مجله تاپ‌ناز‌

داستان سریال ترور خاموش + عکس و بیوگرافی بازیگران و زمان پخش سریال

 سریال ترور خاموش

بازیگران سریال ترور خاموش و داستان سریال

سریال ترور خاموش سریال جدید است که بزودی از شبکه .. پخش می شود. نام قبلی این سریال مرگ خاموش بود که به ترور خاموش تغییر کرده است. در این بخش داستان سریال ترور خاموش و بیوگرافی بازیگران به همراه عکس های سریال را گردآوری کرده ایم.

نام قبلی این سریال مرگ خاموش بود که به ترور خاموش تغییر نام پیدا کرده است.

 سریال ترور خاموش

زمان پخش سریال

سریال ترور خاموش به کارگردانی محمود معظمی، نویسندگی هومان فاضل و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری به مرحله پخش نزدیک شده است. این سریال معمایی و اجتماعی به کارگردانی احمد معظمی در 60 قسمت در مرکز سیما فیلم تولید شده است.

سریال ترور خاموش   بعد از اتمام وقت صبح از ۲۲ شهریور روی آنتن شبکه یک سیما  می رود.این سریال معمایی و اجتماعی به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری در ۳۱ قسمت هر شب ساعت ۲۲:۱۵ پخش و تکرار این سریال روز بعد ساعت 9:30 صبح و 15:00 بعدازظهر از شبکه یک سیما پخش می شود.

 سریال ترور خاموش

بایگران سریال

سریال ترور خاموش بازیگران با تجربه ای دارد که می توان به سعید راد بازیگر پیشکسوت در این سریال اشاره کرد. او در این سریال نقش قهرمان و مامور امنیتی را دارد.

بازیگران عبارتند از: سعید راد، پریوش نظریه، سامیه لک، مریم بوبانی، رویا میرعلمی، سپیده خداوردی، سمیرا حسینی، شایسته ایرانی، جلال فاطمی، حمید عطایی امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، رضا مولایی، مهدخت مولایی، ژیلا آل ارشاد، نازنین فراهانی، حمید شریف زاده، حسین سحرخیز و آناهیتا افشار

 

داستان

سریال ترور خاموش در ژانر درام ساخته شده است در چند آسیب اجتماعی را بررسی می کند. این اسیب های اجتماعی شامل طلاق، مواد مخدر و حاشیه نشینی هستند.

تهیه کننده این سریال در مورد داستان سریال گفته است:

«ترور خاموش» در ادامه کارهای نمایشی که با هدف کاهش آسیب‌ های اجتماعی طراحی شده و کیفیت فضاسازی‌ های «سارق روح» در لوکیشن‌های متعددی روزهای تصویربرداری خودش را سپری می‌کند.

موضع ترور خاموش، امنیت نرم است
یعنی مواد مخدر را با آن نگاه کلاسیک به فیلم‌ های مواد مخدری نداریم و پشت پرده‌های این آسیب و ناهنجار اجتماعی را واکاوی می‌کنیم که چه مافیایی به دنبال این هستند جامعه را تبدیل به بازار مصرف کنند.

ما در سریال که یکی از پرستاره ترین سریال های چند دهه اخیر تلویزیون است بازیگران مطرح بسیاری را مشاهده خواهیم کرد

این مطلب در مورد سریال ترور خاموش در آینده بیشتر تکمیل می شود.

 

سریال مرگ خاموش

داستان سریال مرگ خاموش و عکس های بازیگران سریال مرگ خاموش

سریال مرگ خاموش نام سریال جدیدی است که محتوایی اجتماعی دارد و به نویسندگی هومان فاضل و کارگردانی احمد معظمی تصویربرداری اش را شروع کرده است. این سریال آسیب های اجتماعی را مورد بحث و بررسی قرار می دهد و مضلات و ناهنجاری هایی که از جمله آن می توان به طلاق، مواد مخدر و حاشیه نشیتی اشاره کرد.

این خبر چندی پیش بر روی خروجی سایت های پربازدید قرار گرفت اما ابوالفضل صفری در گفتگو با تسنیم گفت :

«مرگ خاموش» در ادامه کارهای نمایشی که با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی طراحی شده و کیفیت فضاسازی‌های «سارق روح» در لوکیشن‌های متعددی روزهای تصویربرداری خودش را سپری می‌کند.

