گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / سریال نبرد گلها | خلاصه قسمت آخر سریال نبرد گلها
loading...

سریال نبرد گلها | خلاصه قسمت آخر سریال نبرد گلها

سریال نبرد گلها

داستان قسمت آخر سریال نبرد گل ها و عکس های امید و گلرو در سریال نبرد گلها

گلرو در یکی از محله های کناری استانبول به دنیا اومده و در کاخی که باباش در اون باغبون هستش بزرگ شده . ولی هنوز یه پاش هم در همون محله قدیمی و ساده و صمیمی خودشونه . گلرو بین محله قدیم و کاخی که توش بزرگ شده در رفت و آمده و دنیای کوچیک خودش رو داره . گلرو در زندگیش چند تا قهرمان داره : باباش صالح ، عشق دوران بچگیش مرت ، خواهراش و دوستش جهان . ولی یکی دیگه هم هست به نام گل فام سیپاهی که گولرو از بچگیش طرفدار اونه ولی خونواده گلرو و مرت از این طرفداری و دوست داشتن خوششون نمیاد و این کینه قدیمی با بازگشت گل فام به کاخ دوباره شعله ور میشه و ….

اما قسمت آخر سریال نبرد گل ها : 

صدای تیر میاد و امید تفنگ رو از گلفام میگیره و به گلرو میگه خوبی؟و گلرو یاد حرف گلفام میفته که میگه،تو این دنیا بزرگترین و تنهاترین دشمن من خواهرم است و خواهرای گلرو میان و غنچه میگه شلیک کرد؟صدای شلیک اومد.امید به آمبولانس زنگ میزنه و مسعوده به گلرو میگه،چی شد آبجی،چرا حرف نمیزنی؟چیزی شده؟ و گلرو میگه،دروغ میگه و مسعوده میگه،چه کسی دروغ میگه و گلرو همش میگه،دروغ میگه و از هوش میره و امید،گلرو رو میبره تو اتاقش و مسعوده به خالده میگه،با خواهرم چه کار کردین و از تیمارستان میان و خالده رو میبرن و خالده میگه،اون باعث شد،اون باعث همه چیز شد و مسعوده به گلفام میگه،مادرت چی میگه؟و گلفام میره بیرون و چیچک و تانر میان و چیچک میگه،چی شده گلفام خانم؟و گلفام میگه،همه چیز رو فهمید.

گلرو به هوش میاد و میگه،دروغ میگه!و امید میگه،آروم باش و مسعوده میاد و میگه،اون به تو چی دروغ گفت؟به من بگو گلرو و امید میگه،حال گلرو خوب نیست و مسعوده میگه،تو بگو چی گفت؟

مسعوده میره بیرون و فریاد میزنه و میگه،بابا!بابا!تو با ما چه کار کردی بابا!

گلفام میره خونه تیبت.

فردا صبح،گلرو به امید میگه،دیدی که دیشب چه کار کرد؟اینقدر از من میترسه،که میخواست من رو بکشه و من دیشب فهمیدم که خالده،مادرم رو کشته و من میخوام ازش شکایت کنم.

مسعوده میره خونه تیبت و میبینه که گلفام و تیبت تو اتاق خوابیدند و مسعوده میخواد بره و تیبت میگه،کجا فرار میکنی؟اون بالا چه کسی بود؟چه کسی داخل اون اتاق بود؟اونی که داخله خواهر تو است! و تیبت و مسعوده با هم حرف میزنند و مسعوده میره پیش گلفام و میگه،نه از تو به ما خواهری میرسه و نه از ما به تو.

تانر و محبوبه میرن شرکت و سلین میاد و میگه سلام و تانر میگه،سلام چه خبر و سلین میگه،هیچی خداحافظ و تانر به محبوبه میگه،این چرا اینطوری بود و محبوبه میگه،تو به این دختر امیدی دادی و رابطه داری و تانر میگه،نه این چه حرفیه و محبوبه میگه،اگه به خاطر این دختر،از چشم عروسم اشک بیاد،تو رو حلال نمیکنم و تانر میره و به سلین میگه،من چه زمانی به تو زنگ زدم و بینمون چیزی هست! و تو تونستی مادرم رو فریب بدی ولی نمیتونی که من رو فریب بدی و گلرو میاد و به سلین میگه،چه خبره و سلین میگه،تو باید کاری کنی که،چیچک و تانر،از هم طلاق بگیرن وگرنه این صدایی که از تو ضبط کردم رو پخش میکنم و اون صدا هایی رو که ضبط کرده رو میزاره که گلرو داره،میگه،که باید از کارهای گلفام باخبر باشم و…سلین میگه اگه این کار رو نکنی،همه ترکیه این ها رو میشنون و میگه چی شد،نمیخوای که به خواهرت خیانت کنی

گلرو میگه،باشه این کار رو انجام میدم.

امید میره پیش گلفام و میگه،گلرو هر کاری کنه و از تو هرچقدر نفرت هم داشته باشه،اون معنی خانوداه بودن رو میدونه.

گلرو میره خونه و مسعوده میگه،خوبی آبجی؟ و غنچه میگه،اگه نگاه کنی میفهمی که چقدر خوبه و به ما بگو که گلفام بهت چی گفت گلرو،بگو که ماهم بدونیم.گلرو میگه، من از شما میخوام که دیگه در مورد این موضوع چیزی نپرسین و من.. و مسعوده میگه،تو،تو،تو گلرو،همش تو،تو نمیخوای که ما چیزی بگیم،همش تو،تو،اینقدر تو نگو.گلرو به ما بگو که دیشب چی شد و گلرو میگه،من برای حرف زدن‌چیزی ندارم و گلفام صدای مسعوده رو میشنوه و میره و میگه،من میگم،ما خواهر هستیم،من دختر باغبون هستم،آزمایش دادم و معلوم شد.و شاید برای تو گلرو یا برای همه شما،غیر باور باشه،اما این واقعیت است.و گلرو میگه،تو داری چی میگی؟ و گلفام میگه،این رو از خودم نمیگم،مادرم و بابات،عاشق هم بودند،بابات سرباز بود،با مادرم قرار بود که ازدواج کنه،پدرت به مادرم،امید داد و گلرو میگ،دروغ است،مادرت دروغ میگه وگلرو میگه، مادرم،صبر کرد و عاشق پدرت بود و گلرو میگه،ساکت باش و گلفام میگه،مادرم متوجه شد که حامله است، و آدرس بابات رو پیدا کرد و وقتی رفت،عروسی بابات و مامانت رو دید و گلرو میگه،اسم مامانم رو به زبونت نیار و گلفام میگه،بابات از بودن من خبر نداشت که ازدواج کرد،بابات، از اینکه من دخترش هستم باخبر نشد و مُرد و گلرو میگه،تو اون رو کُشتی،تو بابام رو کُشتی، و گلرو ،رو به خواهرش میکنه و میگه،این زن،پدرمون رو کُشت و دخترش،پدرمون رو و مادرش،مادرمون رو کُشت،خالده،مادرمون رو کُشت.و مسعوده میگه،چی؟ چی گفتی؟ و غنچه میگه، چی؟ مادرمون چی؟و مسعوده،گریه میکنه و فریاد میزنه،مامان،مامان.

