شادی باعث مرگ این دختر می شود! +عکس

“مگان هاروی” دختر 14 ساله ای است که از بیماری نادری به نام “CVS” رنج می برد که نمی گذارد او از شادی اش لذت ببرد. شادی برای این دختر یعنی مریضی های سنگین و حالت تهوع زیاد که باعث به کما رفتنش می شود.

به گزارش نامه نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ،همه دوست دارند که شاد باشند و هیچ غمی را در زندگی تجربه نکنند اما این شادی همیشگی نیست و گاهی اوقات یک انسان حتی نمی تواند لحظه ای شادی را تحمل کند چرا که از یک بیماری خاص و نادر رنج می برد.“مگان هاروی” دختر 14 ساله ای است که از بیماری نادری به نام “CVS” رنج می برد که نمی گذارد او از شادی اش لذت ببرد. شادی برای این دختر یعنی مریضی های سنگین و حالت تهوع زیاد که باعث به کما رفتنش می شود.


شادی باعث مرگ این دختر می شود

او با هر بار شاد شدن دچار حالت های خاصی می شود که باعث به وجود آمدن حالت تهوع می شود و ممکن است بعد از 12 ساعت هم این مشکل رفع نشود. به همین علت این دختر یک لبخند ساده هم نمی تواند بزند.
او حالا باید همیشه در خانه بماند و حتی نمی تواند برای خودش تولدی بگیرد زیرا تمام مدت باید مریض احوال باشد. موقتا پزشکان توانسته اند با داروهای بسیار گران بیماری او را کنترل کنند اما هنوز راهی برای درمان همیشگی آن پیدا نشده است.

مطالب مشابه را ببینید!