مجله تاپ‌ناز‌

سریال بچه + خلاصه داستان و عکس و بیوگرافی بازیگران سریال بچه

سریال بچه

خلاصه داستان سریال ترکی بچه + بیوگرافی بازیگران

سریال بچه یکی از سریال های پرطرفدار Turky است که در سال 2019 از شبکه Star پخش شد و این روزها به جای سریال سیب ممنوعه پخش می شود. ژانر این سریال درام و اجتماعی است و داستانی زیبا در مورد مهر مادری دارد. این سریال در ۱۸ قسمت ۱۲۰ دقیقه ای به سفارش تلویزیونی دولتی Star ساخته شده است. در شبکه فارسی زبان ممکن است به 60 قسمت تبدیل شود.

سریال بچه

خلاصه داستان سریال بچه

آکچا دختر مادری است که روسپی است و قصد دارد که زندگی با آرامش و مرفه ای برای فرزندش تامین کند. آکچا هیچ پولی ندارد و برای خوشبختی فرزندش (افه)، این دختر را به خانواده ثروتمند می دهد.

عروس این خانواده پولدار که شعله نام دارد او را به فرزندی می پذیرد و مادر خوبی برای افه می شود. شعله با به دنیا آمدن فرزند خودش، دیگر عشق و علاقه ای به افه ندارد و اصلا به افه اهمیت نمی دهد. شعله حالا به دنبال راهی است که افه را از زندگی اش حذف کند. مادر شوهر افه یک راز بزرگ در سینه دارد که اگر این راز را بگوید زندگی همه دگرگون می شود…

سریال بچه

بازیگران سریال ترکی بچه

Nazan Kesal در نقش عایشه
İsmail Hacıoğlu در نقش حسن
merve çağıran در نقش آکچا
Serhat teoman در نقش علی کمال
Ceyda Ates در نقش شعله
Kenan Acar در نقش مرات
Mehmet emin در نقش افه

سریال بچه

بیوگرافی نازان کسال بازیگر نقش عایشه

نازان کسال ( به ترکی Nazan Kesal ) متولد ٨ فروردین ۱٣۴٨ در شهر مانیسای ترکیه، بازیگر پر کار و توانای ترک است.

طبق گفته ی نازان، عمو های وی که هنرمند اپرا بوده اند او را برای وارد شدن به رشته بازیگری تشویق کرده اند. نازان برای اینکه بازی خود را بهتر پیاده کند، به رفتار زنان اطرافش توجه زیادی میکرده تا در بازی هایش از آن ها الگو برداری کند. او در دبیرستان تجارت تحصیل کرده و فارغ التحصیل دانشکده ی هنر های زیبای دانشگاه ایلول در رشته تئاتر است.

ورود نازان به عرصه ی بازیگری نیز داستان جالبی دارد. در دوران دبیرستان، معلم جغرافی نازان تنها به دلیل اینکه در تئاتر مدرسه یکی از نقش ها نازان نام داشته است به نازان پیشنهاد بازی می دهد. با اینکه نازان برای تحصیل در رشته حسابداری برنامه ریزی کرده بود اما کم کم به تئاتر و بازیگری علاقمند شده و این رشته را در پیش میگیرد.

نازان بین سال های ۱٩٩۶ تا ٢۰۰۴ به عنوان بازیگر و کارگردان در تئاتر دولتی دیار باکیر فعالیت داشت و از سال ٢۰۰۴ به بعد در تئاتر های مختلفی همچون تئاتر دولتی بورسا، تئاتر آنکارا، تئاتر آینا، تئاتر استانبول و در مرکز هنری دیار باکیر کار کرده است.

