مجله تاپ‌ناز‌

معرفی معروف ترین شرکت ها و کارخانجات زنجان

معرفی معروف ترین شرکت ها و کارخانجات زنجان

معرفی معروف ترین شرکت ها و کارخانجات زنجان

مقاله‌ای که در ادامه خواهید خواند، به معرفی و بررسی شرکت‌ها و کارخانجات معروف در شهر زنجان می‌پردازد. زنجان شهری با تاریخ و فرهنگ غنی است که به عنوان یکی از استان‌های صنعتی مهم در ایران شناخته می‌شود. بررسی فرصت‌های استخدام کارخانجات زنجان نشان می‌دهد که کسب‌وکارهای این منطقه، در صنایع و بخش‌های اقتصادی مختلف مشغول به فعالیت هستند.

برخی از برندهای بزرگ و معروف در بخش‌های مختلف صنعتی ازجمله خودروسازی، مواد غذایی، فولاد و فرش در این شهر فعالیت دارند. مطالعه این مقاله به شما این امکان را خواهد داد تا با برخی از شرکت‌های برجسته در زنجان آشنا شوید و اطلاعات خود را از صنایعی که در زنجان هستند، افزایش دهید. در ادامه این مطلب با معرفی برخی از شرکت‌ها و فرصت‌های استخدام کارخانجات زنجان، در خدمت شما هستیم.

معرفی شرکت‌ها و کارخانجات برتر زنجان

در این بخش از مقاله، فهرستی از شرکت‌های و واحدهای تولیدی برجسته در شهرستان زنجان آورده شده است. شرکت‌هایی مانند شرکت نفت زنجان و شرکت کالسیمین به دلیل جایگاه خود در اقتصاد کشور، سهم بسزایی در ایجاد فرصت‌های استخدام کارخانجات زنجان دارند.

معمولا برای فعالیت در این شرکت‌ها، کارجویان ابتدا باید در آزمون استخدامی شرکت کنند. آگهی‌های شغلی و اخبار استخدامی شرکت‌های بزرگ در زنجان معمولا در روزنامه استخدامی و منابع کاریابی محلی منتشر می‌شوند. همچنین برای مشاهده آگهی استخدام کارخانجات زنجان امروز، می‌توانید روی لینک کلیک کنید.

شرکت کالسیمین

شرکت کالسیمین یکی از واحدهای صنعتی بزرگ در شهرستان زنجان است که در حوزه تولید شمش روی فعالیت دارد. این شرکت با ظرفیت تولید 4500 تن شمش روی، یکی از مهم‌ترین مراکز منتشرکننده فرصت‌های استخدام کارخانجات زنجان در بخش صنایع فلزی است.

فعالیت‌های شرکت کالسیمین را می‌توان در 3 حوزه تولید، بازرگانی و اکتشاف خلاصه نمود. خوب است بدانید که این شرکت هم‌اکنون به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در سازمان بورس اوراق بهادار شناخته می‌شود.

شرکت پگاه زنجان

شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان، یکی از شرکت‌های مهم در ایجاد فرصت‌های استخدام کارخانجات زنجان است. این شرکت یکی از شرکت‌های صنایع شیر ایران است که فعالیت خود را از سال 1357 شروع کرده است. در صورت تمایل برای همکاری با این شرکت می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی شرکت پگاه، رزومه خود را برای این شرکت ارسال کنید.

شرکت نخ تایر

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع لاستیک در زنجان که با نام شرکت نخ تایر صبا شناخته می‌شود، یکی دیگر از واحدهای صنعتی مهم در این منطقه است. به شکلی که بخش قابل‌توجهی از استخدام‌های زنجان در حوزه صنایع لاستیک، در رابطه با این شرکت است. شرکت نخ تایر صبا با تولید انواع منسوجات صنعتی، بخشی از تولیدات خود را به خارج از کشور هم صادر می‌کند.

گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ یکی دیگر از شرکت‌هایی است که بخشی از آگهی‌های استخدام کارخانجات زنجان را به خود اختصاص داده است. شرکت گلرنگ فرصت‌های شغلی متنوعی را برای بانوان و آقایان کارجو ایجاد کرده است.

گروه صنعتی گلرنگ با در اختیار داشتن بیش از 45 هزار نیروی کاری، توانسته است محصولات مختلفی را به بازار عرضه کند. در حقیقت امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که از محصولات شرکت گلرنگ استفاده نکرده باشد.

خوب است بدانید که نام گلرنگ به‌عنوان یک نام تجاری برای شرکت تولیدی پاکشو است. این شرکت از سال 1351 فعالیت خود را در کشور شروع کرده است. امروزه این شرکت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولاتی مانند مایع ظرف‌شویی، جرم‌گیر و سفیدکننده شناخته می‌شود.

هم‌اکنون گروه صنعتی گلرنگ دارای زیرمجموعه‌های متعددی است که از آن جمله می‌توان به شرکت گلپخش اول، شرکت پدیده شیمی نیلی (پدیده شیمی جم)، شرکت آریان کیمیا تک، پدیده شیمی پایدار، داروسازی فاران شیمی، گروه سرمایه‌گذاری کوروش، شرکت صنعت غذایی کوروش، فروشگاه اینترنتی اکالا، شرکت ماسترفوده، پدیده شیمی قرن و شرکت واریان فارمد اشاره کرد.

آگهی استخدام کارخانجات زنجان در پارس سوئیچ

یکی دیگر از کسب‌وکارهای شناخته‌شده و معتبر در زنجان، شرکت پارس سویچ است. به شکلی که بخش مهمی از آگهی‌های استخدام کارخانجات زنجان، در رابطه با این شرکت هستند. شما می‌توانید با مراجعه به لینک موجود در ابتدای این مقاله، آگهی استخدام پارس سویچ در فرصت‌های شغلی مختلف را مشاهده کنید.

