به طور جدی روی تقویت توده های عضلانی ام کار کرده ام. هر سه ساعت پروتئین مصرف می کنم، البته میوه و سبزیجات را هم فراموش نمی کنم. من باید منظم باشم اما اگر روزی از راگبی خداحافظی کنم کمتر به خودم سخت می گیرم.»

 

هم تیمی او ویلسون هاردی 24 ساله می گوید: «من همیشه پیش از مسابقات موهایم را مرتب و صورتم را آرایش می کنم تا به این ترتیب زنانه تر به نظر برسم؛ همین امر به من اعتماد به نفس بیشتری می دهد.»

همچنین :  درخواست دختر لخت در خیابان به رابطه جنسی +عکس

زنان برهنه در المپیک انگلستان

مطالب مشابه را ببینید!