سزارین رضا صادقی برای انتشار آلبوم جدیدش!+عکس

آلبوم «همین…» با صدای «رضا صادقی» به صورت شبانه و مشکوک ، شب گذشته در بازار موسیقی منتشر شد. صادقی درباره انتشار این آلبوم می گوید:«این آلبوم اولین آلبوم بود که برای به دنیا آوردن آن «سزارین» لازم بود و زایمان طبیعی و بدون دردی در کار نبود.»

رضا صادقی

به گزارش شبکه ایران آلبوم جدید رضا صادقی در شرایطی در بازار موسیقی کشور منتشر شد که این خواننده  چندی پیش درباره مشکلات عدیده ای که برای انتشار این اثر برای او بوجود آمده بود، سخن گفته بود. رضا صادقی نیز ضمن تائید انتشار آلبومش و درباره چرایی انتشار این اثر با این سبک و سیاق و بدون هیچ تبلیغات و سر و صدایی به بهمن بابازاده در «موسیقی ما» گفت:«این آلبوم اولین آلبوم بود که برای به دنیا آوردن آن «سزارین» لازم بود و زایمان طبیعی و بدون دردی در کار نبود. »
صادقی در ادامه صحبت هایش گفت: «برای به دنیا آوردن این اثر تکه پاره شدم ، چون طبیعی به دنیا نیامد. حرف دیگری ندارم دیگر. فعلا همین…»
علی نیکونیا (روابط عمومی موسسه آوای هنر) نیز ضمن تائید این خبر از دلایل این اتفاق صحبتی به میان نیاورد تا ابهامات درباره انتشار آلبوم جدید آقای مشکی پوش بیشتر و بیشتر شود.
گفته می شود تهدیدهای شرکت طرف قرارداد سابق رضا صادقی باعث شده که این آلبوم به این صورت در بازار موسیقی منتشر شود……. /  inn.ir

مطالب مشابه را ببینید!