سرویس LTE مبین نت در نمایشگاه تلکام رونمایی شد

سرویس LTE مبین نت در نمایشگاه تلکام

سرویس فورجی LTE مبین نت در نمایشگاه تلکام امسال رونمایی شد

مبین‌نت در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ از LTE خانگی و اداری خود رونمایی خواهد کرد.

نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ هفته آینده در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود که شرکت‌های بزرگ و معتبر مخابراتی ایران همچون مبین‌ نت در آن حاضر خواهند شد. برای اطلاع از برنامه‌های مبین‌نت در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ در ادامه زومیت را مشاهده کنید.

شرکت ارتباطات مبین‌ نت، با دست پر به نمایشگاه ایران‌ تلکام ۲۰۱۶ پا می‌گذارد. در این نمایشگاه مبین نت از LTE خانگی و اداری خود رونمایی خواهد کرد.

سرویس LTE مذکور بر پایه فناوری TDD-LTE(یا همان TD-LTE) است که در ایران با نام اینترنت نسل چهارم ثابت عنوان می‌شود. مبین‌نت سال گذشته پروانه و فرکانس TDD-LTE را دریافت کرد و امسال این خدمات را تجاری‌سازی کرده و به کاربران خانگی و اداری ارائه می‌دهد.

بنا بر اعلام شرکت مبین‌نت بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶ می‌توانند اقدام به تست سرعت این محصول کرده و حتی تجربه کاربری با آن را داشته باشند.

همانند ادوار گذشته مبین‌نت با اهدای هدایا و طرح‌های ویژه به استقبال مشترکان بازدیدکننده از غرفه خود خواهد رفت. این درحالی است که علاوه بر مشترکین، مبین‌نت از عموم بازدیدکنندگان از غرفه با اهدای هدیه پذیرایی خواهد کرد.

مطالب مشابه را ببینید!