مجله تاپ‌ناز‌

سلبریتی هایی که تا مرز دیوانگی رفتند! +عکس

ستارگان معروفی که بعد از شهرت به دلیل اعتیاد و مشکلاتی دیگر تا مرز جنون پیش رفتند!

1. چارلی شین

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

وقتی حرف از ستارگانی که با شهرت به جنون کشیده شده اند به میان می آید، چارلی شین یکی از اولین اسم هایی است که به ذهن می رسد. این ستاره مجموعه فیلم های «فیلم ترسناک» مدت بسیار زیادی مورد توجه قرار داشت و در عرصه فعالیت خود بسیار موفق بود. تا این که پس از 30 سال فعالیت حرفه ای و در دوران بازی در سریال «دو مرد و نصفی» شروع به بد رفتاری های مداوم با اعضای گروه کرد، تا جایی که از بازی در این سریال محروم شد. با این اتفاق اخبار مربوط به زندگی جنون آمیز و اعتیاد او نیز انتشار پیدا کرده و حرفه او را نیز تحت تاثیر قرار داد تا جایی که امروز او را تنها در نقش های جزئی می بینیم.

2. دمی لواتو

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

تعداد بسیاری از هنرپیشه های کوچک والت دیزنی در عرصه خوانندگی و هنرپیشگی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده و به شهرت رسیده اند. اما خیلی از آنها با بزرگ شدن در مرکز توجه رسانه و شهرت دیوانه شده اند. بیشتر مردم نمی دانند که «دمی لواتو»، هنرپیشه و خواننده، نیز دچار عارضه روانی شده است. او در میانه یکی از تورهایش به خانه بازگشت تا در یک آسایشگاه بستری شده و تحت درمان قرار بگیرد. او بعدها گفت که والدین و مدیر برنامه اش به موقع وارد عمل شده و پیش از این که خیلی دیر شود برای درمان او اقدام کرده اند.

3. مریلین مونرو

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

این روزها همه از «مریلین مونرو» به خاطر جذابیت، زیبایی و ظرافت زنانه اش یاد می کنند، اما اگر از مسن ترها بپرسید شاید با بحران های روانی پی در پی او غریبه نباشند. مریلین در هشت سالگی به علت اسکیزوفرنی پارانویایی در بیمارستان بستری شد. زمانی که به شهرت رسید نیز این حملات روانی گاه و بیگاه به ویژه سر صحنه فیلم «وصله های ناجور» در سال 1960  دست از سر او برنداشتند. او بارها گفته بود که صداهای موهومی می شنود. وضعیت روانی او روز به روز رو به زوال می رفت تا اینکه جنازه او در تابستان 1962 در خانه اش در کالیفرنیا پیدا شد.

4. آماندا باینس

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

«آماندا باینس» که به عنوان هنرپیشه از کودکی تا بزرگسالی همیشه مشهور و مورد توجه بوده است نیز بارها و در مراحل مختلف زندگی دچار حملات روانی شده است. او که بیشتر شهرت خود را مدیون فیلم های «این دختر همان مرد است» و «این رفتارت را دوست دارم» است، از سال 2010 در هیچ پروژه سینمایی یا تلویزیونی حاضر نشده است. با این حال به خاطر رفتارهای دیوانه وارش همیشه خبرساز بوده است. او حتی دچار اختلال در خورد و خوراک شده و همچنین به الکل و مواد مخدر نیز روی آورده است.

5. بریتنی اسپیرز

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

خوب، مثل این که داستان ستاره های کوچولویی که در بزرگسالی به جنون رسیده اند تمامی ندارد. «بریتنی اسپیرز» که زمانی یک دختر معصوم و دوست داشتنی به نظر می رسید به طور ناگهانی موهایش را از ته تراشید و رفتارهای جنون آمیزی از خود بروز داد. رفتارهای نا بهنجار او و اعتیاد به مواد مخدر که منجر به جدا کردن فرزندش از او نیز شد در دنیای رسانه سر و صدای زیادی به راه انداختند و خیلی ها فکر کردند که عمر فعالیت هنری او به پایان رسیده است. با این حال او توانست سلامت خود را بازیابد و با قدرت به روی صحنه بازگردد.

