مجله تاپ‌ناز‌

ساخت استند اسم با خلاقیت و ایده های جالب برای جشن ها و مناسبت ها

در این مطلب شما را با روش ساخت استند اسم با طرح و رنگ های مختلف آشنا می کنیم و می توانید از این مدل ها الگوبرداری کنید و استندهای زیبای اسم خود را بسازید.

استند اسم ایده ای جذاب برای یک هدیه و یا اکسسوری جالب برای تزیین منزل به حساب می آید. در مراسم جشن تولد استندهای سن و تولد را مشاهده کرده اید که استندهایی که ما آموزش می دهیم هم شبیه به همان ها است. با داشتن کمی خلاقیت می توانید یک استند بسیار زیبا بسازید.

استند اسم چیست؟

استند اسم به بیانی ساده یک هدیه زیبا است که البته استفاده تبلیغاتی و تزییناتی هم دارد و از متریال مختلف ساخته می شود و رنگ آن هم طلایی، نقره ای و براق است. در بعضی از موارد از چوب، طلق رنگ و … هم برای ساخت استند استفاده می شود و حروف به کار رفته در استند هم می تواند انگلیسی و یا فارسی باشد.

ساخت استند اسم

کاربرد استند اسم

استند اسم را می توانید از فروشگاه ها به صورت استندهای اسم طلایی مشاهده و انتخاب کنید و یا در منزل به سلیقه دلخواه خود آن را بسازید، استندهای اسمی زیبا و شیک تهیه شده کاربردهای زیادی دارند، برای هدیه دادن ایده ای شیک و به یاد ماندنی هستند که می تواند علاوه بر ایفای نقش خود به عنوان هدیه، یعنی شاد کردن طرف مقابل به عنوان یادگاری سال های زیادی خاطره ساز شود و خاطرات شما را زنده نگه دارد.

ساخت استند اسم

این شی جنبه تزیینی هم دارد به این صورت که بسیاری از برند ها و شرکت ها با استفاده از استند اسمی برند خود را در مراکز فروش و همچنین مشتریان تبلیغات خود را انجام می دهند.

از استند اسم می توانید برای تزیین بخش های مختلف خانه مانند اتاق پذیرایی، اتاق خواب، اتاق کار و … استفاده کنید.

برای تزیین جشن تولد، تزیین کیک تولد،  تزیین جایگاه عروس و داماد، و تزیین جشن ده روزگی نوزاد، تزیین جایگاه عکاسی، جشن های سالگرد ازدواج و همچنین جشن های سالگرد تاسیس شرکت ها و سایت ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت استند اسم

آموزش ساخت استند اسم با روش ساده

وسایل مورد نیاز

  • اسفنج گلسازی
  • کارتون پلاست و یا مقوای کلفت
  • ورق آلومینیومی
  • دستگاه کوزه
  • گلهای مصنوعی و طبیعی در رنگ های مختلف

ساخت استند اسم

روش ساخت استند اسم

در ابتدا طرحی را که می خواهید در اندازه مورد نظر پرینت بگیرید و یا روی کاغذ بکشید. پس از آن طرح مورد نظر را به وسیله قیچی روی مقوا انتقال دهید.

برای دیواره آن مستطیلی برابر با محیط حروف اسم عرض 6 سانتی متر؛ می توانید آن را از روی مقوا برش بزنید و یا به وسیله منگنه به حرف اصلی منتقل کنید. پایه استند شما تهیه شده است.

حالا داخل آن را به وسیله ورقه آلومینیومی با ضخامت کم بپوشانید و با اسفنج های گلسازی تکه شده پر کنید.

ساخت استند اسم

استند اسم

ساخت استند اسم

مدل هیا استند اسم

ساخت استند اسم

استند برای جشن تولد

ساخت استند اسم

روش ساخت استند اسم

ساخت استند اسم

 

استند اسم تزیین شده

ساخت استند اسم

استند اسم برای جشن ازدواج

ساخت استند اسم

مدل های جالب استند اسم

ساخت استند اسم

استند اسم ساده

ساخت استند اسم

مطالب مشابه را ببینید!