گلرو با تیبت میره رستوران و شام میخورن و حرف میزنن و تیبت،گلرو رو میبره خونه و گلرو،مست بود و تیبت،تا دم در میاردش و گلفام،میبینتشون و به گلرو میگه،بعد از امید،تیبت! هدف جدیدت است و گلرو میگه،ترسیدی و گلفام میگه،نه،اعصبانی شدم.

گلفام میره پیش تیبت و میگه،اون داره تو رو بازی میده و تیبت میگه،چی؟میدونی داری چی میگی؟

چیچک میاد شرکت و سلین و گلرو از روی قصد،همین که چیچک میاد پشت در،گلرو میگه،تو چه کار کردی؟ و سلین میگه،تانر همش به من زنگ میزنه و گلرو میگه،تانر،شوهر خواهر من است،تو با اون چه کار داری؟و گلرو میگه،من میدونم که تانر،همش میخواد به تو نزدیک بشه و من گفتم که تو به زنگ هاش جواب نده و به پیامک هاش جواب نده،و چیچک با گریه از اونجا میره

گلفام به دویگو میگه،من تو مرگ بچه ات اصلا نقشی نداشتم و قسم میخورم که نمیدونستم که خالده،میخواست این کار رو انجام بده،و دویگو میگه،چرا الان،چرا الان داری این ها رو میگی؟ و گلفام میگه،میخوام که باور کنی،من باعث این کار نبودم و دویگو میگه،من الان به تو باور دارم.

چیچک داره وسایلش رو جمع میکنه و تانر میاد و چیچک،تانر رو سیلی میزنه و حلقه اش رو در میاره و پرت میکنه طرف تانر و از خونه،تانر میره.

گلرو میره خونه،و میبینه که امید براش،یک لباس عروس خریده و لباس عروس رو میپوشه و امید میاد و میگه،دیگه تو گلرو حکیم اوغلو هستی.

گلرو میره خونه تیبت و گلفام میبینه و زنگ میزنه به امید و میگه،گلرو رفته اونجا،و گلرو به تیبت میگه،من کنار تو احساس راحتی و آزادی میکنم و انگار که خیلی خوب خودم رو میشناسم و تیبت میگه،تو با خواهرت این کار رو کردی،اون جانور تو هستی گلرو و به گلرو میگه از خونه من برو بیرون و گلرو میره که سوار ماشینش بشه،امید میاد و میگه،چرا؟ و گلرو با امید حرف میزنه و بهش میگه،اون زمانی بود که گلرو چلیک،دوست داشت که گلرو حکیم اوغلو بشه اما،دیگه گلرو چلیک نیست و گلرو چلیک مُرد و گلرو،حلقه اش رو در میاره و میزاره تو دست امید و میگه،من فقط گلرو سپاهی هستم و از اونجا میره.

گلرو داره خبرها رو نگاه میکنه،که نوشته،گلفام سپاهی ورشکسته شد.

گلفام،همه وسایلش رو میفروشه و میخواد،از اون خونه بِرِه.

سلین،به گوشی،گلرو زنگ میزنه و محبوبه بر میداره و سلین فکر میکنه که گلرو است،و میگه کارمون خیلی خوب بود و چیچک و تانر دیگه فکر نکنم،باهم خوب بشن و محبوبه،از همه چیز باخبر میشه.

محبوبه میره و همه چیز رو به همه میگه و مسعوده و چیچک میگن،آبجی بگو که دروغ است و گلرو چیزی نمیگه و چیچک میگه،تو از زندگی من چی خواستی؟از خوشبختی من چی میخوای؟ و گلرو به مسعوده میگه،آبجی! و مسعوده میگه،به من آبجی نگو،من خواهر تو نیستم،و تو دیگه،شدی!گلرو سپاهی شدی! شدی! گلرو سپاهی شدی!

گلرو میره پیش گلفام و گلفام میگه،من دارم میرم،تو برنده شدی،وگلرو میگه،من گفته بودم که برنده میشم،و گلفام میگه،تو میخواستی گلفام سپاهی بشی،وحالا گلفام سپاهی شدی،و گلفام،گلرو رو بغل میکنه و میگه،گلفام سپاهی شدی خواهر عزیزم و از این به بعد تو زندگیت،این که چی میشه،سپری خواهد شد.

و همه از اون خونه میرن ،مسعوده و جانر،چیچک و تانر،غنچه و اسماعیل،گلفام و تیبت.

امید هم از اون محله،میره

و چند سال بعد میشه،که گلرو خیلی موفق شده و خدمتکارهای جدید میان و گلرو میره پیش،دختر بچه ایی که برای خدمتکارها است و بهش میگه اسمت چیه و میگه اسمم آیشه گل است و گلرو میگه،دوست داری چه کاره بشی و آیشه گل میگه،دوست دارم،گلرو سپاهی بشم و گلرو خیلی متعجب میشه(اگه یادتون باشه،گلرو دوست داشت که گلفام سپاهی بشه و وقتی اون دختر بچه گفت که میخوام،گلرو سپاهی بشم،یاد بچگی خودش افتاد)پایان

 

سریال نبرد گلها

سریال نبرد گلها

سریال نبرد گلها

عکس های قسمت آخر سریال نبرد گلها

سریال نبرد گلها

سریال نبرد گلها | خلاصه قسمت آخر سریال نبرد گلها

سریال اکیا خلاصه داستان قسمت آخر اکیا

عکس های داغ از بازیگران سریال نبرد گلها

عکس های گلرو در سریال نبرد گلها همراه با بیوگرافی گلرو

عکس های گلفام در سریال نبرد گلها همراه بیوگرافی

دانلود آهنگ تیتراژ سریال نبرد گلها

عکس های امید در سریال نبرد گلها همراه بیوگرافی امید

خلاصه داستان قسمت آخر سریال ملکه شب + عکس

سریال آبی عشق | داستان قسمت آخر سریال آبی عشق

سریال هرگز تسلیم نمی شوم | عکس بازیگران و خلاصه داستان سریال ترکی

سریال جدایی ناپذیر | عکس بازیگران و خلاصه قسمت آخر سریال جدایی ناپذیر

سریال ماه پیکر | تصاویر و داستان قسمت اخر سریال ماه پیکر 

سریال رولت خلاصه داستان سریال رولت و عکس بازیگران سریال رولت

پویراز کارایل | داستان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال پویراز کارایل

سریال عشق بی پایان خلاصه داستان قسمت آخر سریال عشق بی پایان

سریال منو تنها نذار داستان قسمت آخر سریال منو تنها نذار

سریال فانوس دریایی خلاصه داستان و قسمت آخر فانوس دریایی

خلاصه داستان قسمت آخر سریال دست سرنوشت

خلاصه داستان قسمت آخر سریال ترانه زندگی Hayat Sarkisi

داستان قسمت آخر سریال در قلب من

سریال گوزل خلاصه داستان قسمت آخر گوزل

داستان سریال اخرین جان نثار + قسمت آخر سریال

عکس های بازیگران سریال پرواز

عکس بازیگران سریال هندی زبان عشق

سریال Icerde سریال در زندان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال ترکی در زندان