✅ ببینید: سریال تردیدسریال زن

سریال بچه

آغاز کار بازیگری

نازان برای اولین بار با فیلم سایه بازی در سال ۱٩٩٢ جلوی دوربین رفت و پس از آن در بیش از ۴۰ فیلم و سریال به هنرنمایی پرداخت که از جمله معروف ترین آن ها می توان به عشق و جزا، شهر گم شده و سریال معروف و پرطرفدار فضیلت خانوم و دخترانش اشاره کرد. نازان که در این سریال در نقش اصلی فضیلت خانوم ظاهر شده، در کنار افرادی همچون دنیز بایسال،آلپ ناوروز، افرا ساراچ اوغلو ، هازال تورسان و چاعلار ارطغرل به هنرنمایی پرداخته است.

طبق گفته سناریو نویس این سریال، بازی نقش فضیلت توسط نازان، قبل از نوشتن سناریو مشخص شده بود چرا که نویسنده فیلمنامه از بازی خوب نازان اطمینان داشته است.

بازی جدید نازان کسال مربوط به سریال حلقه در سال ٢۰۱٩ است. نقش های اصلی سریال حلقه را نازان کسال، سرکان چای اوغلو، هانده ارچل، کان ییلدریم وهازال سوباشیبر عهده دارند.

همسر و دوست نازان کسال

نازان در سال ٢۰۰۵ با متخصص طب فیزیکی، بازیگر، نویسنده و کارگردان ترک بنام ارجان کسال ازدواج کرده و در سال ٢۰۰۶ صاحب پسری بنام پویراز شد.

سریال بچه

بیوگرافی مروه چاعیران بازیگر نفش آکچا

مروه چائیران (به ترکی Merve Çağıran) متولد ۱۹ آبان ۱۳۷۱ در بالیکسیر ترکیه، بازیگر زیبا و جوان ترک است که اخیرا شاهد بازی زیبای وی در سریال بچه بوده ایم. خانواده مروه پس از به دنیا آمدن او به ازمیر مهاجرت کردند. پدر و مادر مروه چائیران  زمانی که وی ۴ ساله بوده از یکدیگر جدا شده اند.

مروه پس از تمام کردن دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، به استانبول و پیش مادرش آمده است. او در دوران دبیرستان به بازیگری علاقمند شد و پس از آمدن به استانبول، به یادگیری درس های بازیگری در مرکز هنری ۳۵٫۵ پرداخت.

آغاز کار بازیگری 

مروه چائیران برای اولین بار با سریال تک ترکیه به دنیای بازیگری قدم گذاشت و پس از آن در سریال های معروفی همچون عروس های فراری (با بازی دنیز بایسال، سلین شکرجی، فورکان آندیچ، آچلیا توپال اوغلو)، دروغگو های کوچک شیرین( با بازی بنسو سورال، شوکرو اوزییلدیز، بوشرا دولی، ملیسا شنولسون، دیلان چیچک دنیز و بسته کوکدمیر) ، عشق حرف حالیش نمیشه، فی، برخورد و اخیرا در سریال بچه در سال ۲۰۱۹ به هنرنمایی پرداخته است.

همسر و دوست مروه چائیران 

مروه مجرد است. او قبلا با رضا کوجا اوغلو (بازیگر) ، جم ییلماز ( کارگردان) و علی بوراک جیلان (بازیگر) رابطه داشته است.

سریال بچه

بیوگرافی سرهات تئومن

سرهات تئومن ( Serhat Teoman ) متولد ۴ ژوئن سال ۱۳۹۸ در شهر ازمیر می باشد. وی از بازیگران خوب تئاتر ، تلویزیون و سینما کشور ترکیه می باشد که تحصیل کرده رشته بازیگری نیز می باشد. او بعد از پایان تحصیلش به صورت حرفه ای کار خود را شروع کرد و با بازی در نقش بوراک پسر آتیلا در سریال کوزی و گونی بیشتر شناخته شد.

سرهات تئومن تاکنون در فیلم های مختلفی بازی کرده است که می توان به بازی در سریال Kursun Yarası ، سریال Kanlı Dugun ، سریال کوزی و گونی ، سریال Bugunun Saraylısı ، سریال Kacın Kurası ، سریال Anne و فیلم سینمایی ترکی به نام mahalle به ایفای نقش پرداخته است.

منبع: vayareImdb _ Startv

مطالب مشابه را ببینید!