چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

سریال دوپینگ + عکس بازیگران و داستان سریال نوروزی دوپینگ

سریال دوپینگ

سریال دوپینگ یکی از سریال های نوروزی صدا و سیما است که از شبکه سوم پخش می شود و در سکوت خبری فیلمبرداری این سریال شروع شده است.

سریال تلویزیونی دوپینگ به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی رد حال فیلمبرداری است. فیلمبرداری این سریال از بهمن سال 98 استارت خورده است و بازیگران آن هم انتخاب شده اند. سریال دوپینگ در 30 قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما در حال آماده شدن است و فیلمبرداری آن تا سال آینده به طول می انجامد.

لوکیشن این سریال در مناطق مختلف تهران انجام می شود و در بخش های مختلف هم ضبط آن شروع شده است.

سریال دوپینگ

داستان سریال دوپینگ

سریال دوپینگ در ژانر کمدی و فانتزی ساخته شده است. فیلمنامه نویس این سریال رضا مقصودی می باشد. این سریال اولین کار رضا مقصودی کارگردان این سریال است. او قبلا به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است. او نویسنده سریال های ساختمان 85 و گمشدگان نیز بوده است و فیلمنامه پینگ پنگ را هم با هماری افرا جورابلو نوشته است.

 

زمان پخش سریال دوپینگ و تکرار آن

سریال دوپینگ در 15 قسمت ساخته شده است و در عید نوروز سال 1399 از شبکه سوم ساعت 20:45 دقیقه هر شب پخش می شود.

 

ساعت پخش سریال دوپینگ 

سریال دوپینگ نوروز 99 هر شب ساعت 20:45 از شبکه 3 به روی آنتن می رود.

 

سریال دوپینگ

بازیگران سریال دوپینگ

بر اساس خبرهای منتشر شده بازیگرانی همچون هادی حجازی فر، شبنم مقدمی و محمد بحرانی (بازیگر جناب خان) از بازیگران اصلی این سریال هستند.

در ادامه بیوگرافی بازیگران سریال نوروزی دوپینگ را آماده کرده ایم.


بیوگرافی شیوا خسرومهر بازیگر سریال دوپینگ

شیوا خسرومهر

شیوا خسرومهر بازیگر متولد آذر ماه سال 1350 در سبزوار است و در رشته تئاتر تحصیل کرده است. او در سریال هایی مانند عملیات 125، نرگس، یادآوری و زوج و فرد ایفای نقش کرده است. او یک بار ازدواج کرده است که به طلاق انجامید و یک دختر دارد.

 


 

بیوگرافی فرزین محدث بازیگر سریال دوپینگ

فرزین محدث

فرزین محدث متولد سال 1358 در شهر تهران است و رشته بازیگری خوانده است. او با بازی در فیلم شاعر زباله ها و شکلات داغ معروف شد. در حال حاضر بازیگری و فن بیان تدریس می کند و هنوز مجرد است.


 

بیوگرافی محمد بحرانی بازیگر سریال دوپینگ

محمد بحرانی

محمد بحرانی بازیگر متولد سال 1360 در شهر شیراز است و به دلیل صداپیشگی جناب خان بسیار به شهرت رسید. او در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده است. با بازی در سریال هیولا معروف شد. همسرش مهناز خطیبی عروسک گردان است.


 

بیوگرافی هادی حجازی فر بازیگر سریال دوپینگ

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر بازیگر متولد سال 1355 است. او متولد شهر خوی است و مدرک بازیگری و کارگردانی دارد. او با بازی در فیلم ایستاده در غبار و فیلم لاتاری معروف شد. او متاهل است و یک پسر دارد.

 


 

بیوگرافی شبنم مقدمی بازیگر سریال دوپینگ

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی بازیگر متولد فروردین ماه سال 1351 است. او فارغ التحصیل رشته ادبیات فارسی است و در کلاس های امین تارخ شرکت کرده است. با بازی در فیلم ابد و یک روز تبدیل به چهره ای شناخته شده شد. همسرش علیرضا آرا نام دارد که یکی از کارگردانان ایرانی است.

 


 

بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر سریال دوپینگ

نیما شعبان نژاد

نیما شعبان زاده بازیگر متولد اردیبهشت سال 1366 در شهر کلن آلمان است. او در رشته کارگردانی تحصیل کرده است. با حضور در برنامه پر بیننده خندوانه به شهرت رسید و سپس به صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری شد. او مجرد است.

 


 

بیوگرافی الناز حبیبی بازیگر سریال دوپینگ

الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر متولد مرداد سال 1367 در شهر همدان است. او در رشته تدوین و کارگردانی تحصیل کرده است. با بازی در سریال روزگار قریب دیده شد و سپس در سریال دردسرهای عظیم بسیار معروف شد. او یک بار ازدواج کرده است که به طلاق ختم شده است.

 


 

بیوگرافی علیرضا آرا بازیگر سریال دوپینگ

علیرضا آرا

علیرضا آرا بازیگر متولد آذر سال 1354 در تهران است. او در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده است و یکی از کارگردانان معروف است. با بازی در سریال هایی مانند پشت بام تهران و زیر پای مادر بسیار شناخته شد. همسرش شبنم مقدمی است.

در این بخش اطلاعاتی در مورد سریال دوپینگ، عکس بازیگران، بیوگرافی بازیگران و داستان سریال را خواندید و امیدواریم که مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطلب پیشنهادی: سریال پایتخت 6 داستان سریال و عکس بازیگران سریال + تصاویر پشت صحنه سریال
مطالب مشابه را ببینید!