مجله تاپ‌ناز‌

سرگرمی های عجیب و جالب ستاره های معروف چیست؟

سرگرمی های عجیب و جالب ستاره های معروف

عجیب ترین نوع سرگرمی افراد ثروتمند و مشهور  ,  درحالیکه اکثر مردم سرشان شلوغ است و ماموریت های مخصوص خود یا دیگر وظایفشان را انجام می دهند تا به خواسته هایشان در زندگی برسند، افرادی هم هستند که همه چیز دارند، اما هدف های دیگری در زندگی دارند که می خواهند بهشان برسند.

 

درحقیقت اکثر کسانی که به وسایل عجیب و غریب فکر می کنند کسانی هستند که وقت زیاد، انرژی و پول برای دستیابی به آرزوهایشان دارند. در این لیست شما می فهمید انها جدای از شهرت و ثروت، مجموعه ها و علایقی که دارند که ممکن است عجیب به نظر برسد.

جانی دپ

10. کلکسیون باربی- جانی دپ
 جانی دپ قبلا فاش کرده که علاقه زیادی به جمع کردن عروسک های باربی و بازی کردن با آنها دارد. قبل از اینکه تعجب کرده و او را فردی با مشکلات هویتی بدانید، باید بگوییم او این کار را فقط به خاطر بچه هایش انجام می دهد. او انکار نمی کند. درحقیقت دیگران ممکن است این عمل را کاری عجیب بدانند که مردانگی او را زیر سوال می برد. قطعا او می داند که یک مرد بی پرده و رک است.

میلا کونیس

9. اعتیاد به بازی World of Warcraft، میلا کونیس
شاید فکر می کردید جانی دپ می توانست مشعول جمع کردن World of Warcraft باشد، اما عجیب اینکه این فرد میلا کونیس است.

خانم ها معمولا با علایق دخترانه و مد همراه هستند اما میکلا کونیس افشا کرد که بعضی اوقات مجبور است هنگام بازیگری در بعضی قسمت ها متوقف شود چون تاثیر World of Warcraft در بازی او دیده می شود. حداقل او قادر است زودتر هرچیز افراطی در خودش  را تشخیص دهد.

دیوید آرکت

8. بافتنی- دیوید آرکت
یک سرگرمی که در بین زنان خانه دار عادی است و معمولا بعد از انجام دادن کارهای خانه و بیکار شدن انجام می دهند. اما برای دیوید آرکت عجیب است که بافتنی دوست داشته باشد. او حتما این نوع سرگرمی را از مادربزرگش یاد گرفته و حتی او یک شال بافتنی که خودش بافته بوده به همسر سابقش کورتنی کاکس داده است که البته انگار فایده نداشته است.

سیمون کاول

7. بالا رفتن از درخت- سیمون کاول
سیمون کاول جدا از قدرت و شخصیت بی پرده اش عاشق بالا رفتن از درخت هاست. شاید او به خاطر نظرات ترسناک و اعصاب خردکنش وقتی که عضوی از امریکن آیدل بود مشهور باشد. بنابراین او به جای گردش مرتب با بالا رفتن از درختان انرژی و شادابی خود را از سر می گیرد.

جمع کردن حشرات

6. کلودیا شیفر- جمع کردن حشرات
کلودیا شیفر کاری را انجام می دهد که معمولا اکثر زنان از آن نفرت دارند. او حشرات را جمع آوری کرده و تماشا می کند. او حتی از این تفکر که آنها ممکن است بهش صدمه برسانند یا اینکه آنها ترسناک ترین موجودات کوچکی هستند که هر زنی می تواند ببیند هراسی ندارد.

تایگر وودز
5. ماهیگیری با نیزه- تایگر وودز
تایگر وودز در زندگی هم در کار و هم از نظر شهرت موفقیت های زیادی داشته. وقتی که صحبت از رکورد در گلف می شود به خاطر اینکه همیشه به هدف می زند می توان او را یک متخصص نامید. چالش دیگر او حرفه ای شدن در ماهیگیری با نیزه است.  بلکه درست خواندید؛ او هروقت که گلف بازی نمی کند این کار را انجام می دهد.

هریسون فورد

4. پروازباهلی کوپتر- هریسون فورد
این می تواند تحت تاثیر تعدادی از فیلم هایی باشد که او هم جزوش بوده، مثل ایندیانا جونز، جک رایان،  و دیگر فیلم ها. بنابراین او لذت خود را در خلبانی با هلی کوپتر جستجو می کند. او می تواند این کار را هم جلوی دوربین و هم وقت بیکاری انجام دهد.

آنجلینا جولی

3. آنجلینا جولی– عاشق چاقو
شاید او جذاب ترین زن جهان باشد، اما سرگرمی اش جمع کردن چاقو است.

تام هنکس

2. تام هنکس- ماشین تحریر های دهه 40
تام هنکس واقعا برای مسافرت به مکان های دیگر سوار هواپیما می شود فقط به خاطر اینکه ماشین تحریرهای دهه 40 را پیدا کند. درحقیقت او به سراسر جهان سفر می کند نه به خاطر خوشگذارنی بلکه برای اینکه نمونه های خاص این وسیله را خریداری کند.

راد استوارت

1. راد استوارت نمونه های قطارها
سرگرمی راد استوارت جمع کردن نمونه ها و المثی قطارهاست. درحقیقت بخشی از مجموعه او ایستگاه مرکزی باشکوه Circa بوده که او در اتاق زیرشیروانی اش قرار داده است.

مطالب مشابه را ببینید!