مجله تاپ‌ناز‌

سارا منجزی | بیوگرافی سارا منجزی

سارا منجزی

بیوگرافی سارا منجزی

سارا منجزی بازیگر خوش چره سینمای ایران است. سارا منجزی زاده 7 دی سال 1361 در شهر اهواز است. او دو برادر دارد. نزدیک ترین دوستان سارا منجزی هلیا امامی و فریبا نادری هستند.

سارا منجزی نخستین بار در سریال کلاه پهلوی به کارگردانی دری ایفای نقش کرد.

محمدرضا شریفی نیا باعث ورود او به دنیای بازیگری شد و کلاس های فن بیان و بازیگری را تحت نظر این بازیگر گذراند.

سارا منجزی فارغ التحصیل رشته معماری است. او با بازیگر شدن به شهرت رسید و سپس وارد حرفه مدلینگ هم شد.

سارا منجزی

نسبت خانوادگی سارا منجزی با مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی کارگردان ایرانی معروف، با جناق برادر سارا منجزی پور است، ولی او حاضر نیست به دلیل خط مشی فکری این کارگردان با او همکاری داشته باشد.

سارا منجزی

فیلم های سارا منجزی

از فیلم های معروف او می تواند به کلاه پهلوی، دختران دم بخت، دردسر بزرگ، پایتخت، خنده در باران، از یاد رفته، خانه ای در کنار دریا و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد نام برد.

سارا منجزی

ازداوج سارا منجزی پور و همرش

هر فردی وقتی بازیگر و معروف می شود دچار حاشیه هایی می شود و شایعات در موردش زیاد می شوند و سارا منجزی هم از این قاعدع مستثنی نیست. حضور مداوم او در کنسرت های محمد علیزاده باعث شد که شایعه رابطه او با ای نخواننده مطرح شود که این قضیه از سوی او تکذیب شد و به دلیل طراحی لباس در این اجراها حاضر بود. او هنوز ازدواج نکرده است ولی به دنبال عشق است و برای ازدواج جفت روحی می خواهد که به آرامش برسد.

سارا منجزی

مدلینگ سارا منجزی

او به جز بازی و طراحی لباس به عنوان مدل هم فعالیت دارد. او در ابتدا یک مدل آرایشی بود و حالا هم برای برند جوهاران الیسا همکاری دارد.

سارا منجزی

اینستاگرام سارا منجزی پور

فکر می کنم سادگی ودر عین حال آراستگی باعث می شود تـو مرتب و بـه روز بـه چشم بیایی. نظر شخصی مـن این اسـت کـه شیک و آراسته بودن بـه سادگی اسـت تا این کـه بخواهی رنگ‌هاي عجیب‌وغریب یا مدل‌هاي مختلف استفاده کنی. سادگی هیچوقت از مد نمی‌افتد و همیشه هم طرفداران خاص خودش را دارد.

سارا منجزی

راز زیبایی چهره سارا منجزی پور

بـه نظرم پوست سالم و خوب برای یک بازیگر باید مهم باشد و بهمین خاطر مـن سعی میکنم پوست صورتم را سلامت نگه دارم و از کرم‌هاي پوستی متناسب با پوستم استفاده کنم. اعتقادم هم دراین زمینه این اسـت کـه باید برای داشتن پوست صورت خوب جلوگیری کرد و قبل از این کـه پوست دچار مشکل شود از کرم‌هاي مناسب استفاده کرد.

هم چنین مـن پزشک پوست خوبی انتخاب کردم کـه مشاوره‌ هاي خوبی برای داشتن پوست سالم بـه مـن می دهد و همیشه از راهنمایی‌هاي شان بهترین استفاده را می کنم. هم چنین درکنار کرم‌هاي متناسب بیشتر از ماسک‌هاي طبیعی مثل ماسک خیار و عسل برای پوستم استفاده میکنم کـه بـه نظرم تاثیر خیلی خوبی در شادابی پوست صورت و چهره بـه خصوص خانم‌ها دارد.

سارا منجزی

اینستاگرام سارا منجزی پور

آدرس اینستاگرام سارا منجزی را در اینجا ببینید. @saramonjezipour

عکس های اینستاگرام سارا منجزی

در این قسمت هم جدیدترین عکس های سارا منجزی را مشاهده می کنید.

سارا منجزی

عکس های سارا منجزی

سارا منجزی

بیوگرافی سارا منجزی

سارا منجزی سارا منجزی سارا منجزی سارا منجزی سارا منجزی سارا منجزی سارا منجزی سارا منجزی سارا منجزی

مطالب مشابه را ببینید!