سریال رویای فرمانروای بزرگ عکس بازیگران و داستان قسمت آخر سریال رویای فرمانروای بزرگ

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

93 دیدگاه ها

 1. پس کو قسمت آخر

  • قسمت آخر(68) سریال نبردگلها

   صدای تیر میاد و امید تفنگ رو از گلفام میگیره و به گلرو میگه خوبی؟و گلرو یاد حرف گلفام میفته که میگه،تو این دنیا بزرگترین و تنهاترین دشمن من خواهرم است و خواهرای گلرو میان و غنچه میگه شلیک کرد؟صدای شلیک اومد.امید به آمبولانس زنگ میزنه و مسعوده به گلرو میگه،چی شد آبجی،چرا حرف نمیزنی؟چیزی شده؟ و گلرو میگه،دروغ میگه و مسعوده میگه،چه کسی دروغ میگه و گلرو همش میگه،دروغ میگه و از هوش میره و امید،گلرو رو میبره تو اتاقش و مسعوده به خالده میگه،با خواهرم چه کار کردین و از تیمارستان میان و خالده رو میبرن و خالده میگه،اون باعث شد،اون باعث همه چیز شد و مسعوده به گلفام میگه،مادرت چی میگه؟و گلفام میره بیرون و چیچک و تانر میان و چیچک میگه،چی شده گلفام خانم؟و گلفام میگه،همه چیز رو فهمید.

   گلرو به هوش میاد و میگه،دروغ میگه!و امید میگه،آروم باش و مسعوده میاد و میگه،اون به تو چی دروغ گفت؟به من بگو گلرو و امید میگه،حال گلرو خوب نیست و مسعوده میگه،تو بگو چی گفت؟

   مسعوده میره بیرون و فریاد میزنه و میگه،بابا!بابا!تو با ما چه کار کردی بابا!

   گلفام میره خونه تیبت.

   فردا صبح،گلرو به امید میگه،دیدی که دیشب چه کار کرد؟اینقدر از من میترسه،که میخواست من رو بکشه و من دیشب فهمیدم که خالده،مادرم رو کشته و من میخوام ازش شکایت کنم.

   مسعوده میره خونه تیبت و میبینه که گلفام و تیبت تو اتاق خوابیدند و مسعوده میخواد بره و تیبت میگه،کجا فرار میکنی؟اون بالا چه کسی بود؟چه کسی داخل اون اتاق بود؟اونی که داخله خواهر تو است! و تیبت و مسعوده با هم حرف میزنند و مسعوده میره پیش گلفام و میگه،نه از تو به ما خواهری میرسه و نه از ما به تو.

   تانر و محبوبه میرن شرکت و سلین میاد و میگه سلام و تانر میگه،سلام چه خبر و سلین میگه،هیچی خداحافظ و تانر به محبوبه میگه،این چرا اینطوری بود و محبوبه میگه،تو به این دختر امیدی دادی و رابطه داری و تانر میگه،نه این چه حرفیه و محبوبه میگه،اگه به خاطر این دختر،از چشم عروسم اشک بیاد،تو رو حلال نمیکنم و تانر میره و به سلین میگه،من چه زمانی به تو زنگ زدم و بینمون چیزی هست! و تو تونستی مادرم رو فریب بدی ولی نمیتونی که من رو فریب بدی و گلرو میاد و به سلین میگه،چه خبره و سلین میگه،تو باید کاری کنی که،چیچک و تانر،از هم طلاق بگیرن وگرنه این صدایی که از تو ضبط کردم رو پخش میکنم و اون صدا هایی رو که ضبط کرده رو میزاره که گلرو داره،میگه،که باید از کارهای گلفام باخبر باشم و…سلین میگه اگه این کار رو نکنی،همه ترکیه این ها رو میشنون و میگه چی شد،نمیخوای که به خواهرت خیانت کنی

   گلرو میگه،باشه این کار رو انجام میدم.

   امید میره پیش گلفام و میگه،گلرو هر کاری کنه و از تو هرچقدر نفرت هم داشته باشه،اون معنی خانوداه بودن رو میدونه.

   گلرو میره خونه و مسعوده میگه،خوبی آبجی؟ و غنچه میگه،اگه نگاه کنی میفهمی که چقدر خوبه و به ما بگو که گلفام بهت چی گفت گلرو،بگو که ماهم بدونیم.گلرو میگه، من از شما میخوام که دیگه در مورد این موضوع چیزی نپرسین و من.. و مسعوده میگه،تو،تو،تو گلرو،همش تو،تو نمیخوای که ما چیزی بگیم،همش تو،تو،اینقدر تو نگو.گلرو به ما بگو که دیشب چی شد و گلرو میگه،من برای حرف زدن‌چیزی ندارم و گلفام صدای مسعوده رو میشنوه و میره و میگه،من میگم،ما خواهر هستیم،من دختر باغبون هستم،آزمایش دادم و معلوم شد.و شاید برای تو گلرو یا برای همه شما،غیر باور باشه،اما این واقعیت است.و گلرو میگه،تو داری چی میگی؟ و گلفام میگه،این رو از خودم نمیگم،مادرم و بابات،عاشق هم بودند،بابات سرباز بود،با مادرم قرار بود که ازدواج کنه،پدرت به مادرم،امید داد و گلرو میگ،دروغ است،مادرت دروغ میگه وگلرو میگه، مادرم،صبر کرد و عاشق پدرت بود و گلرو میگه،ساکت باش و گلفام میگه،مادرم متوجه شد که حامله است، و آدرس بابات رو پیدا کرد و وقتی رفت،عروسی بابات و مامانت رو دید و گلرو میگه،اسم مامانم رو به زبونت نیار و گلفام میگه،بابات از بودن من خبر نداشت که ازدواج کرد،بابات، از اینکه من دخترش هستم باخبر نشد و مُرد و گلرو میگه،تو اون رو کُشتی،تو بابام رو کُشتی، و گلرو ،رو به خواهرش میکنه و میگه،این زن،پدرمون رو کُشت و دخترش،پدرمون رو و مادرش،مادرمون رو کُشت،خالده،مادرمون رو کُشت.و مسعوده میگه،چی؟ چی گفتی؟ و غنچه میگه، چی؟ مادرمون چی؟و مسعوده،گریه میکنه و فریاد میزنه،مامان،مامان.

   گلرو با تیبت میره رستوران و شام میخورن و حرف میزنن و تیبت،گلرو رو میبره خونه و گلرو،مست بود و تیبت،تا دم در میاردش و گلفام،میبینتشون و به گلرو میگه،بعد از امید،تیبت! هدف جدیدت است و گلرو میگه،ترسیدی و گلفام میگه،نه،اعصبانی شدم.

