خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / سایت همسریابی فاجعه آفرید!

سایت همسریابی فاجعه آفرید!

همسریابی
همسریابی

ريیس پلیس فضاي توليد وتبادل اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگيري مردي خبر داد كه با سوءاستفاده از دختران و دستيابي به عكس‌هاي شخصي آنان در سايت‌هاي همسريابي از دختران تقاضاي برقراري دوستي مي‌كرد.

(ايسنا)، سرهنگ مرتضويان درباره دستگیری عامل ارسال‌کننده ایمیل‌های تهدیدآمیز گفت: پیرو شکایت فردی مبنی بر دریافت ایمیل‌های تهدیدآمیز ماموران اقدامات خود را آغاز كردند.

 

وي افزود: بنا بر اظهارات شاکیه، وی چندی پیش از طریق یکی از سایت‌های همسریابی با فردی آشنا شده و پس از مدتی آشنایی تعدادی از عکس‌های شخصی خود را برای وی ارسال كرد.

 

رييس پليس فتاي کهگیلویه و بویراحمد با بيان اينكه متهم پس از دریافت عکس با ارسال ایمیلی تقاضای دوستی و ارتباط می‌كند که با مخالفت شاکیه روبرو می‌شود و متعاقب آن برای وی پیامی مبنی بر این که «اگر ارتباط برقرار نکنی عکسی دروغین از تو را در اینترنت پخش می‌كنم» به وي ارسال مي‌كند. گفت: با دريافت اين شكايت ﻤﺄموران اقدامات خود را آغاز و پس از انجام تحقيقات متهم را شناسایی و دستگیر كردند.

 

وي در این مورد به کاربران توصیه كرد: به افرادی که در این‌گونه سایت‌ها یا تالارهای گفت‌وگو با آنان آشنا می‌شوید به هیچ عنوان اعتماد نکنید چرا كه کلاهبرداران در فضای مجازی به راحتی می‌توانند تغییر چهره دهند و از شما سوء استفاده كنيد و اقدام به کلاهبرداری و حتی تهدید به هتک حرمت و اخاذی كنند.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

5 دیدگاه ها

  1. حالا بیاید، دلیل منطقی برا دخترا بزارین، اینقدر تعدادشون زیاده، که عکسشونو میزارن، تا از ترشی بودن در بیان، که اینجور بلا به سرشون میاد،
    میگن بهشت زیر بای شماست، اینقدر وایستادن ، تا زیر پاشون علف زد، همه فکر میکنن بهشته

  2. حالا آقا میلا از ترشیدگی بگذریم اینا چقدر ساده ان که عکساشونو میذارن رودر رو وقتی طرفو میبینی باهاش حرف میزنی رفتو آمد میکنی بازم میبینی خیلی چیزارو خالی بسته اینا به آدمای تو سایت همسر یابی چه طوری اعتماد میکنن؟

  3. شرمنده حرف آخر اسمتونو جا انداختم.

  4. بنده خدا ها چیکار کنن ، وقتی از وقت ازدواجشون گذشته ، وقتی واسه یه دختر میان پرسه جو میکنن،که خوبه یا بد ، طرف که میخواد دختر خودش جا نمونه، زیراب اون دخترو یا خانوادشو میزنن ، خواستگار میره پشت سرشم نگاه نمیکنه، گفته بودم ، تعداد دختر از پسر زیادتره، 2اینکه ، اینتقدر، خیلی ببخشیدا ،فساد زیاد شده، یا خرید وسایل خورد و خوراک زیاد شده ، پسر جماعت هم نمیره ازدواج کنه، اونا هم مجبورن ازین راه، یه کاری بکنن،…

  5. وای من که باورم نمیشه بعضیا انقد احمق باشن!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *