مجله تاپ‌ناز‌

زنان تا دقایقی پس از مرگ هم می‌توانند، زایمان کنند

زنان تا دقایقی پس از مرگ هم می‌توانند، زایمان کنند

زنان تا دقایقی پس از مرگ هم می‌توانند، زایمان کنند

آیا می‌دانستید که زنان تا دقایقی پس از مرگ نیز می‌توانند، کودک خود را به دنیا آورند.

به گزارش فارس، پایگاه علمی «کارو دار» کشف کرده است که زنان باردار تا دقایقی پس از مرگ هم می‌توانند، کودک خود را به دنیا آورند، چون 9 عضو بدن پس از مرگ همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

این پایگاه علمی تاکید می‌کند: بسیاری بر این باورند که مرگ به معنای از کار افتادن تمام اعضای بدن است، در حالیکه حقیقت غیر از این است، چرا که 9 عضو بدن پس از مرگ همچنان تا دقایقی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ناخن‌ها و مو از جمله اعضای بدن هستند که پس از مرگ به رشد خود ادامه می‌دهند، همچنین برخی از بافت‌های مغز به دنبال یافتن اکسیژن و مواد مغذی برای دقایقی به حیات خود ادامه می‌دهد و تلاش می‌کند تا اکسیژن و مواد مغذی به دست آورد، تا اینکه به مرحله‌ای می‌رسد که بافت‌های مغز در آن متلاشی شده و از بین می‌رود.

همچنین، پوست که برای ادامه حیات خود نیازی به گردش خون ندارد تا به حیات خود ادامه دهد.

پس از مرگ برخی از عضلات منبسط می‌شوند و همین انبساط و شل شدن عضلات ممکن است، موجب دفع غیر ارادی در افراد شود.

همانگونه که در بدن باکتری‌های دستگاه هاضمه وجود دارند که بالطبع با مرگ فرد نمی‌میرند و در کنار آن ممکن است برخی از بافت‌های مغز نیز به حیات خود ادامه دهند و پیام‌هایی را برای ستون فقرات ارسال کنند و همین موجب تکان‌ها و تشنج‌های عضلانی در افراد پس از مرگ می‌شود.

همچنین پس از مرگ اگرچه تمام عضلات بدن خشک می‌شوند، اما برخی عضلات همچنان به حیات خود ادامه می‌دهند، به همین دلیل است، در مواردی صداهایی مانند آه یا درد از مردگان شنیده می‌شود.

اما از نکات بسیار مهمی که کشف شده، آن است که زنان باردار با توجه به آنچه گفته شد، می‌توانند، تا دقایقی پس از مرگ، کودک خود را به دنیا آورند؛ چنین مواردی بارها در نقاط مختلف جهان رخ داده است.

توجه داشته باشید، هرآنچه گفته شده تا دقایقی پس از مرگ رخ می‌دهد.

مطالب مشابه را ببینید!