مجله تاپ‌ناز‌

بازیگران سریال مرضیه + داستان سریال و عکس بایگران و زمان پخش

سریال مرضیه

داستان سریال و بایگران سریال مرضیه

سریال مرضیه سریال مناسبتی است که در ماه محرم 98 پخش می شود و بازیگران برجسته ای در آن ایفای نقش می کنند. در ادامه عکس بازیگران، داستان سریال و  زمان پخش را مشاهده می کنید.

سریال مرضیه

کارگردان این سریال فلورا سام است و تهیه کننده آن مجید اوجی است و قرار است که ماه محرم امسال از شبکه دوم سیما پخش شود.

فلورا سام همسر مجید اوجی است و این دو چندین پروژه را در کنار هم بوده اند و اکنون هم این سریال را برای ماه محرم آماده می کنند.

آخرین سریالی که از فلورا سام قبل از این سریال به نمایش در آمده بود، سریال بی قرار بود که با استقبال روبرو شد. نگارش فیلمنامه این سریال را خودش بر عهده داشته است.

سریال مرضیه

بازیگران سریال

بازیگران این سریال ماه محرمی عبارتند از: داریوش فرهنگ، فریبا کوثری، داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، الهه حصاری، مجید مظفری، پژمان بازغی، ماه‌ چهره خلیلی، امیرحسین صدیق، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی، شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی

سریال مرضیه

نکته جالب توجه در مورد بازیگران سریال این است که سیاوش خیرابی و شاهرخ استخری که در سریال دلنوازان همبازی بودند و این سریال بسیار پربیننده بود، باز هم در کنار هم قرار گرفته اند.

سریال مرضیه

زمان پخش و داستان سریال

زمان دقیق آغاز پخش این سریال مشخص شده است. سریال «مرضیه» از شنبه، ۲۳ شهریور ماه پخش خواهد شد. این سریال تلویزیونی در ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن خواهد رفت. مرضیه در مجموع ۱۵ قسمت خواهد داشت. این سریال همچنان در مرحله تولید است.

سریال مرضیه

 

مطالب مشابه را ببینید!