شرکت پارس سویچ را می‌توان تولیدکننده انواع کلیدهای فشار قوی و فشار متوسط در صنعت برق کشور دانست. این شرکت با ارائه محصولاتی باکیفیت، با شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی مانند گروه مپنا، شرکت ایران ترانسفو زنجان و شرکت مهندسی فرانیرو همکاری می‌کند. کارخانه‌های این شرکت در شهرک صنعتی اشراق زنجان واقع شده است.

ایران ترانسفو زنجان

یکی از شرکت‌های فعال در زنجان، شرکت ایران ترانسفو زنجان است. کارخانه ایران ترانسفو در 5 کیلومتری شرق زنجان واقع‌شده و به‌عنوان یکی از شرکت‌های باسابقه در این شهرستان شناخته می‌شود. خوب است بدانید که گروه ایران ترانسفو دارای شرکت‌های مختلفی است که از آن جمله می‌توان شرکت بازرگانی ایران ترانسفو، ترانس پست پارس، شرکت توسعه فاوا صنعت و شرکت پالایش روغن‌های صنعتی زنگان را نام برد.

جدیدترین فرصت‌های استخدام کارخانجات زنجان

نیازمندی‌های شغلی در صنایع زنجان را می‌توان بسیار متنوع و در حوزه‌های مختلف دانست. مسئول دفتر، نگهبان و حراست، انباردار، مدیر منابع انسانی، حسابدار و کارشناس کنترل کیفیت، تنها برخی از مشاغل موردتوجه در بازار کار زنجان هستند. در ادامه، به برخی از جدیدترین فرصت‌های استخدامی در شرکت‌های زنجان اشاره شده است:

استخدام متصدی آزمایشگاه

یکی از شرکت‌های فعال در صنایع فلزی زنجان که شرکت شمش سازان زنجان نام دارد، اخیرا آگهی استخدامی خود را برای جذب و استخدام متصدی آزمایشگاه منتشر کرده است. از شرایط استخدامی در این شغل می‌توان به ارائه مدرک لیسانس شیمی یا فیزیک، آشنایی به زبان انگلیسی و حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط در صنایع تولیدی اشاره کرد.

استخدام کارشناس برنامه‌ریزی

شرکت پدیده شیمی جم به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ، اخیرا آگهی استخدامی خود را در شغل کارشناس برنامه‌ریزی منتشر کرده است. از شرایط استخدام شرکت گلرنگ در این فرصت شغلی می‌توان به ارائه حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و آشنایی با مجموعه برنامه‌های آفیس اشاره کرد.

استخدام مدیر منابع انسانی

یکی از شرکت‌های تولیدی در زنجان، شرکت نخ و الیاف آپادانا است. این شرکت که در حوزه تولید نخ فرش ماشینی فعالیت دارد، اخیرا آگهی استخدام مدیر منابع انسانی را منتشر کرده است. از شرایط استخدامی مهم در این فرصت شغلی می‌توان به داشتن حداقل 10 سال سابقه کاری مرتبط اشاره کرد.

آگهی استخدام نگهبان

یکی دیگر از جدیدترین فرصت‌های استخدامی در شرکت پدیده شیمی جم، در ارتباط با استخدام حراست و نگهبان در زنجان است. داشتن سلامت جسمی و روحی، روحیه کار تیمی، مسئولیت‌پذیری و توانایی حضور در شیفت‌های مختلف، جزء مهم‌ترین شرایط استخدامی این شرکت هستند.

همچنین شرکت سپهر پلاستیک پدیده یکی دیگر از تولیدکنندگان موفق در زنجان است که اخیرا آگهی استخدام نگهبان را در منابع کاریابی منتشر کرده است. از شرایط استخدام نگهبان در این واحد تولیدی، می‌توان به داشتن قد بالای 180 سانتی‌متر و مدرک کارشناسی اشاره کرد.

استخدام کارگر تولید در زنجان

یکی از جدیدترین آگهی‌های استخدام کارخانجات زنجان، در رابطه با استخدام کارگر تولید است. شرکت تولیدی حدید تجارت باختر، یکی از شرکت‌هایی است که به جذب و استخدام کارگر نیاز دارد. از دیگر شرکت‌های فعال در زنجان که فرصت استخدام کارگر تولید را در اختیار کارجویان قرار داده است، شرکت چاپ و بسته‌بندی نگارستان نام دارد. داشتن مدرک کارشناسی و سن زیر 30 سال، می‌تواند شانس استخدامی شما در این شرکت‌ها را افزایش دهد.

جمع‌بندی

در این مقاله ضمن معرفی و بررسی برخی از شرکت‌ها و کارخانجات معروف در شهر زنجان، برخی از جدیدترین فرصت‌های استخدام کارخانجات زنجان را معرفی کردیم. ایران ترانسفو زنجان، شرکت گلرنگ، شرکت پارس سویچ، شرکت نخ تایر و شرکت پگاه، به‌عنوان شرکت‌های برجسته و موفق در صنایع مختلف زنجان شناخته می‌شوند.

با مطالعه این مقاله، شما با بخشی از توان صنعتی و تولیدی در شهر زنجان آشنا شدید. در کل، زنجان به‌عنوان یکی از استان‌های صنعتی مهم در ایران، میزبان شرکت‌ها و کارخانجات بزرگی است که در بخش‌های مختلف صنعتی فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها به واسطه تولید محصولاتی باکیفیت بالا، استفاده از فناوری‌های نوین و رعایت استانداردهای بین‌المللی کیفیت، توانسته‌اند در بازارهای داخلی و خارجی موفق ظاهر شوند.

مطالب مشابه را ببینید!