سریال مهرآباد با حضور لیندا کیانی و مهران احمدی +عکس

این سریال به تهیه‌کنندگی علی تقی‌پور با پشت سر گذاشتن تمام مراحل فنی بعد از اتمام پخش سریال «دختران حوا» از شبکه تهران پخش می شود.

لیندا کیانی

این سریال که با نام «طهران‌نو» به کارگردانی فرید سجادی حسینی تصویربرداری خود را از آذر ماه ۹۰ آغاز کرده بود، خرداد ۹۱ به پایان مرحله تصویربرداری رسید و کار تدوین و صداگذاری سریال نیز در حال حاضر به اتمام رسیده و در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای آماده پخش است.

سریال مهرآباد را امید سهرابی با همراهی امیر رضا طلاچیان به رشته تحریر در آورده که روایت‌گر زندگی‌کیا مقدم است که پس از ۱۲ سال دوری از وطن و شکست در زندگی زناشویی برای پیگیری کارهای شخصی به کشور باز می‌گردد ولی در همان بدو ورود با اتفاقی رو به رو می‌شود که زندگی خودش و بسیاری را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

سریال مهرآباد

 

در این سریال که یک کمدی‌درام اجتماعی به حساب می‌آید بازیگرانی چون مهران احمدی، هومن سیدی، علی سرابی، بهروز شعیبی، شقایق دهقان، ندا مقصودی، لیندا کیانی، سمیرا ذکایی، بیژن افشار، مسعود میرطاهری، بهناز جعفری، آتنه فقیه نصیری، پوراندخت مهیمن، گلاره عباسی، سوگل طهماسبی، الهام کردا، بهاره ریاحی، عباس شجاع و… (با حضور افتخاری اشکان خطیبی)، در نقش‌هایی متفاوت ظاهر شده‌اند.

همچنین از مهم‌ترین ویژگی‌های این سریال می‌توان به تعدد بازیگران و لوکیشن‌ها، ریتم تند روایت، تعریفی متفاوت از کمدی درام اجتماعی اشاره کرد که گروه را به برقراری ارتباط موثر با تماشاگر تلویزیون امیدوار کرده است.

 

سریال مهرآباد

 

عوامل سریال مهرآباد عبارتند از: تهیه کننده: علی تقی‌پور،کارگردان: فرید سجادی حسینی، نویسنده: امید سهرابی با همراهی امیررضا طلاچیان، مدیر تصویربرداری: داوود امیری، مدیر تولید: جعفر عروجی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: روزبه سجادی حسینی، تدوین: روزبه فرازمند، طراح گریم: امیر اسکندری، صدابردار: فرزام منطقی، صداگذار: امین میرشکاری، موسیقی متن و تیتراژ: مرتضی ساعدی، عکاس: ناصر سجادی حسینی و روابط عمومی: آزاده سهرابی.

 

مطالب مشابه را ببینید!