مجله تاپ‌ناز‌

سریال کامیون ؛ داستان سریال نوروزی به همراه بیوگرافی و عکس بازیگران

سریال کامیون

سریال تلویزیونی کامیون به کارگردانی مسعود اطیابی و به نویسندگی شهاب عباسی در 40 قسمت برای شبکه دوم سیما در نوروز ساخته شده است و ماجرای کمدی و طنزی دارد.

سریال کامیون

سریال کامیون نام سریال نوروزی به مارگردانی مسعود اطیابی است که در نوروز 1399 از شبکه دوم سیما پخش می شود. تیتراژ این سریال را ماکان بند خوانده است. تهیه‌کنندگی سریال نوروزی شبکه دو را ابراهیم آرزو و شهرام دانشپور به عهده دارند.

این مجموعه هم مانند ساخته سینمایی اطیابی، طنز است و یک اثر طنازانه تلویزیونی است که قصدش شاد کردن مخاطبان است.

عوامل سریال‌های «کامیون» که سریال نوروزی شبکه دو سیماست تلاش‌ کردند تا با رعایت همه اصول بهداشتی و به عشق مردم تصویربرداری سریال را به پایان برسانند.

سریال کامیون

شرکت کننده عصر جدید در کامیون

هادی مرتضی زاده یکی از شرکت کنندگان برنامه عصر جدید در سریال نوروزی کامیون ایفای نقش می کند. او در یکی از قسمت های عصر جدید اعلام کرد که بدرستی نمی تواند صحبت کند، ولی چون کسی را که دوست دارد و خواسته آن فرد این است که در برنامه احسان علیخانی شرکت کند، به همین دلیل به برنامه آمده است و شروع به آواز خواندن کرد، در حالی که نمی توانست کلمات را بدرستی ادا کنید. همین اجرای باعث تحت تاثیر قرار گرفتن مردم شود که ناگهان او بدرستی صحبت کرد و پس از پایان اجرا گفت که من می توانم بسیار خوب بازی کنم و شما را تحت تاثیر قرار دهم.

سریال کامیون

بازیگران سریال نوروزی کامیون

در این سریال بازیگرانی همچون بیتا سحرخیز، سیاوش مفیدی، شهاب عباسی، فرهاد بشارتی، سپند امیرسلیمانی، گیتی قاسمی، آرزو نبوت، زهره فکورصبور، مهسا طهماسبی، علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، هادی مرتضی زاده، کامیاب دانش پور، شیوا خسرومهر، ماهان عبدی، خشایار راد، شیدا یوسفی، فرج الله گل سفیدی، مجید پتکی، حدیث نیکرو، امیرحسین صالحی، بهناز یادگاری، امید روحانی و مرتضی نجفی ایفای نقش می کنند.

سریال کامیون

خلاصه داستان مجموعه کامیون

داستان این سریال طنز بدین شرح است که:

داستان در مورد یک پیشکسوت ورزش فوتبال است که مدتی راننده کامیون می شود و باربری می کند و سپس با 3 دانشجو که صاحب خانه آنها را به دلیل مشکلاتی جواب کرده است و اثاثیه آنها را به خیابان ریخته است، درگیر ماجرایی هایی می شود.

صابر، وحید و اشکان سه دانشجویی هستند که به دلیل مشکلاتی توسط صاحبخانه اثاثیه‌شان به خیابان ریخته شده. نادر و دانشجوها با هم آشنا می‌شوند که این آشنایی زمینه‌ساز اتفاقات مختلفی در روند داستان می‌شود.

دانلود کنید: آهنگ تیتراژ سریال کامیون ماکان بند

زمان پخش سریال و ساعت تکرار

سریال کامیون اثری از مسعود اطیابی کارگردان فیلم کمدی تگزاس است که رگه های طنی در این سریال مشاهده می کنید. این سریال در 30 قسمت 42 دقیقه ای تولید شده است. این سریال ساعت 21:30 از شبکه دوم سیما پخش می شود.

