مجله تاپ‌ناز‌

اسامی بازیگران سریال جراحت + داستان و عکس های سریال و زمان پخش

سریال جراحت

سریال جراحت یکی از سریال های دهه هشتاد است که برای پخش مجدد در شبکه آی فیلم در نظر گرفته شده است. در این بخش بازیگران این سریال را معرفی می کنیم، داستان سریال را می خوانید و عکس های سریال را قرار داده ایم.

سریال جراحت در 30 قسمت 35 دقیقه ای برای نخستین بار در ماه رمضان سال 1389 پخش شده است. این سریال ماه رمضانی بسیار پر مخاطب شد و به همین دلیل برای پخش مجدد در نظر گرفته شده است.

داستان سریال جراحت

سریال جراحت در ژانر اجتماعی و خانوادگی ساخته  شده است و داستان آن در مورد 2 برادر است که امین تاریخ و علی عمرانی در این نقش ها بازی می کنند و در ازدواج فرزندشان با مشکلات چالشی مواجه می شوند. این دو برادر از سن بچگی پدر خود را از دست داده اند و با سرپرستی مادر دلسوز خود  برزرگ شده اند. این دو برادر حالا خانواده ها و فرزند دارند. ولی مساله ساده زندگی آنها این است که در آستانه از هم پاشیدن است. برادر بزرگ تر که بزرگ نام دارد، امین تارخ ایفاگر نقش ان است. مهوش صبرکن نقش همسر او را بازی می کند و میلیشیا مهدی نژاد و رامین راستاد نقش افضل دختر او و هوشنگ داماش را ایفای می کنند.

سریال جراحت

برادر کوچک خانواده اسماعیل می باشد که نقش او را علی عمرانی بازی می کند. همسرش انسیه با بازی آتنه فقیه نصیری است. اما دیگر اتفاق محوری اصلی داستان این است که امیر حافظ، پسر اسماعیل و اکرم، دختر بزرگ با هم نامزد هستند و قرار است که با هم ازدواج کنند. ثریا قاسمی در نقش لطیفه مادر پیر ایفای نقش می کند و با دو پسر خود زندگی می کند. بزرگ پسر بزرگ ترش است و چهار سال پیش در موقع خواندن خطبه عقد، بی سر و صدا دخترش اکرم را به عقد پسر برادرش اسماعیل در آورد.

سریال جراحت

اسامی بازیگران سریال سریال جراحت

سریال جراحت

مطالب مشابه را ببینید!