سری دوم سریال انقلاب زیبا ساخته می شود

سریال انقلاب زیبا

تصویربرداری مجموعه پلیسی- معمایی «انقلاب زیبا» در حال حاضر به پایان نرسیده و تا اوایل هفته آینده ادامه دارد.


این روزها گروه مشغول تصویربرداری سکانسهای پاراگلایدر سواری علیرضا کمالی و آزاده صمدی بودند و به تازگی به موزه عبرت رفته اند.

تدوین همزمان این سریال توسط امیر خاقان شیبانی در حال انجام است و شنیده می شود شنیده می شود سازندگان به دلیل استقبال مخاطبان از سریال در تدارک ساخت سری دوم آن هستند.

آتیلا پسیانی، آزاده صمدی، فریبا کوثری، مجید مظفری، علیرضا کمالی، شقایق فراهانی، مجید واشقانی، نوش آفرین رحمانی، ماریه تهرانچی، فهیمه جلوخانی،کیان محمدی،غلامرضا صادقی، نیوشا مدبر و… در این سریال بازی دارند.

در خلاصه داستان این سریال به نویسندگی حامد عنقا آمده است: زیبا و حامد به تازگی ازدواج کرده اند و زندگی آرامی را سپری می‌کنند. طولی نمی کشد که بازگشت پدر زیبا از خارج پس از سال ها موجب یادآوری خاطره و ماجرای تلخی که سال ها قبل روی داده می‌شود. مسئله ای که خانواده ها را به مرز از هم پاشیدگی می رساند. در این میان اما ماجرای بزرگتر و خطیرتری در پس این اتفاق جریان دارد که زندگی همه را تهدید می‌کند.

این سریال حدود ۲۵ قسمت خواهد داشت و در گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه یک تولید می‌شود. سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: مدیر تولید: مهدی بدرلو، منشی صحنه: غزل رشیدی، طراحان صحنه: محسن نصراللهی، پیام اسکندری، مدیر برنامه ریزی: فرزاد رحمانی، دستیار کارگردان: فروزان جلالی، طراح لباس: نازی پرتو زاده، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، مجری طرح: مؤسسه فرهنگی هنری حنان فیلم، دستیار تولید: فواد بوربور، مدیر تدارکات: حامد پرهیز.

 

مطالب مشابه را ببینید!