بیوگرافی بهنام شرفی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

بهنام شرفی متولد سال 1360 در تهران است و در کلاس های حمید سمندریان بازیگری را آموخته است. او به جز بازیگری مدیر صحنه و کارگردان نیز می باشد. با بازی در سریال میلیاردر و سال های دور از خانه به شهرت رسیده است.

 


 

بیوگرافی لعیا زنگنه بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

لعیا زنگنه بازیگر خوب کشورمان متولد سال 1344 است. او مدرک کارشناسی تئاتر از دانشگاه هنر تهران دارد و با بازی در سریال در پناه تو به شهرت رسید. او یک دختر به نام سارا دارد.

 


 

بیوگرافی نادر سلیمانی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

نادر سلیمانی متولد اسفند سال 1345 در شهر آبادان است و با بازی در سریال ساعت خوش و باغ مظفر به شهرت رسید. او دو فرزند به نام هومان و بارسین دارد.

 


 

بیوگرافی هادی مرتضی زاده شوکی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

هادی مرتضی زاده بازیگر جوانی است که به دلیل شرکت در برنامه عصر جدید شناخته شد. او متولد 5 اردیبهشت 66 است و نخستین فعالیت بازیگری او در سریال کامیون است.


بیوگرافی مهدی هاشمی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

مهدی هاشمی متولد سال 1355 در شهر لنگرود است. او در رشته هنرهای نمایشی تحصیل کرده است. همسر سابق او گلاب آدینه است و برادرش ناصر هم بازیگر است. با بازی در سریال سلطان و شبان و سریال روزگار قریب به شهرت رسید.

 


 

بیوگرافی نسرین مقانلو بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

نسرین مقانلو بازیگر متولد سال 1347 در تهران است. او در سریال 1370 وارد فعالیت بازیگری شد. با بازی در فیلم حس سوم بسیار به شهرت رسید. مدت ها در خارج از کشور زندگی کرده است و دو پسر به نام ارشیا و آرین دارد.

 


 

بیوگرافی سپند امیرسلیمانی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

سپند امیرسلیمانی بازیگر متولد سال 1356 در شهر تهران است. او برادر کمند است و پسر سعید است. بازیگری، مجری و نوازنده است و همسرش هم مارال آراسته است. او به دلیل بازی در فیلم اخراجی ها به شهرت رسید.

 


 

بیوگرافی بیتا سحر خیز بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

بیتا سحرخیز بازیگر متولد آذر سال 1361 در تهران است. او مدرک کارشناسی دبیری از دانشگاه تاکستان دارد، با بازی در سریال ترانه مادری به شهرت رسید. او هنوز ازدواج نکرده است.

 


 

بیوگرافی آرزو نبوت بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

آرزو نبوت بازیگر متولد مهر سال 1362 در شهر اراک است. او با بازی در سریال کیمیا به چهره ای شناخته شده تبدیل شد و هنوز مجرد است.

 


 

بیوگرافی سیاوش مفیدی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

سیاوش مفیدی بازیگر متولد آبان سال 1348 در شهر تهران است. او در رشته مدیریت تحصیلات داشته است. با بازی در خنده بازار به شهرت رسید و یکی از کمدین های محبوب ایرانی است. همسرش شیوا سلیمی است و دو فرزند دارند.

 


 

بیوگرافی ماهان عبدی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

ماهان عبدی متولد سال 1366 در تهران است و به دلیل بازی در مجموعه طنز خندوانه به شهرت رسیده است. او نفش پسری که سر کلاس در انشا می خواند را بازی کرد و در ژانر طنز بسیار محبوب شد و سپس به صورت حرفه ای وارد حرفه بازیگری شد.

 


 

بیوگرافی مهسا طهماسبی بازیگر سریال کامیون

سریال کامیون

مهسا طهماسبی بازیگر متولد سال 1372 در شهر کرج است و خواهرزاده ماده طهماسبی (همسر فرهاد آئیش) است. او با بازی در سریال دیوار به دیوار به شهرت رسید. هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

 

مطالب مشابه را ببینید!