سریال مرگ خاموش

او با اشاره به تاکید عوامل سریال تلوزیونی مرگ خاموش بر توجه به حس دلچسبی سریال برای مخاطب، افزود :

«مرگ خاموش» به لحاظ کیفی دارای وجوه تمایزی منحصر به فرد است که با قلم هومان فاضل و گروه جدید نویسندگان دیگر روز به روز می‌کوشد تا مخاطب‌پسندتر کار خودش را جلو ببرد.

سریال مرگ خاموش

صفری با بیان اینکه «مرگ خاموش» هیچ اصراری بر نگاه کلاسیک به مواد مخدر ندارد، خاطرنشان کرد: موضع «مرگ خاموش»، امنیت نرم است؛ یعنی مواد مخدر را با آن نگاه کلاسیک به فیلم‌های مواد مخدری نداریم و پشت پرده‌های این آسیب و ناهنجار اجتماعی را واکاوی می‌کنیم که چه مافیایی به دنبال این هستند جامعه را تبدیل به بازار مصرف کنند.

تهیه‌کننده سریال «سارق روح» تأکید کرد: همان کسانی که به هر قیمتی تلاش می‌کنند تا ما را تبدیل به یک بازار ثابت و همیشگی کنند. از طرفی دیگر رسالت ما در این مجموعه تلویزیونی، رسیدن به این چرایی اعتیاد جوانان است. در «مرگ خاموش» کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد به اوج خودش می‌رسانیم.

سریال مرگ خاموش

وی در پایان با اشاره به حضور سعید راد بازیگر پیشکسوت سینما،‌ تئاتر و تلویزیون به عنوان نقش محوری «مرگ خاموش»، اذعان کرد: مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» با مدیریت مرکز سیما کار خودش را جلو می‌برد و در کنار نقش‌آفرینی بازیگران مختلف، سعید راد نقش محوری که قهرمان و مأمور امنیتی «مرگ خاموش» به حساب می‌آید را ایفا می‌کند.

تصویربردار سریال مرگ خاموش در ارمنستان

تصویربرداری این سریال به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی هومان فاضل و حسین تراب نژاد بعد از تهران در ارمنتسان انجام می شود.

کارگردان این سریال در مورد تصویربرداری این سریال گفت : ضبط سریال مرگ خاموش بعد از چندین ماه پیش تولید از تابستان 97 در تهران آغاز شد. به دلیل تعداد لوکیشن و تصاویر مختلف اکشن، تصویربرداری این سریال تا آخمر امسال ادامه دارد و در مکان های مختلف در تهران انجام می شود.

وی ضمن تکذیب سفر گروه به ارمنستان برای ضبط قسمت‌هایی از «مرگ خاموش» افزود: در برخی از اخبار عنوان‌شده گروه «مرگ خاموش» این روز‌ها راهی کشور ارمنستان شدند که این خبر صحت ندارد، زیرا ضبط پلان‌های ما در تهران تا سه ماه آینده ادامه دارد و پس‌ازآن راهی ارمنستان می‌شویم.
این کارگردان انتخاب بازیگران فصل نخست این مجموعه تلویزیونی را کامل دانست و افزود: تاکنون همه بازیگران جلوی دوربین رفتند و تا پایان این فصل بازیگر ایرانی دیگری به مجموعه اضافه نمی‌شود. البته نیاز به دو بازیگر خارجی داریم که در حال مذاکره با آن‌ها هستیم. احتمالاً یکی از این دو بازیگر از چهره‌های مشهور بین‌المللی است که با عقد قرارداد نام او را بیان می‌کنم.
معظمی در ارتباط با زمان پخش مجموعه «مرگ خاموش» گفت: همه‌چیز به تصمیم ابوالفضل صفری تهیه‌کننده این مجموعه بازمی‌گردد. می‌توان با آماده شدن بیست قسمت نخست و فاز اول، پخش مجموعه را آغاز کرد و هم می‌توان منتظر ماند تا بیست قسمت فاز دوم مجموعه نیز آماده شود و سپس پخش را شروع نمود.
گفتنی است؛ «مرگ خاموش» در سه فصل متمادی به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، واکاوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است. علاوه بر این کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد. «مرگ خاموش» در صد قسمت به سفارش مرکز سیما فیلم و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری تولید می‌شود. در این سریال سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری، رضا مولایی، سامیه لک، مهدخت مولایی، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده بازی دارند.

امیدواریم از تماشای سریال ترور خاموش لذت ببرید.

مطالب مشابه را ببینید!