مجله تاپ‌ناز‌

سریال زیرخاکی + اسامی بازیگران، عکس و بیوگرافی آنها

سریال زیرخاکی

داستان، عکس های سریال و زمان پخش سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی سریال جدید است که بازیگران معروفی در آن ایفای نقش می کنند. در این بخش اطلاعاتی در مورد سریال زیر خاکی، داستان سریال، عکس و بیوگرافی بازیگران و زمان پخش را آماده کرده ایم.

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و به تهیه کنندگی رضا نصیری نیا در تهران فیلمبرداری خواهد و بازیگران سریال هم انتخاب شده اند.

جلیل سامان قبلا سریال نفس را در کارنامه اش داشت که سال 1396 پخش شد و سریالی طنز بود که در دو فصل و 25 قسمت ساخته شده است.

از کارهای موفق سامان جلیل می توان به سریال های نفس، پروانه و ارمغان تاریکی اشاره کرد که از شبکه سوم  سیما پخش شدند.

 

بازیگران

نقش اول این سریال به عهده پژمان جمشیدی است و ژاله صامتی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، امید روحانی، ساناز سعیدی، ژاله صامتی و اصغر نقی زاده در این سریال ایفای نقش می کنند. این سریال در دو فصل تولید خواهد شد.

سریال زیرخاکی

زمان پخش

زمان پخش سریال زیرخاکی هنوز مشخص نشده است ولی این سریال در 2 فصل 25 قسمتی ساخته خواهد شد. زمان پخش سریال زیر خاکی، ماه رمضان سال 99 است.

سریال زیرخاکی

خلاصه

داستان سریال زیرخاکی هنوز بیون نیامده و کارگردان هم حرفی در مورد آن نزده است ولی احتمالا داستان سریال به دنبال دغدغه های گذشته کارگردان در ممورد روشنفکری و آگاهی جامعه نسبت به جنایت و دشمنی منافقین، ممکن است با فضای جدید و طنز ساخته شود.

سریال زیرخاکی

بیوگرافی پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی بازیگر متولد شهریور سال 1356 در تهران است. او فوتبالیست و بازیکن سابق تیم ملی ایران است. او پا به عرصه بازیگری گذاشت و تبدیل به یکی از مشهورترین بازیگران ایرانی شد. با بازی در سریال پژمان، فیلم خوب بد و جلف به شهرت زیادی دست پیدا کرد. او هنوز مجرد است.

سریال زیرخاکی

بیوگرافی ژاله صامتی

ژاله صامتی بازیگر متولد فروردین سال 1351 در تهران است ولی اصالتا لر و اهل شهر ازنا است. او در رشته تئاتر تحصیل کره است. او بازیگری بی حاشیه است و با بازی در فیلم رفیق بد و خون گاه به شهرت زیادی رسید. او همسر ایرج سنجری است و دو دختر دارد.

 

سریال زیرخاکی

بیوگرافی هادی حجازی فر

هادی حجازی فر متولد خرداد سال 1355 است. او متولد شهر خوی است و به دلیل بازی در فیلم استاده در غبار و لاتاری به شهرت رسید. او کارگردانی هم می کند. هادی حجازی فر متاهل است و یک پسر به نام هامون دارد.

سریال زیرخاکی

بیوگرافی علیرضا کمالی

علیرضا کمالی متولد اردیبهشت سال 1359 در شهر تهران است. او در رشته بازیگری تحصیل کرده است و با بازی در سریال ملیاردر و سریال نفس به شهرت رسید. مدتی خبر ازدواج او با دنیا مدنی در رسانه ها منتشر شد که معلوم شد شایه ای بیش نیست.

e1587757717767

بیوگرافی گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش متولد شهریور سال 1333 در شهر شیراز است. او در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده است. گوهر خیراندیش یکی از بازیگران معروف سینما است. همسر زنده یاد جمشید اسماعیل خانی بازیگر مشهور سینما بود. او سه فرزند به نام امید، آزاده و آناهیتا دارد.

سریال زیرخاکی

 

بیوگرافی امید روحانی

امید روحانی بازیگر، منتقد سینما و پزشک متولد سال 1340 است. او پزشک و متخصص بیهوشی است. با بازی در فیلم پر فروش سن پطرزبورگ و سریال زمانه به شهرت رسید. همسرش مریم موسوی است.

سریال زیرخاکی

بیوگرافی نادر فلاح

نادر فلاح متولد شهریور سال 1352 در کرمان است. او در رشته کارگردانی تحصیل کرده است. با بازی در فیلم چند متر مکعب عشق و سریال سرزمین کهن بسیار به شهرت رسید. در مورد زندگی شخصی او و خانواده اش اطلاعاتی در دست نیست.

سریال زیرخاکی

بیوگرافی ساناز سعیدی

ساناز سعیدی بازیگر جوان متولد فروردین سال 1368 در شهر تهران است. او در رشته معماری تحصیل کرده است. ساناز سعیدی با شرکت در کلاس بازیگری امین تارخ وارد دنیای بازیگری شد. با بازی در سریال نفس بسیار به شهرت رسید. او هنوز مجرد است.

امیدواری که از تماشای سریال زیر خاکی لذت ببرید.

سریال بچه مهندس 3  • سریال پدر پسریسریال سرباز 

مطالب مشابه را ببینید!