   گلفام میره پیش تیبت و میگه،اون داره تو رو بازی میده و تیبت میگه،چی؟میدونی داری چی میگی؟

   چیچک میاد شرکت و سلین و گلرو از روی قصد،همین که چیچک میاد پشت در،گلرو میگه،تو چه کار کردی؟ و سلین میگه،تانر همش به من زنگ میزنه و گلرو میگه،تانر،شوهر خواهر من است،تو با اون چه کار داری؟و گلرو میگه،من میدونم که تانر،همش میخواد به تو نزدیک بشه و من گفتم که تو به زنگ هاش جواب نده و به پیامک هاش جواب نده،و چیچک با گریه از اونجا میره

   گلفام به دویگو میگه،من تو مرگ بچه ات اصلا نقشی نداشتم و قسم میخورم که نمیدونستم که خالده،میخواست این کار رو انجام بده،و دویگو میگه،چرا الان،چرا الان داری این ها رو میگی؟ و گلفام میگه،میخوام که باور کنی،من باعث این کار نبودم و دویگو میگه،من الان به تو باور دارم.

   چیچک داره وسایلش رو جمع میکنه و تانر میاد و چیچک،تانر رو سیلی میزنه و حلقه اش رو در میاره و پرت میکنه طرف تانر و از خونه،تانر میره.

   گلرو میره خونه،و میبینه که امید براش،یک لباس عروس خریده و لباس عروس رو میپوشه و امید میاد و میگه،دیگه تو گلرو حکیم اوغلو هستی.

   گلرو میره خونه تیبت و گلفام میبینه و زنگ میزنه به امید و میگه،گلرو رفته اونجا،و گلرو به تیبت میگه،من کنار تو احساس راحتی و آزادی میکنم و انگار که خیلی خوب خودم رو میشناسم و تیبت میگه،تو با خواهرت این کار رو کردی،اون جانور تو هستی گلرو و به گلرو میگه از خونه من برو بیرون و گلرو میره که سوار ماشینش بشه،امید میاد و میگه،چرا؟ و گلرو با امید حرف میزنه و بهش میگه،اون زمانی بود که گلرو چلیک،دوست داشت که گلرو حکیم اوغلو بشه اما،دیگه گلرو چلیک نیست و گلرو چلیک مُرد و گلرو،حلقه اش رو در میاره و میزاره تو دست امید و میگه،من فقط گلرو سپاهی هستم و از اونجا میره.

   گلرو داره خبرها رو نگاه میکنه،که نوشته،گلفام سپاهی ورشکسته شد.

   گلفام،همه وسایلش رو میفروشه و میخواد،از اون خونه بِرِه.

   سلین،به گوشی،گلرو زنگ میزنه و محبوبه بر میداره و سلین فکر میکنه که گلرو است،و میگه کارمون خیلی خوب بود و چیچک و تانر دیگه فکر نکنم،باهم خوب بشن و محبوبه،از همه چیز باخبر میشه.

   محبوبه میره و همه چیز رو به همه میگه و مسعوده و چیچک میگن،آبجی بگو که دروغ است و گلرو چیزی نمیگه و چیچک میگه،تو از زندگی من چی خواستی؟از خوشبختی من چی میخوای؟ و گلرو به مسعوده میگه،آبجی! و مسعوده میگه،به من آبجی نگو،من خواهر تو نیستم،و تو دیگه،شدی!گلرو سپاهی شدی! شدی! گلرو سپاهی شدی!

   گلرو میره پیش گلفام و گلفام میگه،من دارم میرم،تو برنده شدی،وگلرو میگه،من گفته بودم که برنده میشم،و گلفام میگه،تو میخواستی گلفام سپاهی بشی،وحالا گلفام سپاهی شدی،و گلفام،گلرو رو بغل میکنه و میگه،گلفام سپاهی شدی خواهر عزیزم و از این به بعد تو زندگیت،این که چی میشه،سپری خواهد شد.

   و همه از اون خونه میرن ،مسعوده و جانر،چیچک و تانر،غنچه و اسماعیل،گلفام و تیبت.

   امید هم از اون محله،میره

   و چند سال بعد میشه،که گلرو خیلی موفق شده و خدمتکارهای جدید میان و گلرو میره پیش،دختر بچه ایی که برای خدمتکارها است و بهش میگه اسمت چیه و میگه اسمم آیشه گل است و گلرو میگه،دوست داری چه کاره بشی و آیشه گل میگه،دوست دارم،گلرو سپاهی بشم و گلرو خیلی متعجب میشه(اگه یادتون باشه،گلرو دوست داشت که گلفام سپاهی بشه و وقتی اون دختر بچه گفت که میخوام،گلرو سپاهی بشم،یاد بچگی خودش افتاد)پایان

 2. پس کو قسمت اخر مارو مسخره کردین

 3. پس کو قسمت آخر وااا

 4. خیلی مسخره ای کو قست آخر

 5. ما مسخره این سایت های مسخره شما نیستیم یا درست بزارید یا اصلا نزارید

 6. گلفام همش علیه گلرو دسیسه چینی میکنه تا گلرو رو میش امید خراب کنه ولی دستش رو میشه ی روز گلفام و جاهده نامه ی حاملگی غنچه و ی سری عکس از گلرو وانید رو نشون صالح خان میدن و صالح خان میمیره.گلرو وقتی میفهمه واسه انتقام با جهان عروسی میکنه امید هم سر لج گلرو با گلفام عروسی میکنه گلفام به همه میگه حامله س.ی روز گلرو و گلفام سر ی طرح دعواشون میشه و گلرو قیچی رو میکنه تو شکم گلفام وقتی میبرنش بیمارستان امید میفهمه گلفام دروغ گفته و حامله نیست.گلرو از جهان طلاق میگیره وقتی جهان برگه ی طلاق رو می‌بینه ب سره خودش شلیک میکنه اما دکترها نجاتش میدن و بطور کامل خوب میشه و ی ادم عادی میشه.امید هم از گلفام جدا میشه.امید و گلرو دوباره میرن باهم و گلرو از امید حامله میشه ولی گلفام از پله ها گلرو روپرتش میکنه و بچه سقط میشه.دویگو از جهان باردار میشه ولی عاشق مرت میشه و بچه رو سقط میکنه.غنچه با اسماعیل دوست مرت ازدواج میکنه.چیچک هم با تانر بطور پنهانی ازدواج میکنه و گلرو وامید هم باهم.اینم بگم گلرو و گلفام خواهر ناتنی ان. گلفام وقتی میفهمه دیونه میشه.پدره گلفام صالح خان و مادرش خالده کلفت گلفامه