6. کریستین بیل

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

هنرپیشه محبوب و پر طرفدار «شوالیه سیاه»، «کریستین بیل»، نیز در طول فعالیت هنری خود دچار بحران های روانی شده است. او در جولای 2008 در مدیریت خشم خود دچار مشکل شده و شروع به جنگ و دعوا با مردم کرد، او فکر می کرد که شهرت وی باعث شده مزیتی نسبت به سایر افراد داشته باشد و بتواند با آنها هرطور که دلش می خواهد رفتار کند. دعوای مشهور او سر صحنه فیلم برداری «ترمیناتور: رستگاری» با یکی از اعضای گروه فیلمبرداری حسابی خبرساز شد. اما کریستین خیلی زود و پیش از این که این مسئله مانعی بر سر راه پیشرفت حرفه ای او ایجاد کند افسار خشم خود را به دست گرفت.

7. لیندزی لوهان

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

لیندزی لوهان نیز یکی از آن اسم هایی است که تا حرف از جنون ناشی از شهرت به میان می آید به ذهنمان می آید. او این روزها به خاطر دیوانگی هایش حسابی بدنام شده و نمی توان در چند جمله کوتاه وضعیت حاد روانی او را توضیح داد. لیندزی که فعالیت حرفه ای خود را از11 سالگی شروع کرده است، برای استعداد زیادی که در هنرپیشگی داشت همیشه مورد تحسین قرار می گرفت و ستاره فیلم های زیادی از جمله «جمعه عجیب و غریب» بود. او در زمینه مادلینگ و مد نیز فعالیت هایی داشته است. اما بدنامی ناشی از وضعیت روانی لیندزی لوهان که حتی منجر به زندان رفتنش نیز شده، سایه سنگینی بر فعالیت حرفه ای او انداخته است.

8. مایلی سایرس

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

شاید بهتر بود اسم «مایلی سایرس» را در ابتدای این لیست قرار می دادیم. مایلی هم مثل لیندزی لوهان و خیلی از افراد دیگر این لیست از ستاره های سابق والت دیزنی است که این روزها حسابی به سرش زده است. «هانا مونتانای» معصوم و محبوب کودکان تبدیل به جوانی طغیانگر شده است که هر روز با کارهای دیوانه وارش خبرساز شده و حتی عکس العمل هایی شدید در میان همکارانش ایجاد می کند. انتشار عکس های نامناسب و عجیب و غریب در صفحه اینستاگرامش، گریه روی صحنه و دعوا با خبرنگاران از کوچکترین چیزهایی هستند که می توان به آن اشاره کرد. او به همه ثابت کرده که دیگر از آن دختر بچه معصوم خبری نیست.

9. راسل کرو

 

اخبار,اخبار فرهنگی , ستاره های هالیوودی

بله! کاملا حقیقت دارد. این آقای خوش تیپ و با شخصیت هم جزء دسته دیوانه ها تشریف دارند. آخرین مدرک جنون «راسل کرو» برمی گردد به ژوئن 2005، زمانی که در هتلی در نیویورک می خواست با همسرش در استرالیا تماس بگیرد ولی تلفن خراب بود. آقای کرو هم تلفن را برداشته و به پذیرش هتل رفت و آن را خیلی شیک و مجلسی  روی سر کارمند پذیرش خرد کرد. البته که او در حدی نبود که به جناب آقای راسل کرو بگوید که اشکال از طرف مخابرات است! و خوب البته که موضوع خیلی زود حل شد و ایشان به طی کردن پله های ترقی ادامه دادند!

مطالب مشابه را ببینید!