مجله تاپ‌ناز‌

بازیگران سریال عاشقانه 2 + عکس های بازیگران و خلاصه داستان سریال و زمان پخش

سریال عاشقانه 2

دومین فصل سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی داستانی جالب دارد. در این بخش اطلاعات کامل در مورد بازیگران سریال عاشقانه 2، داستان سریال، عکس های بازیگران و زمان پخش را ارائه کرده ایم.

خبر خوش برای علاقه مندان به فصل 1 سریال عاشقانه این است که در ادامه داستان فصل 1، فصل دوم سریال عاشقانه هم ساخته می شود. داستان فصل جدید در راستای فصل اول است.نویسنده این سریال در مورد داستان فسل بعد گفت که داستان در فصل جدید بستگی به حضور بازیگران فصل اول دارد وگرنه قصه با تغییراتی مواجه خواهد شد.

سریال عاشقانه 2

بازیگران و داستان سریال عاشقانه 2

در این فصل هم مانند فصل قبل این بازیگران ایفای نقش می کنند: محمدرضا گلزار، بهاره کیان افشار، ساره بیات، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه،شمسی فضلاللهی، علیرضا سوزنچی، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، پانته آ بهرام، مسعود رایگان، هومن سیدی ، یکتا ناصر و مهناز افشار

سریال عاشقانه 2

داستان سریال عاشقانه 2

داستان ایم فصل در ادامه فصل قبل است و از قسمت اخر فصل 1 شروع می شود. عوامل تولید این سریال بیشتر بازیگران فصل 1 را گرد هم آورده اند تا در فصل 2 هم حضور پیدا کنند.

داستان فصل 1 سریال در مورد چند خانواده با قصه ها و مشکلات خاصشان است که هر شخصیت قصه و گذشته مخصوص خود را دارد. با آمدن شخصیت گیسو با بازی مهناز افشار، کسی از وجود او اطلاع نداشت. مشکلاتی بین دو زن و شوهر جوان، سهیل با بازی محمدرضا گلزار و پگاه با بازی ساره بیات شکل می گیرد.

سریال عاشقانه 2

زمان پخش سریال

مجموعه عاشقانه 2 به کارگردانی منوچهر هادی در 34 قسمت تولید شده است و در بخش نمایش خانگی توزیع می شود. بر اساس اطلاعات ما، داستان این سریال آماده شده است و قراردادهای آن هم بسته شده است و تا پاییز وارد مرحله پیش تولید می شود.

گفته می شود که در این فصل، هومن سیدی هم حضور پیدا می کند.

سریال عاشقانه 2 سریال عاشقانه 2 سریال عاشقانه 2 سریال عاشقانه 2 سریال عاشقانه 2

مطالب مشابه را ببینید!