گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / جالب و خواندنی / زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو! + تصاویر

زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو! + تصاویر

دو برادر دوقلو تصمیم گرفتند که از خواهران دوقلو خواستگاری کنند که جواب مثبت دریافت کردند. این دو برادر به همراه دو خواهر در مدت 24 سال گذشته در یک منزل 4 خوابه و کنار فرزندانشان با هم زندگی می کنند.

زندگی جالب برادران دوقلو با 2 خواهر دوقلو زیر یک سقف

به گزارش تاپ ناز سرشناس هست که دوقلوها ارتباط خاصی با هم دارند و خانواده چهار نفره مالم نیز از این اصل مستثنا نیستند. آن ها همه ي وقت با هم غذا می خورند، با هم به مسافرت می روند، مدل مو هاي نمونه و شغل یکسان دارند و حتی رنگ لباس هایشان اغلب شبیه هم هست تا حدی که خودشان در تشخیص همسرشان گیج میشوند.

زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

داستان ازدواج برادران با خواهران دوقلو

 

دوگ می گوید گاهی اوقات من نمی توانم جیل و جنا را از هم تشخیص بدهم بنابراینگاهی ممکن هست نامشان را صدا بزنم و ببینم کدام یک از انها واکنش نشان می دهد. ما هرگز ناگهانی و سریع به یکدیگر نزدیک نمی شویم.”ولی با وجود تمام این سردرگمی ها برای شناختن یکدیگر، این خانواده در صلح و آرامش با یکدیگر در یک منزل زندگی میکنند. اضافه بر انها دوگ و جیل دختری 19 ساله به نام رایلی و فیل و جنا پسر 18 ساله اي به نام تیم دارند.
زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

عکس روز عروسی دو خواهر با دو برادر

 

این دو خانواده در حال حاضر از یک سرویس بهداشتی و حمام بهره گیری میکنند. جنا می گوید ما نوبتی از آن بهره گیری میکنیم. اگر انها از حمام و سرویس بهره گیری کنند، من کار دیگری انجام می دهم.. فیل در این حین وسط حرف او گفت و یا باید به خود بپیچیم و بگوییم عجله کن

 

خانواده مالم مدام جملات یکدیگر را کامل می‌کنند و می دانند که برادر یا خواهرشان و یا زن برادر و یا برادر شوهرشان چه می خواهد بگویند.

زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

دوگ و جیل در کنار دخترشان رایلی 19 ساله و فیل و جنا در کنار پسرشان تیم 18 ساله

 

دوگ و فیل این رویه را حتی در خواستگاری از خواهران دوقلو نیز داشتند. آن ها در اجتماع بزرگ دوقلوها در کشورشان فستیوال روز دوقلوها در سال 19922 در اوهایو، با همسرانشان آشنا شدند.نحوه خواستگاری انها اینگونه بود که با یک خنده پرسیدند می شود با ما ازدواج کنید به جای آنکه بگویند با من ازدواج می کنی

زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

تیم و رایلی در آغوش مادرانشان در جشد تولدشان

 

خواهران دوقلو جیل و جنا لاسن 24ساله همراه با مادرشان در جشنواره دوقلوها شرکت کردند و پس از خراب شدن دوربین عکاسی شان و کمک گرفتن از برادران دوقلوی مالم که در آن زمان 344 ساله بودند، با انها آشنا شدند.دوگ و جیل ، فیل و جنا در هفتم آگوست 1993 ازدواج کردند، به گزارش پارس ناز دو برادر کت وشلوار شبیه به هم پوشیدند و دو خواهر نیز پس از امتحان کردن 53 لباس عروس، در نهایت لباسهای مشابهی پیدا کردند تا همۀ با هم ست شوند.
زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

این دو زوج در دوران جوانی شان و سفر به کارائیب

 

فیل در مورد ازدواج خود و برادرش با دو خواهر دوقلو می گویدشخصیت ما نقش بزرگی را در ارتباطمان بازی میکند. اگر جنا و دوگ با هم جفت می شدند و یا فیل با جیل باهم ازدواج می کردند این ازدواج سرنوشت خوبی نمی داشت.دو برادر دوقلو پیش از ازدواج و آشنا شدن با همسرانشان، اوقات زیادی را با هم نمی گذراندند و هرکس مسیر جدایی از هم داشت و حتی بعضی از دوستانشان اطلاعی از دوقلو بودن آن ها نداشت.
زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

ازدواج و سبک زندگی دیدنی دو خواهر و برادر دوقلو

 

برعکس جنا و جیل جدایی ناپذیر بودند آن ها در یک اتاق می خوابیدند، یک خودرو را می راندند حساب بانکی یکسانی داشتند و پیش از فارغ التحصیلی از دانشگاه وسترن میشیگان، یک حرفه را دنبال می کردند.این دو برادر با در نظر گرفتن این نکته در ذهن شان، تصمیم گرفتند که جدایی این دو خواهر از هم به هیچ عنوان راه حل خوبی نیست بلکه باید به گونه اي زندگی کنند که ارتباط خاص این دو خواهر حفظ شود.

زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

این خانواده در آشپزخانه مشترک شان

 

دوگ و فیل که هر دو نجار بوده و اکنون بازنشسته شده اند اکثر اوقات فراغتشان را به بازی گلف تماشای تلویزیون و یا انجام امور تعمیراتی داخل منزلشان می گذرانند.

زندگی دو برادر دوقلو زیر یک سقف با دو خواهر دوقلو!

این دو خواهر دوقلو و برادران دوقلو در روز فارغ التحصیلی شان

loading...
بستن
loading...