مجله تاپ‌ناز‌

سریال دکتر خوب + داستان سریال به همراه عکس بازیگران سریال کره ای

سریال دکتر خوب

سریال آقای دکتر به نام اصلی دکتر خوب سریال بدر ژانر درام پزشکی است که به زبان شیرین فارسی هم دوبله شده است و از شبکه های فارسی زبان پخش شده است.

سریال دکتر خوب

سریال دکتر خوب در ژانر درام پزشکی در سال 2013 برای نخستین بار ا شبکه KBS 2 کره جنوبی و در 20 قسمت پخش گردید.

از بازیگران این سریال می توان به جو وون، مون چائه وون، جو سانگ ووک و کیم مین سئو اشاره کرد.

سریال دکتر خوب

ساخت ورژن آمریکایی

این سریال بقدری محبوب و پر بیننده بود که ورژین آمریکایی این سریال با همین نام از شبکه ABC در 18 قسمت پخش شد. این سریال به نام آقای دکتر از شبکه دوم سیما در مرداد ماه سال 1394 پخش شد.

سریال دکتر خوب

داستان سریال

داستان این سریال در مورد مرد جوانی به نام پارک شی اون است که به سندروم ساوانت اوتیسمی مبتلا است. او یک رزیدنت بخش اطفال است که با توجه به ناتوانی پیشرفته اش، علیرغم اینکه یک ریدنت نابغه است و با مهارت درمان اطفال می پردازد، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی می باشد.

او برای اینکه بتواند جراح کودکان شود با تلاش خود و با کمک دوستان خود بر ناتوانی های خو غلبه می کند و موانع را کنار می رند. در این میان یون سئو که به عنوان بهترین رزیدنت بخش اطفال و یک سال بالایی خوب برای پارک شی اون شناخته می شود.

او مکررا خود را در مقابل او می بیند و او را از تنهایی اش بیرون می کشاند. این سریال تلویحا یک مثلث عشقی میان پارک شی اون، چا یون سئو و کیم دوهان (استاد این دو) را نشان می دهد.

سریال دکتر خوب

بازیگران سریال

  • جو وون در نقش پارک شی ان
  • مون چائه ون در نقش چا یون سئو
  • جو سانگ ووک در نقش کیم دو هان / استاد کیم
  • کیم مین سئو در نقش یو چائه کیونگ

سریال دکتر خوب

مطالب مشابه را ببینید!