مجله تاپ‌ناز‌

داستان سریال جادوگر و بیوگرافی بازیگران آن (درباره حواشی جالب سریال)

سریال جادوگر

این سریال محصول سال ۱۴۰۰ ایران به کارگردانی مسعود اطیابی است. این سریال از ۲۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ هر هفته یکشنبه ساعت هشت از پلتفرم های فیلیمو و نماوا به صورت هم زمان منتشر میشود و ژانر کمدی دارد. جادوگر مناسب برای افراد بالای دوازده سال بوده و در ۱۴ قسمت قرار است پخش شود. از جمله بازیگران این سریال میشود به احمد مهران فر و جواد رضویان، نادر سلیمانی و مریم مومن اشاره کرد، در ادامه برای معرفی بیشتر سریال جادوگر همراه ما باشید.

سریال جادوگر

کارگران سریال جادوگر

این روزها نام مسعود اطیابی بیشتر از همیشه بر سر زبان ها افتاده است. او در دوره مدیریت تولید در موسسه آموزش عالی سوره فارغ التحصیل شد و از آخرای ده شصت در حوزه سینما حضور دارد. اوایل او به عنوان تهیه کننده در فیلم ها حضور پیدا میکرد، حالا به عنوان یک کارگردان پول ساز معروف شده است. اما او مسیری طولانی را برای رسیدن به عنوان یکی از کارگردانان موفق در سینمای ایران طی کرده است. کارگردانی او با فیلم مصائب دوشیزه شروع شد، این فیلم به نظر بسیاری از افراد، اولین فرصت جدی برای بهنوش بختیاری بود تا بتواند به بازیگری مطرح در سینما تبدیل شود.

سریال جادوگر

اطیابی با فیلم خروس جنگی ساخته سال ۱۳۸۶ ثابت کرد که در ژانر کمدی حرف هایی برای گفتن دارد. به هرحال او در سال های بعدی پس از موفقیت فیلم خروس جنگی به سراغ ژانر درام و تولید فیلم هایی از این دست کرد. وی با فیلم برج آرام در سال ۱۳۹۱ دوباره تلاش کرد تا توانایی های خود را در ژانر کمدی به چالش بکشد. تلاش های اطیابی با فیلم تگزاس به نتیجه رسید. تگزاس از پر فروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران است و به همین دلیل اطیابی و همکارانش تصمیم گرفتند تا در پروژه هایی مشابه فیلم تگزاس سرمایه گذاری کنند. یک سال که از موفقیت فیلم تگزاس گذشت دنباله این فیلم با نام تگزاس دو در فروردین ماه سال ۹۸ اکران شد که به شدت مورد توجه قرار گرفته و فروش ۲۵ میلیارد تومانی را در گیشه داشت.

سریال جادوگر

در ادامه موفقیت های اطیابی باعث شد تا او به یک فیلم متفاوت به سینما برگردد. دینامیت فیلمی بود با یک کمدی ساختار شکن متفاوت که با هنرنمایی بازیگران توانمند و متفاوت سینمای ایران موفق شد به جایگاه پرفروش ترین فیلم سینمای ایران برسد. این فیل حدود سه سال توقیف بود و در آخر در اوایل تابستان سال ۱۴۰۰ روی پرده سینما رفت و فروشی ۵۸ میلیارد تومانی داشت. این بزرگ ترین دستاورد اقتصادی و سینمایی اطیابی بود. در روز های اخیر اطیابی با فیلم انفرادی با بازی احمد مهران فر، رضا عطاران و … در گیشه سینمای ایران میتازد و حالا با سریالی متفاوت به سمت شبکه نمایش خانگی هم آمده است.

سریال جادوگر

این سریال که مدتی است پخش آن شروع شده به عنوان نخستین تجربه اطیابی در شبکه نمایش خانگی است اما در جهان سریال سازی این سومین تجربه او محسوب میشود. خیلی از مخاطبین با توجه به فیلم های جذابی که اطیابی در گذشته ساخته برای تماشای این سریال اقدام کرده اند. بازیگر ثابت این روز های اطیابی احمد مهران فر است که در سریال جدید نمایش خانگی او یعنی جادوگر هم حضور داشته و در دینامیت هم نقش یک طلبه جوان را بازی میکرد.

