مجله تاپ‌ناز‌

ستاره هایی که بعد از معروف شدن به گند کشیده شدند! +عکس

ستاره هایی که بعد از معروف شدن به گند کشیده شدند! +عکس

هنرمندان مشهوری که شهرتشان آنها را به لجن کشاند!+تصاویر

هنگامی که فردی ظرفیت تحمل چیزی را ندارد ناخواسته به سمتی کشانده می شود که سزاوار و شایسته ان نیست.در جامعه هنرمندان این موارد نمود بیشتری دارد.

هنگامی که فردی ظرفیت تحمل چیزی را ندارد ناخواسته به سمتی کشانده می شود که سزاوار و شایسته ان نیست.در جامعه هنرمندان این موارد نمود بیشتری دارد.شهرت زیاد گاهی باعث می گردد برخی از مردان و زنانی که ظرفیت پذیرش انرا ندارند خود را گم نموده و به سمت و سویی کشیده شوند که سزاوار آن نیستند.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

کریستینا آگویلرا از جمله هنرمندانی است که در ابتدا در کار خوانندگی بود اما بعد به زن کثیفی تبدیل شد.اولین البومش را تحت عنوان زن جوان”کثیف”منتشر نمود و پس از مدتی دومین البوم به نام “عریانگرایی”منتشر نمود.وی در سال 2010 از همسرش جوردن براتمن طلاق گرفت و در مارس 2011 به جرم حرکات مست اور در ملا عام دستگیر شد.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

آرون کارتر خواننده ای است که مدتی با گروه موسیقی “بک استریت بوی”کار کرد.او دومین البومش را به نام شک منتشر نمود و پس از مدتی در کار مواد مخدر گیر افتاد و در سال 2011 تصمیم به ترک مواد گرفت.او از جمله خواندگانی است که کارش به ورشکستگی انجامید.

بریتنی اسپیرز برای اولین بار کارش را با برنامه شو تلویزیونی “موس کتیر”آغاز نمود.اما پس از طلاق گرفتن از جاستین تیمبرلیک و کوین فدرلین در سال 2007 کارش با وقفه مواجه شد.پس از مدتی بریتنی موهایش را از ته تراشید و تصور می شد در دام اعتیاد افتاده است.سپس البومش به نام “توکسیک”را منتشر نمود و هم اکنون با پسرانش در لاس وگاس زندگی می نماید.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

کوری فیلدمن با بازی در فیلم “پسران گم شده”سرزبانها افتاد.شهرتش او را به سمت اعتیاد کشاند و در سال 1991 تصمیم به ترک گرفت.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

دیوید کسیدی از سوپراستارهای موفقی بود که در سن 19 سالگی با بازی در فیلم”خانواده پاتریج”شهرت یافت.وی در سال 2014 سه بار به جرم رانندگی در حین مستی دستگیر شد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

دنیل فیشل هم در سال 1993 معروفیت خود را با بازی در مجموعه تلویزیونی “پسران به ملاقات دنیا می روند”مشهور شد.در سال 2007 به جرم رانندگی در حین مستی دستبند زده شد.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

دمی لواتو در کنار شخصیت هایی هنرمندی همچون سلنا گومز در برنامه کودک”بارنی و دوستان”معروف شد.در سال 2007 با نقش افرینی در “کمپ راک”به ستاره دیزنی کودک تبدیل شد.پس از مدتی با پسری به نام جو جوناس آشنا شد.در سال 2010 معتاد به استعمال کوکائین شد.مصرف بیش از حد مشروبات الکلی او را به فکر ترک اعتیاد کشاند.اکنون درگیر ترک اعتیاد و بازکشتن به دوران قدرت خود می باشد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

 هیلی ژوئل اوسمنت در سال 1999 با نقش افرینی در فیلم”حس ششم”معروف شد.در سال 2006 به جرم استعمال ماریجوانا در حین رانندگی دستگیر شد.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

مدتی بود که تب حرکات جاستین بیبر در جامعه به عنوان الگوی زشت برخی جوانان شیوع پیدا نموده بود اما بلاخره طولی نکشید و فروکش کرد.رانندگی بدون توجه به علائم راهنمایی و رانندگی و همچنین وحشیگری از جمله کارهای زشت اوست که در برزیل در سال 2013 بوقوع پیوست.