  • عبدالله تراب زاده

   چرررت نگووووو اه اه حالم بهم خورد

   • خوب چه اصراریه بخرین برین از یوتیوب ببینین…قسمت آخر خلاصش اینطوریه:گلفام وقتی تست در ان ای میده میفهمه خواهر ناتنی گلرو اما گلرو حس انتقام پدرش چشماشو گرفته …دکترها میگن جهان بخاطر بیماری زیاد زنده نمیمونه و گلفام بخاطر اینکه ثروت جهان به گلرو نرسه یه پرستار استخدام میکنه و با نقشه میخاد گلرو از جهان جدا بشه اما گلرو میفهمه و موقعی که این سه نفر (پرستار- گلرو گلفام )دارن از نقشه های گلفام و اینکه جهان زیاد زنده نمیمونه حرف میزنن جهان یواشکی میشنوه و میمیره….بعد مرگ جهان کل ثروت جهان میرسه به گلرو و گلرو از گلفام میخواد قصر رو ترک کنه گلفامم مجبور میشه جواهرات و ماشین و…بفروشه و گلرو همه این چیزای گلفام رو پنهانی خودش میخره . بعد چهلم جهان امید از گلرو میخواد باهاش ازدواج کنه و اون دوتا تو یه هتل به هم میرسن و تمام…..این عین سریال بود غمگین ترین لحظه سریال مرگ جهانه که امیدوارم ازدست ندید….لطفا نگین دروغ نوشتی برید از یوتیوب ببینید

  • سریال بسیار مزخرف و خر تو خری میباشد
   اون دوست عزیز هم فسمت آخر رو خیلی تابلو از خودش در آورده. به قول عبدا..
   چرت گفته

  • حرف فاطمه درسته

  • فکرکنم همشو درست نوشتین غیر ازینکه امید و گلرو ازدواج میکنن

 7. چند قسمت این فیلم

 8. وای چقئر قسمت اخرش و زیاد گذاشتن. ادم وقت نمیکنه بخونه نچ نچ نچ

 9. عبدالله تراب زاده

  عزیزم
  فسپت
  آخر
  کو
  ؟؟؟

 10. قسمت آخرش خیلی مسخرس همش خرتوخر

 11. گلفام همش علیه گلرو دختر حسود باغبونشون دسیسه چینی میکنه تا گلرو رو پیش امید خراب کنه. یک جاهده نامه ی حاملگی غنچه و ی سری عکس از چیچک و تانر رو نشون صالح خان میده و صالح خان میمیره.گلرو از سر لج با جهان ازدواج میکنه،، یکروز فردی قدرتمند و با نفوذ به نام امیر تاچار اوغلو وارد شرکت گلفام شده و با اون آشنا میشه . در طی زمان که میتوته اعتماد گلفام رو جلب کنه داستان زندکی اون و رو میفهمه و امیر هم زندکی خودشو میگه و قبلا دختر باغبون اونها باعث شده که پدرش اون و مانانشو در بد ترین شرایط ول کنه و واسه همین دشمن خونین گلرو و امید میشه.. گلرو و گلفام سر ی طرح دعواشون میشه و گلرو قیچی رو میکنه تو شکم گلفام . وقتی تاچار اوغلو متوجه میشه افرداشو خبر میکنه تا گلرو رو بدزدن و خودش گلرو رو تا حد مرگ میزنه و داغونش میکنه که البته حقشه. گلرو به امید میگه ولی وقتی میرن پیش پلیس ، وقتی مامور اسم امیر تاچار اوغلو رو میشنوه به اونها میگه شما ها خل شدید اومدین پیش ما از کسی شکایت میکنید که خودش مارو به این سمت رسونده! امید و گلرو خیلی ناراحت و نا امید میشن ولی چاره ای ندارن ..گلرو از جهان طلاق میگیره و جهان سرش رو به میز می کوبه و بی هوش میشه،دکتر ها نجاتش میدن ولی وقتی ب هوش میاد دیگه کم عقل نیست و یه ادم معمولیه اما .امید هم از گلفام جدا میشه.امید و گلرو دوباره باهم دوست میشن و گلرو از امید حامله میشه. ولی گلفام گلرو رو از پله پرتش میکنه و بچه میمیره.دویگو از جهان باردار میشه . و در آخر اخر سریال وقتی گلرو و امید میرن ماه عسل ولی امیر تاچار اوغلو با ضرب شلیک گلوله به باک ماشین امید ماشینشون رو منفجر میکنه و هر دو می میرن و قابل توجه که تاچار اوغلو فوق العاده با خانواده گلفام خوبه و اونو خیلی کمک میکنه.چیچک هم با تانر بطور پنهانی ازدواج میکنن. پایان

 12. این سریال تو ترکیه تازه پخش میشه و هیچ منبعی وجود نداره که معلوم بشه قسمت آخر چی میشه .خواهشا از خودتون خیال پردازی نکنین.

 13. والا ما که نمیدونیم قسمت آخرش چی میشه…..ولی میدونیم که گلرو و گلفام خاهرن

 14. چرا هرکی یه چیزی میگه قاط زدین احتمالا

 15. مسخره کردید پس کو قسمت اخر وااااااا

 16. سلام دوستان من آخرش امشب دیدم خییلی مضخرف تموم شد.گلرو همه چیز گلفام ازش گرف.برا پیشنهاد ازدواج امید ج رد داد امید رف از کشور.گلرو خواهرهاش هم ترد کرد یک خانواده دیگرو اورد برا سرایداری.چیچک با تانر ازدواج کرده بود.غنچه هم با دوست مرت.گلفامم یه شریک پیدا میکنه که گلرو میخواد از دستش دراره.ولی پسر گلفام دوس داره با اون میره.گلفام هم ادم خوبه میشه ولی گلرووو خیلی بد میشه خیلی.اخرش افتضاح شد اه

 17. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یعنی آخرش چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. آخرش گفتم جهان مرده.خالده هم .گلفام از همه بابت کاراش عذرخواهی میکنه.ولی گلرو دلش از سنگ میشه کلا ماشین خونه گلفام ازش میگیره.میشه گلرو سپاهی.بعد خواهراش ازدستش ناراحت میشن ازخونه میرن گلرو یه خانواده دیگرو میاره که یه دختربچه دارن.کلا تواون خونه تنها میمونه.اون تابلو عکس گلفام درمیارن عکس گلرو میزنن.گلرو میره پیش اون بچه میگه اسمت چیه میگه آیشه گل.گلرو میگه یه روز میشی آیشه گل.اون بچه هم میگه نه من سپاهی میشم.گلرواز آیندش میترسه تموم میشه همونجا.خیلی بدشد خیلی ها.من افسوس خوردم چرا امید نخواست

  • پریا در دوشنبه th فوریه 2016 در 11:54 ب.ظ گفته :
   آخرش گفتم جهان مرده.خالده هم .گلفام از همه بابت کاراش عذرخواهی میکنه.ولی گلرو دلش از سنگ میشه کلا ماشین خونه گلفام ازش میگیره.میشه گلرو سپاهی.بعد خواهراش ازدستش ناراحت میشن ازخونه میرن گلرو یه خانواده دیگرو میاره که یه دختربچه دارن.کلا تواون خونه تنها میمونه.اون تابلو عکس گلفام درمیارن عکس گلرو میزنن.گلرو میره پیش اون بچه میگه اسمت چیه میگه آیشه گل.گلرو میگه یه روز میشی آیشه گل.اون بچه هم میگه نه من سپاهی میشم.گلرواز آیندش میترسه تموم میشه همونجا.خیلی بدشد خیلی ها.من افسوس خوردم چرا امید نخواست
   پاسخ دادناین توضیح درسته