البته فیلم های او همیشه دارای حواشی خاص خود بوده است و به نظر برخی از منتقدین همیشه هم در جلب نظر مخاطب موفق نبوده و بیشتر افراد به خاطر وجود ستاره های آثار اطیابی آن ها را نگاه میکنند.

سریال جادوگر

خلاصه داستان جادوگر

در شروع این سریال پلیس در حال تعقیب جهانگیر و قدرت که با ماشینشان به سرعت در حال فرار هستند میپردازد. آنها بدون توجه به اخطارهای پلیس با سرعت در جاده میرانند و جهانگیر با بازی جواد رضویان در همین حین به پاره کردن و دور ریختن گذرنامه های جعلی و مدارک قلابی از شیشه ماشین میپردازد. بعد از برخورد با یک مانع ماشین از مسیر منحرف شده و در حاشیه جاده واژگون میشود. پلیس جهانگیر را دستگیر کرده اما قدرت فرار میکند.

قدرت با اتوبوس از تهران به سمت جزیره کیش میرود. در ماجرای سرقتی که در اتوبوس اتفاق می افتد و او آن را برملا میکند باعث میشود تا مسافران فکر کنن که قدرت دارای قدرت رمالی و پیشگویی است. بعد از این سفر همین ماجرا باعث پیچیدن شهرت او در جزیره میشود. او در خانه ای کرایه ای در جزیره ساکن میشود. ساکنین جزیره برای این که اسرارشان لو نرود، جلسه ای تشکیل میدهند. طبق گفته عوامل سریال جهانگیر و قدرت در ادامه وارد فضای رمالی شده و به ثروت میرسند.

سریال جادوگر

بیوگرافی بازیگران سریال جادوگر

این سریال میزبان بازی بازیگران طنز محبوبی بوده است. از جمله آنها میتوانیم به جواد رضویان، احمد مهران فر، مریم مومن، فقیه سلطانی، نسیم ادبی، صحرا اسد الهی، متین ستوده، میثاق جمشیدی، عرفان ابراهیمی، احمد ایراندوست و همچنین با معرفی پونه هاشم پور اشاره کنیم. سریال جادوگر به طور کلی تیم بازیگری پرطرفداری در بین مردم دارد.

سریال جادوگر

جواد رضویان

این مجری، خواننده، بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما در ۶ مرداد سال ۱۳۵۱ در شهر قم به دنیا آمد. جواد رضویان در مقطع لیسانس رشته نقاشی فارق التحصیل شد. او هنگام ورود به حرفه بازیگری برنامه خاصی نداشته است. در دوران دانشجویی با امیر غفارمنش و مهران غفوریان آشنا شد و در ادامه به هنرپیشگی و سینما علاقه مند شده و توسط این دو شخص به این حوزه وارد شد.

سریال جادوگر

احمد مهران فر

وی در ۱۰ خرداد ماه سال ۱۳۵۴ در کاشان به دنیا آمد. علاوه بر بازیگری تلویزیون و تئاتر و سینما به نویسندگی این حوزه هم مشغول است. شهرت او به نقش ارسطو در سری تلویزیونی پایتخت برمیگردد. او در رشته بازیگری تحصیل کرده و فعالیت هنری اش در آخرای دهه هفتاد و با تئاتر آغاز شد.

سریال جادوگر

فقیهه سلطانی

این بازیگر سینما و تلویزیون در ۲۹ مرداد ماه سال ۱۳۵۳ در همدان به دنیا آمد. او در خانواده ای پر جمعیت بزرگ شده و پدری روحانی دارد که بیشترین تاثیر را در زندگی او گذاشته است. او در دوران دبیرستان به خواندن گرافیک در هنرستان مشغول بود. قبل از این که بازیگر شود در سال ۱۳۷۱ یک دوره بازیگری را زیر نظر گلاب آدینه گذرانده است. او ازدواج کرده و یک فرزند هم دارد.