 در ژانویه 2014 یکی از همسایگانش در شهر کالاباساس ایالت کالفرنیا از وی شکایت نمود که به سمت خانه اش تخم مرغ پرتاب نموده است.وی در دادگاه حاضر به عذر خواهی نشد و 80900 دلار جریمه شد.یک هفته پس از توهین کردنش به خانه همسایه در میامی به جرم رانندگی در حین مستی دستگیر شد.جاستین اخیرا به جرم حمله به راننده ماشین لیموزین وارد اداره پلیس تورنتو شد.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

جودی سویتین هم از جمله هنرمندانی است که پرونده زندگی او با جرمهایی که مرتکب شده است سیاه است.مصرف کوکائین و رانندگی در حالت مستی در حالی که با فرزندش بوده است از جمله جرم های او در سال 2004 بود.اکنون قسم یاد کرده است که پاک پاک است.

لیف گارت در تولد 18 سالگی خود شانس نداشت و در حادثه رانندگی موجب فلج شدن دوستش رولاند وینکلر شد.خانواده وینکلر به خاطر سهل انگاریش از او طلب 25 میلیون دلار نمودند.اما انها در خارج از دادگاه توانستند روی مبلغ 7 میلیون و صد هزار دلار به توافق برسند.

این اولین بدبیاری او در سن 18 سالگیش بود.در سال 1999 به جرم خرید مواد مخدر دستگیر شد.در سال 2006 به جرم سوار شدن قاچاقی در قطار شهری و همراه داشتن مواد مخدر مجددا دستگیر شد.در سال 2010 به جرم پنهان نمودن کوکائین در کفش خود بازداشت شد.اواخر همانسال نزد دکتر “درو”جهت ترک اعتیادش رفت تا جشن پاک بودن خود را برگزار نماید.

خانم مری کیت اوسلن با بازی در شو تلویزیونی “فول هاوس”روی زبانها افتاد.هنگامی که از کار بازیگری بازنشسته شد به سمت طراحی مد و لباس رفت.درگیر مواد شد و در سال 2004 وارد کمپ ترک اعتیاد شد.گفته می شود وی پس از مرگ هیت لجر بازیگر استرالیایی در سال 2008 مجددا به مصرف مواد رو اورده است.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

لیندسی لوهان بازیگر فیلم های همچون”جهان دیگر”،”دام خانواده” و با بازی در فیلم “دختران خبیس”در سال 2004 معروف شد.اما تخلفات او را 20 بار به دادگاه کشانده است و مدت دو هفته در بازداشتگاه دادگاه لوس انجلس زندانی بود.

 اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

کمتر کسی وجود دارد که این خواننده بی شرم را نشناسد.حرکات زننده او در اجرای شوهایش انتقادات شدید خانواده ها را در پی داشته و دارد.مایلی سایرس در سال 2006 با ترانه “حنا مانتانا”به روی صحنه رفت.او در سال 2010 ترانه”رام نشدنی”را اجرا نمود.در سال 2013 روی صحنه ماریجوانا مصرف نمود و به انجام حرکات شهوانی با روبین ثیک جلو چشم هزاران نفر از هواداران خود پرداخت.

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران

سلنا گومز هم از جمله خانم های هنرمندی است که مانند جاستین بیبر در ژانویه 2014 به صورت پنهانی وارد مرکز ترک اعتیاد شد تا از شر مواد خود را رهایی بخشد.او حتی به خاطر اعتیاد از ادامه تحصیل در دانشگاه مجبور به انصراف شد.هنوز هم شایعاتی وجود دارد که گومز از مصرف مواد دست نکشیده است.

مطالب مشابه را ببینید!