 19. سمبوسه چاقوکش

  پس کو قسمت اخرش نه واقعا میخوام بدونم کو قسمت اخرش راستی چرا سایت اینجوری شده واسه نظر گذاشتن هم صفحه تبلیغات باز میشه با موبایل که اصلا خود مطلب پیدا نیست کل صفحه رو تبلیغات پوشونده لطفا اگه کسی اطلاع داره این سریال کلا چند قسمته بگه یا تو کانال اصلیش چند قسمتش پخش شده سریال قشنگیه ارزش دیدن داره من هر شب از شبکه جم سریس نگاش میکنم تا حالا ۹۲ قسمتش پخش شده

 20. هر کی یه چیزی میگه واسه قسمت اخرش

 21. کو قست آخر ببینم

 22. عرض خسته نباشيد احترام محترم من هم مى خواهم كه پس كو گلفام همش عيله گلرو دسيسه چنى ميكنه رو اميد خراب كنه رو ميشه ى روز گلفام جاهده نامه ى اميد هم من هم مى خواهم كه به عنوان زن واقعى اميد جاهده گلفام دورغ گفته ولى سقط كنه ميخوام مو گلرو بكشه اميد بدنش بلزله گردن فشار بده دوباره نوشن بده نميذارم اميد هيچ كس نميخواهم با حضور به بگه ساناز سلطانى داره مياد استانبول خبر بده من هم مى خواهم كه ازتون كتك بزنه زودتر دست شون بگيره درد رنج بكشه

 23. سمبوسه چاقوکش

  جالبه همه قسمت اخر رو یه جور دیگه دیدن . با تیر میزنه تو باک ماشین منجر میشه امید و گلرو میمیرن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فیلم هندی دیدی ؟؟؟؟؟ ماشالله همه یه پا کارگردانن واسه خودشون کسی نبود بدونه تا حالا چند قسمتش پخش شده ؟؟؟ ساناز ابجی انگار شما استرس داری دستت میلرزه کامات رو جابجا نوشتی یه نفس عمیق بکش یه قلوپ اب بخور باز بیا نظر بزار

  • عجب اسم باحالی گذاشتی.سمبوسه چاقو کش..خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.کامنتت هم جالب بود.خدا ای شادیا رو از ما نگیره

 24. چی شد آخرش ؟
  چرا هرکی یه چیز میگه؟
  کسی نمیدونه این سریال چند قسمته؟؟؟

 25. ما رو واقعا مسخره کردین کو قسمت آخر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 26. پ کو آخر???

  • دوستان این که مشخصه چی میشه… گلرو و گلفام خواهر( ناتنی )از پدر یکی هستند باباش با اون خدمتکاره مامان گلفام رابطه داشته و چون دختر اصلی خانواده سپاهی میمیره اینا به فرزندخوندگی میگیرنشون… قرارهم میذارن که هیچکس از این موضوع خبر دار نشه حتی پس از مرگشون… همین… بقیه هم که دیگه مهم نیست…موضوع فیلم اینا بودن

 27. چراهرکی ی چی میگه
  امیرتاچاراوغلو?
  ماشین منفجرمیشه?
  بازگفتهای فاطمی ی چیزی?????

 28. خیلی مسخرست فیلمای ترکیه اه اه اخرش بی پایانن

 29. خب بچه ها پیام های خوب داستان رو بگیرید من ندیدم اخرش رو اما اگه این جوری که شما میگین تموم بشه میخواد بگه که کسی که دنبال انتقام باشه به مرور از خودش و احساسش فاصله میگیره و در اخر قلبش از سنگ میشه و تنها میمونه….خیلی چیزهای خوبی میشه از این فیلم های ترک فهمید مثلا فیلم عشق ممنون عاقبت بد خیانت به همسر رو نشون میده و اینکه هر کس به خاطر پول با مردی به سن بالا ازدواج کنه خوشبخت نمیشه.یا فیلم لطیفه وجدان کاری عمر و ایستادگی برای حق رو نشون میده.و نیلوفر که پای شوهرش و عشقش ایستاد و اونو اصلاح کرد.یا فیلم شمیم عشق یک دیالوگ زیبا داشت قسمت اخر وقتی تموم پول ها رو بدست اورد گفت پول بدون ادمایی که دوستشون داریم فایده نداره…..

 30. بنظرمن خودسریال وببینیدهیجانش بیشتره تاازقبل ببینیدکه اخرش چی میشه

 31. ی فیلم مزخرف دیگه از ترکیه اوووف اینا چ زندگی دارن این با اون دوسته اون یکی از این حاملست و این بچه اونه و اون بابای این . ینی خر تو خر که میگن ب این فیلما میگن

 32. چ باحال میشه

 33. ن سرش معلومه ن تهش هرکی ی چیزی میگ ادم نمیدونه چیو باور کنه اییییش

 34. به نظر من خيلى سريال خوبيه من كه دوسش دارم اينايى كه ميگن سريال چرتيه خيلى اشتباه مي كنن

 35. یعنی چی پس آخر فیلم چی میشه …توروخدا نگین امیدو گلرو بهم نمیرسن

 36. در اخر داستان گلرو از جهان جدا میشه و میره پیش امید و یک شب رو با هم میگذرونن اما صبح امید به گلرو میگه جای صید وصیاد عوض شده و گلرو رو ترک میکنه و با یک مدل خارجی به اسم بروک سوار ماشین میشه و میره جهان هم اسلحه میزاره رو شقیقش تا خودشو بکشه که گلفام به گلرو زنگ میزنه اونم زود میاد اما جهان خودشو میکشه و داستان تموم میشه

  • نخير.
   اينجا فيلم تموم نميشه. گلفام جهانو نجات ميده. ولي خطر مرگ هنوزم جهانو تهديد ميكنه

