ستاره های معروفی که با ورزشکاران ازدواج کردند +عکس

ستاره های معروفی که با ورزشکاران ازدواج کردند

در میان این زوج ها زوج ورزشکار و ستاره بسیار معروفی همچون دیوید و ویکتوریا بکهام هم دیده می شوند که 14 سال است ازدواج کرده اند و بر مشکلاتی که اغلب زوج های معروف با آنها مواجهند غلبه کرده اندو هنوز با هم هستند.

1. وین گرتسکی و جانت جونز – دارایی خالص ترکیبی: 200 میلیون دلار

وین گرتسکی و جانت جونز

این دو 25 سال است که ازدواج کرده اند و 5 فرزند به نام های پائولینا، اما، تای، تریستان و تروور دارند. وین گرتسکی بازیکن حرفه ای سابق هاکی روی یخ کانادا است. او بیش از 20 فصل در لیگ ملی هالی برای 4 تیم بازی کرد و در سال 1999 بازنشسته شد.

بزرگترین دستاوردهای او جایزه ورزشکار سال و جایزه ورزشکار مرد سال از سوی آسوشیتد پرس بوده است.

جانت ماری گرتسکی که بیشتر با نام جانت جونز شناخته می شود، هنرپیشه آمریکایی است. اوج حرفه ای او در دهه هشتاد و نود با فیلم هایی مانند Annie، Staying Alive و Snow White Live بوده است. این زوج جمعاً 200 میلیون دلار ثروت دارند.

2. اندی رادیک و بروکلین دِکر – دارایی خالص ترکیبی: 34 میلیون دلار

اندی رادیک و بروکلین دِکر

اندی رادیک و بروکلین دکر در آوریل 2009 با هم ازدواج کردند. این زوج هنوز فرزندی ندارند. اندی رادیک تنیسور آمریکایی شماره یک سابق دنیاست که حالا بازنشسته شده است.

بروکلین دنیل دکر، مدل و هنرپیشه آمریکایی است و مهمترین و معروف ترین حضور او، مدلینگ برای مجله Sports Illustrated بوده است. این زوج مجموعاً 34 میلیون دلار دارایی خالص دارند که آنها را در لیست ده زوج برتر ورزشکار-ستاره با بیشترین دارایی خالص قرار می دهد.

3. تونی رومو و کندیس کرافورد – دارایی خالص ترکیبی: 55 میلیون دلار

تونی رومو و کندیس کرافورد

تونی رومو و کندیس کرافورد در مه 2011 با هم ازدواج کردند و حالا یک پسر دارند. البته اخیراً اعلام کرده اند که فرزند دیگری در راه دارند.

تونی رومو بازیکن حرفه ای فوتبال است و برای تیم دالاس کابویز در لیگ فوتبال ملی، بازیکن خط حمله است. او اصالتاً کالیفرنیایی است.

کندیس کرافورد ملکه زیبایی آمریکا و گزارشگر تلویزیون بوده است. یکی از دستاوردهایش برنده شدن در مسابقه ملکه زیبایی میزوری آمریکا در سال 2008 بوده است. این مادر 26 ساله اهل تگزاس است. تونی و کندیس جمعاً 55 میلیون دلار ثروت دارند.

4. لامار اودوم و کلوئی کارداشیان – دارایی خالص ترکیبی: 67 میلیون دلار

لامار اودوم و کلوئی کارداشیان

این دو در سپتامبر 2009 ازدواج کردند و جمعاً بیش از 67 میلیون دلار ثروت دارند. لامار جوزف اودوم بازیکن حرفه ای بسکتبال است که آخرین بار برای لوس آنجلس کلیپرز بازی کرده است.

او اهل نیویورک است و دو فرزند از لیزا مورالز دارد. کلوئی کارداشیان یک شخصیت تلویزیونی است که بیشتر با مجموعه Keeping Up with the Kardashians و به عنوان خواهر کیم کارداشیان مشهور شناخته می شود.

کلوئی زاده سال 1984 در لوس آنجلس است و به بازیگری، نویسندگی، گویندگی و کسب و کار می پردازد. با این حال، این زوج جوان اخیراً از هم جدا شده اند و بر سر اعتیاد به مواد مخدر و خیانت چندین باره لامار به کلوئی دعوا دارند.

5. کارملو آنتونی و لالا واسکز – دارایی خالص ترکیبی: 69 میلیون دلار

 کارملو آنتونی و لالا واسکز

این دو نفر در جولای 2010 ازدواج کردند. آنها در دسامبر 2004 نامزد کرده بودند و 6 سال طول کشید تا ازدواج کنند.