سریال جادوگر

عرفان ابراهیمی

وی در ۱۱ مرداد سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمد. او از دانشجویی سینما دانشگاه علمی کاربردی به دلایل خصوصی و شخصی انصراف داده و دیگر به ادامه تحصیل نپرداخته است. بعد انصراف از دانشگاه به صورت جدی به کلاس های بازیگری خصوصی آموزشگاه های معتبری مثل امین تارخ رفته و اکنون مجرد میباشد.

سریال جادوگر

مریم مومن

او در ۶ مرداد سال ۱۳۷۷ در مشکین شهر اردبیل به دنیا آمد و از بازیگران نوظهور و جدید ایرانی میباشد. در نه سالگی پدر و مادر او از یکدیگر جدا شدند که این موضوع یک نارحتی بزرگ برای این بازیگر است. او در رشته بازیگری تحصیل کرده و سریال بانوی عمارت محصول سال ۱۳۹۶ اولین تجربه حرفه ای او برای بازیگری محسوب میشود.

سریال جادوگر

متین ستوده

وی در ۲۲ اردیبهشت سال ۱۳۶۴ به دنیا آمد. پدر او سید حسین ستوده نام دارد که در محله پشت بازار خرم آباد سال ۱۳۲۷ به دنیا آمده و کارمند صدا و سیما است. متین ستوده دارای لیسانس مدیریت بازرگانی است. مادر متین ستوده هم معلم بازنشسته دبستان است. ستوده در کلاس های بازیگری که به وسیله امین تارخ برگزار شده شرکت کرده و فعالیت هنری خود را از همان زمان ها شروع کرد.

سریال جادوگر

میثاق جمشیدی

وی در ۳ مرداد سال ۱۳۶۴ در شهر تهران به دنیا آمد. این بازیگر تلویزیون ، سینما و تئاتر ایران در رشته بازیگری تئاتر در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده است. او در دوره نوجوانی و از دبیرستان در سال۷۹ وارد بازیگری شده و کار خود را از تئاتر شروع کرده است. او تا سال ۸۳ به طور پیوسته تئاتر انجام میداد و در جشنواره ی پانتومیم نمایش بیکلام برگزیده شد.

سریال جادوگر

نسیم ادبی

در ۱۶ شهریور سال ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمد. این بازیگر زن تئاتر، سینما و تلویزیون در رشته کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری در دانشگاه آزاد تهران فارغ التحصیل شده است و از سال ۷۶ با فیلم زندگی فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد. او با ابراهیم اثباتی که در عرصه موسیقی فعالیت دارد ازدواج کرده است.

حواشی سریال جادوگر

این سریال دچار تغییر کارگردان، نام خود سریال شده است و ماجرایی مربوط به پخش شدنش توسط تو پلتفرم فیلیمو و نماوا دارد. به گفته سایت فیلیمو جادوگر از آخرین پروژه هایی است که مجوز ساخت گرفته و اولین اسم این سریال ناجورها بوده است که کارگردانی آن را همایون اسعدیان بر عهده داشته. این ماجرا به زمانی برمیگردد که هنوز فیلیمو و نماوا از هم جدا نشده بودند و قرار بود ناجورها به طور همزمان از هر دو پلتفرم پخش شود. بعد از این که قرار داد بسته شد همایون اسعدیان از کارگردانی پروژه انصراف داد و این چنین بود که سید مسعود اطیابی الان کارگردان پروژه است. همزمان با این عوض شدن کارگردان دو پلتفرم فیلیمو و نماوا هم از یکدیگر جدا شدند ولی قرارداد های قبلی فسخ نشد و با اینکه ناجورها به جادوگر تغییر نام داد ولی از هر دو پلتفرم عرضه شد.

مطالب مشابه را ببینید!