 37. چون خیلی اولاش قشنگ بود اجبارا زبان اصلی شو دانلود کردم و دیدم ولی از اونجا که امید گلرو رو بعد از یک شب با هم بودن رها میکنه و میره واقعا فیلم برمیگرده و درام میشه خیلی خیلی بد تموم میشه گلفام هم خواهر ناتنی گلرو و غنچه و مسعوده و چیچک هستش پدر و مادر گلفام صالح باغبون و خالده ، خدمتکار خونه هستن. اینکه گلفام وقتی فهمید چی بسرش اومد و چی کشید و همون موقع گلرو که گلفام رو دید و نگران بچه خودش بود و فکر میکرد بلایی میخوان سر بچه ش بیارن پاپیچ گلفام شد ولی خودش از پله ها افتاد و بچه اش که بچه اون و امید بودو شش ماهش بود افتاد و چه قدر غم انگیز بود به جای خود. بهرحال آخرش جهان می میره و گلرو درحالیکه با امید دوباره دوست شده بود و حتی امید لباس عروس هم براش فرستاده بود، رفت خونه رئیس کاری خودش یک شب رو با اون بگذرونه ولی رئیسش به گلرو گفت اون جونوریه که با خواهرش، گلفام اون کارا رو کرده و دست رد به سینه ش زد گلرو ناراحت شد و از خونه اومد بیرون ، گلفام هم که اونموقع رفته بود خونه همون رئیسه ، دید که گلرو رفت تو ، پس به امید زنگ زد خبر داد ، وقتی گلرو ناراحت از خونه اون مرد اومد بیرون ، امید بیرون منتظرش بود! از گلرو پرسید چرا گلرو گفت از عشق سیر شده و دختر کوچولویی که ساده بود دیگه زخمیه و گلرو سپاهی شده و نمیتونه گلرو حکیم اوغلو بشه ! امید بهش گفت صبر میکنه تا خوب بشه و اینا همه تموم شه اما گلرو حلقه رو درآورد و به امید پس داد و باهاش خدافظی کرد . دلم برای امید سوخت واقعا واقعا
  فرداش هم گلروعلاوه بر گلفام ، خواهرای خودشو از سرایداری بیرون کرد خواهراش همه با شوهراشون خوش و خندون رفتن بیرون گلرو یک خونواده دیگه آورد سرایداری که یک دختر کوچیک داشتند گلرو از دختره تو حیاط خونه پرسید اسمش جیه گفت عایشه گل پرسید میخاد جیکاره بشه ؟ گفت گلرو سپاهی !!!!
  فیلم به این بدی غم انگیزی و ناامید کنندگی اگر کسی دیده بگه لطفا!!!!! آخه مردم انقدر مشکلات و ناراحتی و غم و غصه دارن این فیلم چی بود واقعا؟ کاش با هم ازدواج میکردن و ماشینشون منفجر میشد بهتر بود از اینکه اینجوری تموم بشه . امید هم با دلی شکسته رفت خارج

 38. چون خیلی اولاش قشنگ بود اجبارا زبان اصلی شو دیدم ولی از اونجا که امید گلرو رو بعد از یک شب با هم بودن رها میکنه و میره واقعا فیلم برمیگرده و درام میشه خیلی خیلی بد تموم میشه گلفام هم خواهر ناتنی گلرو و غنچه و مسعوده و چیچک هستش پدر و مادر گلفام صالح باغبون و خالده ، خدمتکار خونه هستن. اینکه گلفام وقتی فهمید چی بسرش اومد و چی کشید و همون موقع گلرو که گلفام رو دید و نگران بچه خودش بود و فکر میکرد بلایی میخوان سر بچه ش بیارن پاپیچ گلفام شد ولی خودش از پله ها افتاد و بچه اش که بچه اون و امید بودو شش ماهش بود افتاد و چه قدر غم انگیز بود به جای خود. بهرحال آخرش جهان می میره و گلرو درحالیکه با امید دوباره دوست شده بود و حتی امید لباس عروس هم براش فرستاده بود، رفت خونه رئیس کاری خودش یک شب رو با اون بگذرونه ولی رئیسش به گلرو گفت اون جونوریه که با خواهرش، گلفام اون کارا رو کرده و دست رد به سینه ش زد گلرو ناراحت شد و از خونه اومد بیرون ، گلفام هم که اونموقع رفته بود خونه همون رئیسه ، دید که گلرو رفت تو ، پس به امید زنگ زد خبر داد ، وقتی گلرو ناراحت از خونه اون مرد اومد بیرون ، امید بیرون منتظرش بود! از گلرو پرسید چرا گلرو گفت از عشق سیر شده و دختر کوچولویی که ساده بود دیگه زخمیه و گلرو سپاهی شده و نمیتونه گلرو حکیم اوغلو بشه ! امید بهش گفت صبر میکنه تا خوب بشه و اینا همه تموم شه اما گلرو حلقه رو درآورد و به امید پس داد و باهاش خدافظی کرد . دلم برای امید سوخت واقعا واقعا
  فرداش هم گلروعلاوه بر گلفام ، خواهرای خودشو از سرایداری بیرون کرد خواهراش همه با شوهراشون خوش و خندون رفتن بیرون گلرو یک خونواده دیگه آورد سرایداری که یک دختر کوچیک داشتند گلرو از دختره تو حیاط خونه پرسید اسمش جیه گفت عایشه گل پرسید میخاد جیکاره بشه ؟ گفت گلرو سپاهی !!!!
  فیلم به این بدی غم انگیزی و ناامید کنندگی اگر کسی دیده بگه لطفا!!!!! آخه مردم انقدر مشکلات و ناراحتی و غم و غصه دارن این فیلم چی بود واقعا؟ کاش با هم ازدواج میکردن و ماشینشون منفجر میشد بهتر بود از اینکه اینجوری تموم بشه . امید هم با دلی شکسته رفت خارج

 39. عالیههههههههه من عاشق این سریال مورد علاقمه

 40. آتنا میگه: 1395/1/25
  ازتون خواهشمندم که فیلمها رو جمعه ها هم بگذارید چون مردم بیشتر جمعه ها استقبال میکنند
  خواهش میکنم جمعه ها هم بگذارید

 41. این فیلم به نظرمن قشنگه ولی میگم باید بشینیم مثه بچه آدم ببینیم بعد بگیم که آخرش چی میشه.
  هر هر هر

 42. سریال نبرد گلها بین سریال های جم از همه بهتره اما خواهشا انقدر ننویسین قسمت اخر ادم کنجکاو میشه

 43. چقدر فیلم های جم مسخره هست
  از طرف بچه های فرهنگیان

 44. بالاخره حرفه کی رو باور کنیم؟

 45. سلام میشه بگین چند قسمت داره؟

 46. صالح خان وقتی سرباز بوده عاشق خالده میشه گلفام نتیجه عشقشون بوده ولی صالح خان نمیدونه و خبردار نمیشه که گلفام دخترشونه (حتی وقتی میمیره هم نمیدونه گلفام دخترشه )وقتی از سربازی میاد با مادر گلرو ازدواج میکنه صالح بر اثردیدن عکس حاملگی غنچه که گلفام نشون میده میمیمره گلرو از امید حامله هست زمانی که حامله هست گلفام باعث میشه بچه سقط بشه گلرو از گلفام کینه ب دل میگیره اینقدر پولدار میشه که خودش گلرو سپاهی میدونه گلفام ثروت از دست میده جهان زمانی که حرفا گلرو با گلفام میشنوه سکته میکنه میمیره قسمت اخر گلرو حلقه امید پس میده میگه من دیگه گلرو دیگه ایی شدم

