مجله تاپ‌ناز‌

داستان سریال پرگار و بیوگرافی بازیگران + زمان پخش سریال و عکس های بازیگران

سریال پرگار

سریال پرگار یکی از سریال های جدید است که قرار است از شبکه یک سیما پخش شود. فصل اول این سریال آسمان همیشه ابری نیست نام داشت. در ادامه این مطلب داستان سریال، بیوگرافی و عکس بازیگران، زمان پخش و اطلاعات سریال پرگار را آماده کرده ایم با ما همراه باشید.

داستان و عکس بازیگران سریال پرگار

سریال پرگار با نام قبلی آسمان هوای باران دارد از شبکه اول سیما پخش می شود. این سریال به کارگردانی شهرام شاه حسینی قرار بود که مهر سال گذشته پخش گردد ولی حالا برای بهمن ماه در نظر گرفته شده است.

سریال پرگار

تعداد قسمت ها و موضوع سریال

این سریال در 29 قسمت 40 دقیقه ای آماده شده است و داستان آن در مورد برخورد با فرزندان و آموزش به والدین می باشد. قصه آن در مورد خانواده ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکتری راهی تهران می شود و به همین دلیل درگیر مشکلاتی می شوند که داستان سریال را شکل می دهد.

سریال پرگار

بازیگران سریال پرگار

در فصل دوم سریال آسمان همیشه ابری نیست یا سریال پرگار بازیگرانی همچون مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، فریبا جدیکار، علی عمرانی و تیما پوررحمانی ایفای نقش می کنند.

سریال پرگار

زمان پخش سریال پرگار

سریال پرگار از تاریخ 26 بهمن از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. نام قبلی سریال آسمان هوای باران دارد بود که با پرگار جایگزین شد. پخش این سریال تا 27 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

پی نوشت: سریال پرگار از خرداد ماه هر شب ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود.

سریال پرگار

حضور بازیگران پیشکسوت در سریال پرگار

یکی از جذابیت های این سریال، حضور بازیگران پیشکسوت و مجرب در سریال است که در کنار داستان وب این سریال، باعث محبوبیت آن خواهد شد. فریبا کوثری قبلا اعلام کرده بود که با فیلم و سریال هایی که فیلمنامه ضعیف دارند همکاری نمی کند و به همین دلیل او بسیار کم کار شده بود. در این سریال او نقش مدیر مدرسه بازی می کند.

دیگر بازیگر خوب کشورمان که بیشتر در نقش های طنز بازی می کرد مرجانه گلچین است که قبلا او را در سریال نفس گرم دیده بودم. حالا در این سریال در نقش جدی و متفاوتی بازی می کند.

نام قبلی سریال

نام قبلی این سریال آسمان هوای باران دارد بود و بخش دوم همان سریال سعید عالم زاده به نام آسمان همیشه ابری نیست می باشد. کارگردانی این سریال را شهرام شاه حسینی بعهده گرفت که قبلا سریال هشت و نیم دقیقه را کارگردانی کرده است. داستان سریال درام خانوادگی و اجتماعی می باشد.

داستان سریال

بعضی از قسمت های قصه از خانواده شروع می شود و سپس به مدرسه می رسد. در فصل اول این سریال بعضی از بازیگران همچون لیلا بلوکات بزرگتر از سنی بودند که دختران هنرستانی را نشان می دهد ولی در این فصل به این موارد بیشتر توجه شده است و از دختران هنرستانی که در همان دبیرستان درس خوانده اند و لوکیشن سریال است، ابه عنوان بازیگر استفاده شده است.

بازیگران فصل اول

در فصل اول بازیگرانی همچون لیلا بلوکات، تیما پوررحمانی، سپند امیرسلیمانی، حدیثه تهرانی، سمیرا حسینی، کاوه خداشناس، جعفر دهقان، مهران رجبی، امیرحسین رستمی، آتنه فقیه نصیری، ناصر ممدوح، فریبا نادری و … بازی می کنند. آن سریال بیشتر رویکردی اجتماعی داشت و به دغدغه های پنج دوست و همکلاسی در برهه نوجوانی و جوانی می پرداخت و در بخش دوم این سریال موضوع به سمت مواد مخدر در مدارس، آسیب های استفاده از فناوری در خانواده و مدرسه، جایگاه خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و عشق بازیگری میان جوانان و نوجوانن به خصوص دختران رفته است. در واقع غیر مستقیم و هنرمندان، روش برخورد با فرزندان را آموزش می دهد.

بیوگرافی مرجانه گلچین

سریال پرگار

مرجانه دلدار گلچین (زادهٔ ۲ اسفند ۱۳۴۷ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. از مهمترین فیلم‌هایی که او بازی کرده می‌توان به پرنده کوچک خوشبختی (پوران درخشنده)، شب بیست و نهم (علی رخشانی) و دو نیمه سیب (کیانوش عیاری) اشاره کرد. او همچنین نوازندهٔ تار است و خوانندگی نیز انجام داده‌است.

بیوگرافی فریبا کوثری

سریال پرگار

فریبا کوثری (متولد ۱ آذر ۱۳۴۵ در زاهدان) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و نمایشهای رادیویی در ایران است. وی دارای مدرک تحصیلی دیپلم اقتصاد می‌باشد. اودیپلم خود را در دبیرستان پروین زاهدان گرفته‌است…

 

بیوگرافی بهرنگ علوی

سریال پرگار

بهرنگ علوی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1 فروردین ماه 1359 در بیمارستان آزادی تهران می باشد و 36 سال سن دارد. تخصیلات وی فوق دیپلم نقشه کشى با کامپیوتر و فارغ التحصیل بازیگرى ازاولین دوره کلاسهاى کارنامه می باشد.  اولین تجربه کار تصویری را با مجموعه برنامه‌های دوربین مخفی به کارگردانی امیرحسین قهرائی شروع نمود .

امیدواریم از تماشای سریال پرگار لذت ببرید و این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!