مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی سولماز آقمقانی ؛ عکس های اینستاگرامی سولماز آقمقانی و همسرش

سولماز آقمقانی

بیوگرافی سولماز آقمقانی

سولماز آقمقانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد 14 خرداد سال 1363 در شهر تهران است.

سولماز آقمقانی

فیلم و سریال های سولماز آقمقانی

او تا کنون در فیلم هایی همچون مسافر، زائرسرای ممتاز، کلانتر، دیدار، سه در چهار، مادرزن سلام و بی اجازه ایفای نقش کرده است. او در سریال های تلویزیونی راه شب، ما فرشته نیستیم و روزگار غریب هم ایفای نقش کرده است.

جدیدترین سریال او سریال بی قرار است.

سولماز آقمقانی

بازی در فیلم دو عروس

او در فیلم سینمایی دو عروس در سال 94 در شهر تهران به کارگردانی داوود موثقی مقابل دوربین رفت که در آن با بازیگرانی همجون دانیال عبادی، علی خیامی، افسانه پاکرو، صفا آقاجانی، میرطاهر مظلومی و بهزراد رحیم خانی همبازی شد.

سولماز آقمقانی

نظر او در مورد سینما و کمبود بودجه

سولماز آقمقانی در مورد بازی در فیلم ها گفت که که اکثر فیلم ها کمبود بودجه دارند و مایل هستند که ما به صورت مجانی در آنها ایفای نقش کنیم. او ادامه داد که اکثر بازیگرانی که در فیلم ها می بینید به کار سرمایه تزریق می کنند و در واقع پولی دریافت نمی کنند.سرمایه آنها برنمی گردد ولی پس از مدتی که جا افتادند، به آنها دستمزد خوب پیشنهاد می شود.

سلوماز اقمقانی درباره بازیگری گفت :

بسیاری از همکارانم همین معضل را دارند.قبل از پیش آمدن این وضعیت در سینما و تلویزیون، پیشنهادات زیادی داشتم، اما حالا این اتفاق کمتر می افتد. متاسفانه عده ای به راحتی پا به عرصه سینما و تلویزیون می گذارند، در حالی که من ذره ذره پیش رفتم و دقیقا زمانی که کارم جان گرفت؛ وضعیت سینما و تلویزیون بهم ریخت.سولماز اقمقانی همچنین می گوید که تنها منبع درآمدم بازیگری نیست. از همان ابتدا خانواده ام می گفتند که تنها به بازیگری اکتفا نکن. به همین دلیل، من هم کار دیگری را در کنار بازیگری برای خودم فراهم آورده ام

سولماز آقمقانی به دلیل کم کاری در سینما و تلویزیون مجبور شده است شغل دومی را برگزیند.

سولماز آقمقانی

فعالیت سولماز آقمقانی به جز بازیگری چیست

سولماز آقمقانی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: برای ایفای نقش در یک سریال برای شبکه نمایش خانگی صحبت کردم و هفته آینده کار آن شروع می شود. البته یک سریال هم سال گذشته بازی کردم که هنوز پخش نشده و دو فیلم سینمایی پخش نشده هم دارم.
وی افزود: این روزها کسانی که از من درخواست بازی در فیلم هایشان را می کنند؛ تقاضای آوردن سرمایه گذار به کارشان را دارند و اکثرا می گویند که کمبود بودجه دارند و می خواهند به صورت مجانی برایشان بازی کنم.

بازیگر”راه شب” افزود: اکثر بازیگران جوانی که این روزها در سینما و تلویزیون هستند، سرمایه به کار تزریق می کنند و در واقع پولی دریافت نمی کنند. سرمایه آنها هم باز نمی گردد؛ اما بعد از مدتی که  در کارهای سینمایی و تلویزیونی جا افتادند، دستمزدی را دریافت می کنند که این دستمزد هم زیاد نیست.

وی ادامه داد: بسیاری از همکارانم همین معضل را دارند.قبل از پیش آمدن این وضعیت در سینما و تلویزیون، پیشنهادات زیادی داشتم، اما حالا این اتفاق کمتر می افتد. متاسفانه عده ای به راحتی پا به عرصه سینما و تلویزیون می گذارند، در حالی که من ذره ذره پیش رفتم  و دقیقا زمانی که کارم جان گرفت؛ وضعیت سینما و تلویزیون بهم ریخت.

بازیگر”مادر زن سلام”ادامه داد: تنها منبع درآمدم بازیگری نیست. از همان ابتدا خانواده ام می گفتند که تنها به بازیگری اکتفا نکن. به همین دلیل، من هم کار دیگری را در کنار بازیگری برای خودم فراهم کردم.
آق مقانی خاطرنشان کرد: در حال حاضر به همراه یکی از دوستانم یک شرکت عمرانی دارم و بجازی بازیگری فعالیت های بیزینسی هم انجام می دهم.

بخوانید : بیوگرافی اندیشه فولادوند

سولماز آقمقانی

همسر سولماز آقمقانی و ازدواج او

تا کنون خبری در مورد ازدواج این بازیگر منتشر نشده است و در بعضی از سایت ها در این مورد خبرهایی موجود است که صحت آنها مورد تایید نیست.

سولماز آقمقانی سولماز آقمقانی سولماز آقمقانی

مطالب مشابه را ببینید!