 47. سلام.از اونجايي كه همه دارن مزخرف ميگن خواستم دوستاني كه سردرگم شدن وو يكم راهنمايي كنم.راهنمايي كه چه عرض كنم اصل داستان.اولا من اين سريال رو از مسير ياه سات نگاه ميكنم و تا اونجا كه ديدم تعريف ميكنم.گلرو كه دختر باغبون بوده كم كم عاشق اميد ميشه.گلفام هم كه پولداره به هر طريقي شده با اميد ازدواج ميكنه.جريان فوت پدر گلرو كه گلفام دخالت داشت رو دوستان درس گفتن.گلرو هم با تست دي ان اي ثابت ميكنه كه گلفام در اصل دختر خدمتكارشونه و خواهر اصلي جهان نيس اما جهان بازم گلفام رو خواهر خودش ميدونه.اميد كه تو بازي گلرو و گلفام ضربه خورده به گلرو ميگه از جهان طلاق بگير و با من ازدواج كن.گلرو هم به جهان ميگه بايد جدا شيم قبل از طلاقش از جهان و يه شب با اميد ميخوابه كه نتيجش حاملگي گلرو از اميد ميشه(ماشالله همش به رستم گير ميدادن كه يه شبه تهمينه رو حامله كرده!!! خخخ)بعد ين جريان اميد به گلرو ميگه كه اين كار من انتقام از تو بود و گلرو رو تنها ميزاره.گلرو روحيش داغون ميشه.از طرفي جهان جلوي چشم گلرو و گلفام يه گلوله تو سرش خالي ميكنه(ببين تفنگ!!!!يني چي سرشو به زمين ميكوبونه؟؟؟از كجا در اوردي اينو دوست عزيز!!!تفنگ!!!شوخي نيس كه تفنگه!!!)
  اما با اين گلوله جهان نميميره و زنده ميميونه و جالب اينكه اون مشكلات حركتي و لكنت زبان و در كل ديوونگيش خوب ميشه!!!!(اين روش درمان اثبات شده حتما امتحان كنين!!!)
  بعد اينكه جهان خوب ميشه از طريق خواهر گلرو ميفهمه كه گلرو حاملس اما ميدونه كه بچه اميده.ميره پيش گلرو و ازش ميخواد كه بازم با هم زندگي كنن اما گلرو كه عذاب وجدان داره قبول نميكنه.البته اينم بگم دكترا ميگن جهان به زودي ميميره چون گلوله جاي حساسي تو مغزه جهانه.خلاصه من تا اينجاشو ديدم و اونقدرم كه ميدونم قسمت اخر رو نشون نداده ولي خب شايد تو كانال هاي عربي قبلا اين سريال پخش شده باشه كه من چون عربي بلد نيستم نديدم.اما اكثر اين سريال ها رو قبلا كانال هاي عربي mbc نشون دادن.و در اخر برا كسايي كه ميگن اين سريال ارزش ديدن داره يا نه بايد بگم در كل واسه وقت گذروني خوبه و با توجه به اينكه همه سريالا الان اينجورين در مقايسه با سريال هاي ديگه تركيه از سريال هاي خوب و پرطرفداره.اما تو اين سريال( و البته بيشتر سريال هاي تركيه) يه عشق پاك وجود نداره كه ادم كيف كنه و هميشه پاي خيانت توشه.كلا دارن به ديوث بودن مردم رو تشويق ميكنن.خو يني چي زنن از شوهر سابق خواهرت باردار باشه باز بري بگي بيا بچه من و تو نداريم مثل بچه خودمه؟؟؟كاش يه سريال بسازن كه نقش اصليش واقعا وفادار بمونه به عشقش.ببخشيد سرتونو درد اوردم من همينقد ديدم سريالو.بوس موس كيس ميس

 48. قسمت های اخرش توی اپارات نشون دادن برید دانلودش کنید

 49. نماشا چرا قسمت 145 نبرد گلها رو نمیذاری ببینیم?

 50. سلام لطفا در نماشا قسمت 145 و بعد نبرد گلها رو بذارید ممنونم

 51. عجب فیلم مضخرفی واقعا رو نروه
  در اصل این گلفام هستش ک باید پیروز بشه ن گلرو

 52. بچه ی گلروچه جوری میمیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 53. فقط هر کی میدونه بگه کلا چند قسمتس هست خسته شدیم اینقدر طولانی شد تا حلا 152 قسمت گذاشتن چند قسمت دیگه. مونده تا تموم بشه …….

 54. کمتر چرت بگید هر کسی یه چیزی میگه اینجا همه نویسنده فیلم شدند ههه
  این فیلم ترکا اخرش مثل همه اینم دقیقا مثل فیلم فریحاست اگه یادتون باشه هرچی تو اون اتفاق افتاده تو اینم همون شده همشون چرت پرته ادم بیکار میخواد بشینه فیلمای شبکه جم رو ببینه واالله

 55. پس کو این قسمت اخر مسخره گرفتینااااا

 56. -_-اهههه چرااااا خوبب تمومش نکردن کع ادمش خوشحال شعع من دوس داشم گلرو و امید ازدواج میکردنن بعد با گلفام دوس میشدنن اههه خیلی بد تموم شد کارگردانشو باید کشتتت-_-

 57. سلام مسخره کردین مارو

 58. اخرش خيلى مسخره بوددددد????

 59. اصلا فکرشو نمیکردم خیلی مسخره بود به اینم میگن کارگردان سریال یوسف پیامبر قشنگ تر از این بود

 60. خبلی سریال مسخره هست چرا گلرو انقدر نفرت داره بد موفق میشه ادمای بد نباید موفق بشن چون گلفام حقش این نیست وجهان نباید بمیره

 61. بچه ها کارگردانش همون کارگردان سریال فریحا ها است بخاطر همین اینقد افتضاه تموم میشه اخه کجا دنیا ادم بدا موفق میشن گلفام بد بخت ورشکست میشه امید هم که میره امریکا ودر اخر یک نگاه به گلفام میندازه ودلش به حال گلفام میسوزه گلفام باتیبت میره خالده میره تیمارستان جهان میمیره وگلرو با امید قبلش میخواهد ازدواج کنه اما بعد گلرو میگه من گلرو سپاهی ام وحلقه رو پرت میکنه همه خواهراش از ش متنفر میشن من که از گلرو متنفرم

 62. بچه ها گلرو مغرور میشه و کار گر دانش همون کارگردان فریحا است اخه کجا دنیا دیدین که ادم بدا موفق بشن گلفام ورشکست میشه امید میره امریکا و خالده میره تیمارستان همه خ اهرا گلرو ازش متنفر میشن گلفام هم که باتیبت میره از گلرو تنفردارم

 63. واااای از گلرو متنفرم حق گلفام نبود ک برشکست بشه من گلفامو دوس داشتم کاش گلرو برشکست میشود خودخواه حسسسسسود.

 64. خدا رو شکر این سریال بی محتوای مسخره امشب تموم شد .عه عه عه

 65. ایرانیا عزیز لطفا این فیاما آشغالو نگاه نکنید و در موردش صحبت هم نکنید، فیلم هی سینمایی فوق العاده خوب داریم خودمون

 66. سلام. من با دوستانی که میگن این سریالها به در نخورن مخالفم.درسته که خیلی کش میدن ولی اغلب سریالهای ترکی پایانی عبرت آموز

  داره . و من تو این سریال گلرو سپاهی روحیه پلید خودش رو نشون داد خوشم اومد. از اول سریال از زمان اختلافات گلرو با گلفام
  از این دختر خوشم نیومد کلا به نظر من هر آدمی باید حد خودش رو بدونه. زمانی گلفام رو میپرستید بعد شد دشمن خونیش و مغرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *