ساعتی که با شوک الکتریکی بیدارتان می کند +عکس

بیدار شدن صبح زود یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کارمندان و البته دانش آموزها با آن سروکار دارند و این مشکل حتی باعث تاخیر و جریمه بسیاری نیز شده است.

تا به حال طرح های بسیاری برای ساعت های آلارم دار ارائه شده است که هر کدام به نوعی افراد را بیدار می کردند که دیگر خوابشان نبرد اما اختراع یک داشن آموز هندی در این میان بسیار جالب است.

ساعت شوکی

“سانکالپ سین ها” دانش آموز 19 ساله هندی است که تا به حال به خاطر تاخیر در رسیدن به مدرسه دچار مشکلات بسیار و البته جریمه های سنگینی شده است.

او از چندین سال قبل که با مشکل بیدار شدن مواجه بود به دنبال درست کردن یک ساعت بسیار خاص بود و البته این ایده خودش را با ساعت شوکری که اختراع کرده است به مرحله اجرا در آورد.

او در زیر دکمه “Snooze” ساعت دیجیتالی یک شوکر الکتریکی قرار داده است که باعث می شود تا دیگر دقیقا در همان زمانی که می خواهید از خواب برخیزید.

ساعت های آلارم دار ,اختراعات جدید

این شوکر قدرت زیادی ندارد اما به میزانی که بتواند انسان را کاملا از خواب بیدار کند قدرتمند است. این دانش آموز می گوید مطمئنا هیچکس نمی تواند از دست این ساعت فرار کند چرا که تا زمانی که شما دکمه اسنوز را نزده باشید کار می کند و با زدن آن برق شما را می گیرد و حتما بیدار خواهید شد.

این ساعت قرار است به زودی وارد بازار شود و قیمت آن نیز در حدود 100 دلار خواهد به طوری که پیش بینی می شود تعداد زیادی از آن در همان روزها اول به فروش برسد.

مطالب مشابه را ببینید!