مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی سامیه لک + عکس های سامیه لک و همسرش و اطلاعات زندگی شخصی و هنری

سامیه لک

در این قسمت بیوگرافی کامل سامیه لک بازیگر زن را قرار داده ایم. او اخیرا کم کار شده است. در این بخش عکس های سامیه لک و همسرش را هم مشاهده می کنید.

چکیده بیوگرافی سامیه لک

  • سامیه لک متولد تهران در سال ۱۳۵۹ می باشد.
  • فرزند بزرگ خانواده است و تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد.
  • وی برای ادامه تحصیل به دبی رفت و در رشته مهندسی معماری فارغ التحصیل شد. سامیه لک علاوه بر بازیگری در این رشته هم فعالیت دارد و به واسطه شغل خود به کشورهای مختلفی سفر می کند.
  • سامیه لک متاهل می باشد و به دلیل شغلش همزمان در ایران و امارات زندگی می کند.
  • اوقات فراغت خود را با فیلم دیدن، ورزش کردن و ساز زدن پر می کند.
  • طرفدار بازی بهرام رادان و گلشیفته فراهانی می باشد.

سامیه لک

بیوگرافی سامیه لک

سامیه لک بازیگر متولد سال 1359 در شهر تهران است. او در ایران و امارات زندگی می کند. مدتی را ساکن امارات بود و برای تحصیل به شهر دبی مهاجرت کرد. او یک خواهر کوچکتر از خودش دارد که او هم در دبی با او تحصیل کرده است. او می گوید با خواهرش تفاوت های زیادی دارد ولی به شدت به هم وابسته هستند.

او می گوید که به صورت اتفاقی بازیگر شده است و هیچ موقع به بازیگری فکر نمی کرد.

سامیه لک

ازدواج و همسر

سامیه لک متاهل است ولی هیچ اطلاعاتی از همسرش منتشر نشده است.

او در ایران و امارات زندگی می کند و می گوید که هیچ وقت قصد ندارد برای همیشه مهاجرت کند و اخباری که در مورد مهاجرت او منتشر شده است درست نیستند.

او در اینستاگرام خود بیان کرده بود ایران را بسیار دوست دارم و نمی خواهم در هیچ یک از شبکه های ماهواره ای بازی کنم. به دلیل شغل معماری مجبور به سفر به کشورهای مختلف هستم و حرفه بازیگری را تنها در ایران ادامه خواهم داد.

سامیه لک

صفحه اینستاگرام سامیه لک :

سامیه لک در اینستاگرام با آی دی samiyeh.lak@ فعال است. او 60 هزار دنبال کننده دارد.

سامیه لک

نخستین سریال وی

سامیه لک در سریال مرگ تدریجی یک رویا در سال 1385 تا 1387 به کارگردانی فریدون جیرانی ایفای نقش کرده است. این سریال از شبکه 2 سیما پخش شد و نخستین سریالی است که او در آن ایفای نقش کرده است.

نویسنده ای جوان به نام مارال عظیمی (سامیه لک) با نوشتن یک رمان معروف می شود و تاثیر زیادی بر زندگی وی می گذارد و با وسوسه های خواهرش (ستاره اسکندری) و آریان (ناصر طهماسب) یک منتقد ادبی از همسرش حامد یزدان پناه (دانیال حکیمی) جداشده و به ترکیه می رود. داستان با رویدادها و شخصیت های جدیدی همراه می شود و در نهایت مارال عظیمی دوباره به ایران باز می گردد و مجدداً با حامد ازدواج می کند.

سامیه لک

بازی در سریال قلب یخی

سامیه لک در سال 1389 در سریال قلب یخی ایفای نقش کرد. سریال قلب یخی در 3 فصل و 12 قسمت در سال 1389 منتشر شد.

این مجموعه نخستین سریال شبکه نمایش خانگی بود که پس از ارایه در بازار با موجی از کپی غیر قانونی مواجه شد به گونه ای که کارگردان آن در گفتگو با خبرگزاری ها خبر از ورشکسته شدن تهیه کننده مجموعه داد. 

سامیه لک

بازی در سریال خانه بی پرنده

سامیه لک در سریال خانه بی پرنده به کارگردانی کاظم معصومی بازی خوبی از خودش ارائه داد.

داستان این سریال درباره دختری به نام ملیحه بود که در 2 سالگی و در آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، مفقود می شود. پدر و مادر دختر طی این سال ها در پی یافتن فرزندشان هستند تا اینکه پس از 27 سال دخترشان پیدا می شود. با ورود دختر جوان به خانه حاج عباس و مرضیه، زندگی این زوج سالمند دگرگون می شود.
سامیه لک

الگوی بازیگری

او می وید که دوست دارم از بازیگران بزرگ بیاموزم و البته از هیچ کس الگوبرداری نمی کنم. به بازی گلشیفته فراهانی و بهرام رادان علاقه دارم.
سامیه لک سامیه لک سامیه لک سامیه لک سامیه لک
حتما بخوانید: ◘ بیوگرافی شهره قمربیوگرافی بیتا سحرخیز
امیدواریم بیوگراافی سامیه لک مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!