مجله تاپ‌ناز‌

سقف کناف برای پذیرایی مستطیل (بهترین ایده ها)

از جمله انتخاب‌های مناسب برای دکوراسیون پذیرایی می‌توان به طرح مستطیلی اشاره کرد که در طرح‌های ساده، مدرن و کلاسیک قابل اجرا هستند. زمان اجرای سقف کناف برای پذیرایی علاوه‌بر طرح باید به کیفیت و قیمت آن نیز توجه داشته باشید. مدل مستطیلی به‌دلیل نظم و سادگی مناسبی که دارند، برای فضاهای مختلف به راحتی قابل اجرا هستند. با استفاده از این مدل کناف سقف پذیرایی می‌توانید محیط پذیرایی خود را بزرگ‌تر نشان دهید. برای زیباسازی و دکوراسیون پذیرایی خود می‌توانید از سقف کناف به همراه نورپردازی استفاده کنید. شما می‌توانید از کناف مستطیلی در کنار رابیتس و کاغذ دیواری برای زیباتر شدن فضای پذیرایی بهره ببرید.

سقف کناف برای پذیرایی مستطیل (بهترین ایده ها)

سقف کناف پذیرایی مستطیلی ساده

امروزه طرح‌های ساده در معماری داخلی جایگاه ویژه‌ای برای خود کسب کرده‌اند. به‌طور کلی سقف کناف‌های مستطیلی که دارای طرح‌های ساده‌ای هستند، گزینه مناسبی برای خانه‌های کوچک با سقف‌های کوتاه است. از این سازه‌ها می‌توانید برای خانه‌هایی به سبک مدرن و کلاسیک نیز استفاده کنید.

سقف کناف برای پذیرایی مستطیل (بهترین ایده ها)

سقف کناف برای پذیرایی‌های کوچک

آپارتمان‌ها و خانه‌های امروزی با محدودیت فضا مواجه هستند و معمولا سالن‌های پذیرایی آن‌ها با متراژ کمی طراحی می‌شوند. به‌دلیل مساحت کم پذیرایی باید به تزئینات دیوارها و سقف پذیرایی توجه داشته باشید. بهترین انتخاب برای دیزاین سقف پذیرایی‌های کوچک استفاده از مدل‌های مستطیلی ساده با رنگ روشن است. برای بزرگ دیده شدن فضای پذیرایی خود می‌توانید از سقف کناف مستطیلی به همراه نورپردازی استفاده کنید. نورپردازی سقف باعث می‌شود ارتفاع سقف بیشتر دیده شود که همین امر به بزرگ‌تر دیده شدن پذیرایی کمک شایانی می‌کند.

سقف کناف برای پذیرایی مستطیل (بهترین ایده ها)

سقف کناف برای پذیرایی‌های مدرن

امروزه از سقف‌های کاذب مدل مستطیلی برای دکوراسیون‌های مدرن بسیار استفاده می‌شود، زیرا از طرح و مدل‌های ساده‌ای برخوردار هستند. معمولا در دکوراسیون مدرن از طرح‌های بسیار ساده و اشکال هندسی به وفور استفاده می‌شود؛ به همین دلیل استفاده از طرح مستطیل انتخابی مناسب برای پذیرایی‌های به سبک مدرن است. یکی از عوامل مهمی که زمان اجرای سقف کناف پذیرایی در طرح مستطیل باید به آن توجه کرد، لامپ‌های ال ای دی است. به‌طور کلی برای اجرای این سبک باید از لامپ‌های توکار به جای لوسترهای آویز استفاده شود.

سقف کناف برای پذیرایی مستطیل (بهترین ایده ها)

سقف کناف برای پذیرایی‌های کلاسیک

سقف کناف کلاسیک با نوع مدرن تفاوت‌های بسیاری دارد، زیرا در این سبک اکثر مشتریان علاقه به تجملات و شلوغی دارند. برای دکوراسیون پذیرایی‌های کلاسیک معمولا از طرح‌های برجسته استفاده می‌کنند. برای زیباتر شدن دیزاین پذیرایی‌های کلاسیک از لوسترهای آویز و کریستالی استفاده می‌کنند. یکی از بهترین طراحی‌ها برای سقف پذیرایی‌های کلاسیک، طرح مستطیل است. در اکثر مواقع طرح کلاسیک برای فضاهای بزرگ با سقف‌های بلند، اجرا می‌شود.

سقف کناف برای پذیرایی مستطیل (بهترین ایده ها)

سخن پایانی

پذیرایی مهم‌ترین و اولین قسمت هرخانه است که مهمانان متوجه دکوراسیون آن می‌شوند. یکی از مهم‌ترین عواملی که در دکوراسیون و زیباسازی پذیرایی تاثیر دارد، سقف است. امروزه افراد زیادی برای تغییر دکوراسیون منزل خود از سقف کناف با طرح‌های مختلف استفاده می‌کنند. بهترین انتخاب برای دکوراسیون پذیرایی‌ استفاده از سقف کناف در مدل مستطیل است. این نوع طرح به‌دلیل سادگی و نظم مناسبی که دارد، به راحتی در سبک‌های مختلفی قابل اجرا است. از این مدل سقف کناف می‌توانید در محیط‌های مختلف با مساحت‌های مختلف استفاده کنید. برای زیبایی بیشتر پذیرایی خود می‌توانید سقف کناف را به همراه لامپ‌های ال ای دی اجرا کنید.

مطالب مشابه را ببینید!