گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / جالب و خواندنی / زیباترین مجری زن به خواستگار پولدار جواب رد داد +عکس

زیباترین مجری زن به خواستگار پولدار جواب رد داد +عکس

زیباترین مجری زن ایرانی جواب رد به پولدار عرب داد+عکس

میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای،گفت…

 

زیباترین مجری زن به خواستگار پولدار جواب رد داد +عکس

میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای،گفت: من با اینکه فقط یک بار در سه سالگی به همراه پدر و مادرم به ایران سفر کردم ولی خود را فرزند کوروش و از نسل پاکآریایی می دانم و فرزندانم نیز باید آریایی باشند و این موضوع این خانم را بیشتر جذاب کرده است.

loading...

9 دیدگاه ها

  1. آفرین آفرین با اون عربها که بهتره ازدواج نکنی سرت هوو میارن بعد یمدت ..فرانسوی ها هم که بالاخره اروپایی هستن وبی غیرتن به درد تو نمیخورن..منتظریه مرد خوشتیپ ایرانی باش که اختلاف فرهنگی حداقل نداشته باشی باهاش ..جون به جونشون کنی غیرت دارن نسبت به ناموس..همین واسه یه خانوم یه دنیا ارزش داره..

  2. واسه اين خانم موقر و زيبا بزنيد دست قشنگه رو……..

  3. خییلی خیلی زیباست به خصوص چشمهاش و صورت نازی داره واقعآ حقشه که زیباترین شناخته بشه.وباعث افتخاره ایرانه این دختر زیبا و ایرانی.

  4. واقعآآآآآآآآآآآآآ زیبایی

  5. چقدر خوشگلی تووووووووووووووووو

  6. خیلی خوشگل و جذابه نمیدونم بینیش عمل شده یانه ولی اگه عمل شده بد عمل شده. ولی کلا چشماش دهنش رنگ پوستش حرف نداره

  7. صورت خیلی زیبایی داره.چشماش محشره.دماغشم ایرادی نداره.

  8. ببینید الان مامانش چه ذوقی داره..همش میگه دختربزرگ کردم مثل پنجه آفتاب.. به کس کسونش نمیدم..به همه نشونش نمیدم..

  9. ولی دوستان من تو گوگل که سرچ کردم گفتن این شایعست که ایرانیه..این خانم اسمش melissa theuriau و هم پدرش هم مادرش فرانسویه..و زیباترین مجری سال فرانسه انتخاب شده..آدم نمیدونه کدومش رو باور کنه!!ولی اینکه فرانسوی باشه بنظرم به واقعیت بیشتر شبیهه..چون صورتش هم خیلی اروپائیه و هیچ نشونه ای از شرقی بودن نداره..ظرافت اونارو داره..ولی باز دلیل نمیشه..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...