علیرغم آنکه سه سال است ازدواج کرده اند هنوز فرزندی ندارند. کارملو آنتونی که با نام “ملو” شناخته می شود، بازیکن حرفه ای بسکتبال است و در حال حاضر برای نیویورک نیکز در NBA بازی می کند. آلانی واسکز یا لالا واسکز، شخصیت تلویزیونی، هنرپیشه و دی جی آمریکایی است و اهل بروکلین نیویورک است.

او 5 سال از شوهرش بزرگتر است. لالا و کارملو جمعاً 69 میلیون دلار دارایی خالص دارند.

6. جف گوردون و اینگرید وانده بوش – دارایی خالص ترکیبی: 150 میلیون دلار

جف گوردون و اینگرید وانده بوش

جف گوردون و اینگرید وانده بوش هفت سال است که ازدواج کرده اند و دو فرزند به نام های لئو بنجامین و اِلا سوفیا دارند.

جف گوردون راننده حرفه ای مسابقات اتومبیل رانی است. او 42 سال دارد و در مسابقات NASCAR راننده اتومبیل شورلت SS به شماره 24 برای هندریک موتورز بوده است. اینگرید هنرپیشه و مدل مشهور بلژیکی است. یکی از بزرگترین دستاوردهای او بردن جایزه مدل برگزیده سال 1990 و بازی در فیلم سینمایی “تاکسی” است.

7. نامدی اسوموآ و کری واشینگتن – دارایی خالص ترکیبی: 10 میلیون دلار

نامدی اسوموآ و کری واشینگتن

نامدی اسوموآ و کری واشینگتن اخیراً در سال 2013 ازدواج کرده اند. این زوج جوان منتظر تولد اولین فرزندشان هستند. نامدی بازیکن فوتبال آمریکایی است و برای لیگ فوتبال ملی به عنوان کرنر بک بازی می کند. کری ماریسا واشینگتن هنرپیشه آمریکایی است که با نقش اول سریال آمریکایی Scandal معروف شد. این دو مجموعاً ثروتی بالغ بر 10 میلیون دلار دارند.

8. دیوید و ویکتوریا بکهام – دارایی خالص ترکیبی: 345 میلیون دلار

دیوید و ویکتوریا بکهام

این زوج احتمالاً مشهورترین زوج ورزشکار-ستاره در دنیا هستند که در جولای 1999 ازدواج کردند. آنها 14 سال است که ازدواج کرده اند و همیشه در مرکز توجه همگان بوده اند و به اندازه خانواده سلطنتی انگلستان شهرت دارند. مردم به آنها لقب داده اند و ویکتوریا را Posh (باکلاس و شیک) صدا می کنند و به دیوید می گویند Becks. این زوج چهار فرزند به نام های رومیو، بروکلین، کروز و هارپر دارند.

دیوید رابرت جوزف بکهام یا “بکز” بازیکن سابق فوتبال انگلستان است. او یکی از مشهورترین چهره های دنیای فوتبال است و در اوج حرفه فوتبالش برای منچستر یونایتد، رئال مادرید و پاریس سن ژرمن بازی کرده است. او زاده مه 1975 در لندن است.

ویکتوریا کارولاین بکهام، خواننده سابق گروه Spice Girls که به او Posh Spice هم می گویند، مدل، طراح مد و تاجر است که متولد آوریل 1974 در هارلو است. این دو جمعاً ثروتی بالغ بر 345 میلیون دلار دارند.

9. تام بریدی و جیزل باندچن – دارایی خالص ترکیبی: 410 میلیون دلار

تام بریدی و جیزل باندچن

ًمشهورترین و ثروتمندترین زوج ورزشکار-ستاره دنیا، تام بریدی و جیزل باندچن نام دارند که مجموع دارایی خالص آنها 410 میلیون دلار است. آنها 4 سال است که ازدواج کرده اند و دو فرزند به نام های ویوین لیک و بنجامین دارند.

توماس ادوارد پاتریک بریدی جونیور که اغلب به او تام بریدی می گویند، بازیکن فوتبال آمریکایی است. او بازیکن خط حمله نیوانگلند پتریوتز در لیگ فوتبال ملی است.

او پسری شش ساله به نام جان از همسر قبلی اش دارد. جیزل کارولاین باندچن بریدی که با نام جیزل باندچن شناخته می شود، مدل مستعد برزیلی است. او اخیراً سفیر حسن نیت پروژه محیط زیست سازمان ملل هم شده است. او زاده جولای 1980 در برزیل است.

مطالب مشابه را ببینید!